• db-izbjeglica
    12.8k
    Juniori su osvojili naslov.. promovirajte Banovica za trenera prve ekipe do kraja prvenstva.
    Ovo je strasno.. kaj mi igramo.
    Jurki

    Doslovno se nema što izgubiti!
    Banović makar ima nekakav renome, čovjek je bio solidan nogometaš, odigrao par sezona u bundesligi... njegovo ime nešto znači.

    Možemo samo dobiti novog kvalitetnog mladog trenera, u juniore ga se uvijek može vratiti. Lošiji od jakira jednostavno ne može biti.
  • Orc123
    5.1k
    doslovno bilo koga!
  • Rex Ramae
    2.5k
    Lošiji od jakira jednostavno ne može biti.db-izbjeglica

    To smo govorili i kad je Ante bio na klupi, da lošije od njega ne ide..pa vidiš gdje smo nakon godinu dana.
  • db-izbjeglica
    12.8k


    dobio je 6 mjeseci i 23 dana
    dobio je prijelazni rok
    dobio je pripreme
  • db-izbjeglica
    12.8k
    To smo govorili i kad je Ante bio na klupi, da lošije od njega ne ide..pa vidiš gdje smo nakon godinu dana.Rex Ramae

    jel dinamo osvojio prvenstvo nakon otkaza čačiću i uhvatio dobar ritam do kraja sezone?
    jest! smjena je imala smisla i isplatila se!
  • Rex Ramae
    2.5k
    Tko je rekao da se nije isplatila? Ali se sjećam da smo govorili da gora igra ne može biti nego tada poslije poraza u kupu pa evo godinu dana poslije igramo 3 puta lošije...cijelu sezonu ustvari.
  • Jurki
    8.7k
    al je napravil posel svaka mu cast.
    Nije problem pozobat i 5 komada.. vec u tome da izađes na teren ko pickica na izlet.
    Ovo nije hejt prema igracima jer znam da znaju. Vec prema treneru koji ih mora psihicki i takticki spremiti za naelektriziranu utakmicu.
    Jakir to ne zna i ajmo po novo/drukcije rjesenje.
  • Klenx
    4.1k
    “Profine” ozbiljne gostujuće tekme.
    Dobio Betis, Osijek na teško krumpiranje i 5 klasa lošiju Astanu

    Više sretno nego spretno osvojio bod protiv Rijeke i Osijeka

    Kao najveća pička izgubio na Poljudu
    Izgubio u Plzenu
    Izgubio na Kosovu protiv poluamaterske ekipe
    Epski dobio po njonji u Pragu
    I danas hendlao jednu od najsramotnijih predstava zadnjih 15 godina.

    Pošto smeće nema obraza sam dati otkaz, gdje mogu uplatiti za njegovu otpremninu?
  • Dzoni
    125

    "necemo se braniti, to nije u dinamovom DNK"
  • db-izbjeglica
    12.8k
    ja čekam, refresham, još ništa!

    pa jbt šta ima otpremninu od 10 000 000 eura? koji klinac?
  • Kruno
    170
    Vise ni ne ocekujem ostavku.
  • Bernard
    362
    Jakire pogledaj si film upravo na hrt 3-
    ŠARLATAN!!
  • Mathiasovi Chageri
    1.8k


    Odlična izjava, jednaka ovoj poslije utakmice:

    IMG-0478.jpg

    Nakon što ga je iznenadilo to što je protivnik istrčao na teren, uspio je doći do zaključka da su energetski pali jer su bili jedini hrvatski predstavnik u Europi pa ih je to iscrpilo. Da je barem još jedan naš klub igrao ovu fazu natjecanja u igrače bi ušao duh nacionalnog zajedništva i sve bi večeras bilo bolje na krilima dobrih vibracija
  • Navijač Dinama
    7.4k
    Slažem se sa @Nino Bule, nemamo SD i općenito taj dio(sektor) je loš, pa i da ovog se riješimo i nabijemo nogom u dupe, nemamo koga dovest. Evo koga, dajte neka konkretna imena i baš zašto taj netko. Da je sramota, je i to ogromna, tamburali nas amateri sa polupriznate države, Gorica, "sekica" pa onda i dobijanje po lampi od Praga koji je ista preslika i ovog večeras. Viktoria koju smo pregazili, nas ukakila.

    Možemo izvršit samo neku vatrogasnu intervenciju ili reciklažu u vidu Krune Jurčića i brkatog tv popravljača, Cvitanovića i sličnih probisvjetova, ali šta dobijamo time osim što Jakirovića nećemo više gledat, ja mislim baš ništa.

    za drugi dio ovo nonšalantna rasprodaja igrača na kraju ljeta i ne dovođenje adekvatnih zamjena na vrijeme, mora netko odgovarat, dal to bila Vlatka Peras, Podnar, Tomičić ili udbaš, sasvim svejedno. Velika je neodgovornost tu ispala.

    I onda šlag na tortu sektora, povratak neiskusnog Živkovića i dovođenje jednodimenzionalnog igrača u vidu Hoxhe, uz dužno poštovanje on baš nije igrač za Dinamo, i ne zanima me ta priča o HNL bazenu igrača i uzimanju igraca iz sedme ekioe HNL koji nije prospekat, jer nam je liga realno goli k.... i taj Hoxha koji da narednih 30 puta ide poklopit onaj poluvolej sto je postigao večeras promašio bi loptu..

    Sve gore od goreg, vrtimo se u krug, a riješenje konačnog, mislim da nemamo, čak me i ne bi začudilo da izgubimo oba derbija i završimo sezonu na trećem mjestu(ne znam kad smo zadnji put bili treći i da li smo ikada od samostaljenja i bili)..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.