• badjibadara
    1.7k
    Izostanak medijskog pritiska na njega mi daje za pravo da mislim da on dio svoje plaće šalje u novinske redakcije za 'pošteno pisanje'.San Lorenzo

    Ostanak Sergeja dobar je za sve, osim za Dinamo.
  • ZGWest
    551
    Ako će mu se dati otkaz, to mora biti prije stanke.
  • Jurki
    8.7k
    sutra mora biti bivsi
  • LaznjakProsineckog
    486
    Dobro, moja baba će osvojiti HNL sa Baturinom, Petkom, Kanekom, Vidovicem, Spikicem, Sucicem, Misicem, Ogiwarom, itd. Međutim ajmo ipak gledati dalje, pa za doslovno 3.5 mjeseca nas čeka Europa, zar stvarno ćemo proboj u Europu opet ići sa Jakirom? Dinamo je u zadnjih 19 godina 18 puta bio prvak, a jako puno trenera je dobilo otkaz - zbog Europe, ne HNL-a. Gospon Jakirović, molim da date otkaz da vam ne plaćamo otpremninu, HNL će osvojiti i oružar, pomoćnici nek mu budu ovi šta glancaju rupe po terenu na poluvremenu.
  • LaznjakProsineckog
    486
    + da se ne zaboravi: Jakir nije ušao u konferencijsku ligu, nego je ispao u nju. Laku noć svima
  • Maksim Maksimirski
    4.5k
    Ako ujutro dobije otkaz budite mu zahvalni jer je protiv Betisa zaradio novce za svoju otpremninu.

    Hvala ti Sergej!
  • Mali dioničar
    14.2k
    Ako ujutro dobije otkaz budite mu zahvalni jer je protiv Betisa zaradio novce za svoju otpremninu.

    Hvala ti Sergej!
    Maksim Maksimirski

    Tako je, zaslužio je spomenik ispred novog stadiona.

    Naravno da tvoj trolerski upis ignorira činjenicu da je Dinamo platio odštetu za njega 250.000 eura, da je on platio Lokomotivi 100.000 eura da bi Živković na proljeće sjedio na klupi, da je u Dinamo doveo i cijeli dobro plaćeni stožer očigledno upitne kompetencije, da je igrao Europu koja je izborena prije njega jer je očigledno upitno da li bi on izborio i nastup u Konferencijskoj ligi, da su kupili Hoxhu koji nikad neće biti prodan iz Dinama i odrekli se prava na ponovnu kupnju Šakote te da se Baturina muči i ne liči na igrača koji bi trebao putovati na Euro.

    Ako je uvodjenje Sučića i uparivanje njega s Mišićem dobar potez, pitanje je da li je to (bilo) vrijedno angažmana trenera koji je Dinamo doveo do trećeg mjesta u HNL-u.

    U svakom slučaju u ovih par mjeseci smo bogatiji za puno mudrih trenerskih izreka tipa “ne mogu vjerovati da igrači…” i tvojih izuzetno kvalitetnih upisa u koji spada i ovaj.

    Cinik bi rekao da si član stožera pa ne možeš spavati nakon leta pa si odlučio podijeliti i ovo razmišljanje s nama.

    Hvala ti na tome.
  • db-izbjeglica
    12.8k
    Shvaćam da lik ne želi dati otkaz zbog otpremnine, al ono...čak me malo zanima i koliki mu je prag sramoćenja. Da se ne radi o dinamu, bio bi to jako zanimljiv eksperiment. Što bi se trebalo dogoditi da lik kaže: ljudi, ovo više nema smisla, idem ja. Što sam pokazao kao trener, puno me klub i platio.

    Mislim, nije da radi za kikiriki i sigurno ima odličnu plaću za standarde hnl trenera, tu je već 6 mjeseci i zaradio je nešto. Sramoti se u trenerskom smislu, koliko je spreman i u tom ljudskom dijelu.

    Čovjek je do sada u službenim utakmicama vodio dinamo 37 puta, ima 23 pobjede, 6 neodlučenih i 8 poraza. Što znači da gubi bodove u 38% utakmica, a pobjeđuje u 62% utakmica. Postotak osvojenih bodova mu je navučenih 68%.

    Ta statistika ima više manjkavosti, u nju su ubrojene i dvije kup utakmice protiv ponikvi i oriolika koje nisu standard za bilo kakvo razmatranje. Realno pričamo o 35 utakmica, 21 pobjeda, 6 neodlučenih i 8 poraza. Čovjek sa dinamom gubi bodove u 40% utakmica, a postotak osvojenih bodova mu je 66%.

    Međutim, ni to nije sve, ove sezone u hnl-u imamo tešku anomaliju u vidu rudeša, momčadi koja je porušila sve moguće negativne rekorde. Jakir je i tu statistiku malo napumpao sa dvije bonus utakmice i 6 gratis bodova. Mada je i protiv rudeša jedna pobjeda izvučena na guzove.

    Realno, čovjeku u ozbiljno razmatranje treba uzeti 33 utakmice na klupi dinama. 19 pobjeda, 6 neodlučenih, 8 poraza. Gubi bodove u 42% utakmica, postotak osvojenih bodova je 64%

    Napominjem da je najmanji broj bodova potreban za osvojiti HNL u liga10 formatu do ove sezone bio 73 ili 67,59%.

    On tu statistiku ima u scenariju kada mu pribrojimo ponikve i oriolik. Bez te dvije utakmice njegova projekcija bodova je 71.
    Ako u obzir uzmemo samo HNL, nalazi se na točno 68% ili ta famozna 73 boda. Problem je što rijeka ovim ritmom uzima 78 bodova, a magarad 76.
  • Mali dioničar
    14.2k
    Shvaćam da lik ne želi dati otkaz zbog otpremnine, al ono...čak me malo zanima i koliki mu je prag sramoćenjadb-izbjeglica

    Lik je toliko pun sebe da bi da mu se dopusti poslao Dinamo u petu ligu kao Medić NK Zagreb i usput bi pričao “nisam očekivao da će igrači…”
  • San Lorenzo
    11.6k
    Jutro je, kažu, pametnije od noći...eto, probudio sam se, ali i dalje ne vjerujem da smo dobili pet komada od paoka i dalje sam ljut i razočaran i dalje smatram da je otkaz nakon ovakvog sramotnog nastupa obrana digniteta kluba, pogotovo jer ovo nije izolirani slučaj, ovo nije loš dan.
    Sparta 1-4, ispadanje u KL, grupa sa Baljkanijem, Astanom i Plzenom, 6 utakmica i 50% poraza u takvoj grupi, hajduk 0-1 uz isti pičkasti gard, hadjuk na Maksimiru 0-0 uz napomenu da smo zadnjih pola sata igrali da ne izgubimo, Lokomotiva 0-3, ponavljam Lokomotiva 0-3 i vrhunac svega jučerašnjih 1-5.
    Jedina svjetla točka njegovog mizernog mandata je Betis, ekipa čiji nam spori nogomet stilski odgovara.

    Šest mjeseci, prijelazni rok i pripreme, nekoliko reprezentativnih pauza i ovo je rezultat, ovo su plodovi koje ubiremo
    Jakire, ne vrijeđaj nam inteligenciju.
  • Iskrenjak
    100
    Lako bit general poslije bitke, ali može profa pričat šta god hoće, činjenica je da on ovu utakmicu s nogometne strane ne da nije pripremio, neg nije ni dotaknuo…

    Zna već tri tjedna da Teofil okida presing - ne uigra nijedan izlazak van preko njega. Šta je još gore - izvodi gol autove dodavajući njemu od prve minute!

    Paok ponavlja u igri iste elemente kao sto je imao kod nas (npr. visoko dizanje zadnje linije ili sporo rjesavanje lopte ledjima golu zadnjih veznih) - ništa nemamo uigrano da to iskoristimo, a minimalno tjedan dana znamo za to.

    Plan B ako dobijemo rano golove - ne postoji?? Pa na poluvremenu imamo nula zamjena!!!

    Momčad kreće padati oko 60te minute - planira zamjene kao da vodi protiv belupa doma. Spikic-kaneko i hoxha-vidovic.

    Knock out utakmica, zna da ce postojat mogucnost ganjanja rezultata - plan na licu mjesta dogovoren da igramo 442 koji smo neuspjesno igrali u hnl kolo prije.

    Ogiwara nije igrao valjda mjesec dana. Ukupno odigrao 1 i pol tekmu s momcadi - stavlja ga u situaciji kada treba preokrenuti rezultat

    Itd itd… došli ko na ekskurziju sa malo pep talka da moramo igrat pametno i da smo bolji i da nema predaje ako dobijemo gol. Tako se moderni nogomet ne igra.
  • masacusec
    3.1k
    činjenica je da on ovu utakmicu s nogometne strane ne da nije pripremio, neg nije ni dotaknuoIskrenjak

    Pa njemu se to svaku drugu tekmu ponavlja...konsterniran sam da se tako kvalitetnom treneru to događa.
  • mali M
    3.5k
    Ništa jutro nije pametnije od večeri... Dosta je opravdavanja i kadrom i transferima. U zadnjih 20 godina je bilo sezona gdje je kriminalno odrađeno slaganje momčadi i gdje su nas vodili razni hohštapleri i oni koji su se učili na Dinamu. Nismo baš 20 godina imali momčad sa Oršićima i Petkovićima u primeu. I u tim sezonama koje su baš užasno iskadrovirane i imali užasne trenere nije nas nitko ovako osramotio. Ja Jakirove presice ne gledam nakon prve dvije gdje sam vidio razinu komunikacije koju on nudi i količinu odgovornosti koju je spreman, odnosno nije spreman preuzeti. Sramoti grb koji nosi na trenirci, a klub je tako lijepo vukao po prašini da nam se smiju svi nogometni susjedi, i to ne samo istočni... Mene zabole dupe tko se smije ili ruga, ali uzrok (Jakir) mora biti smijenjen instant a ne mu dozvoliti da ovako kenja po svima koji su zadnjih par mjeseci krvavo radili da taj grb ponovo bude predan onima koji ga vole bez interesa... Srami se Jakire
  • Doktor Kunić
    2.5k
    Shvaćam da lik ne želi dati otkaz zbog otpremnine, al ono...čak me malo zanima i koliki mu je prag sramoćenja. Da se ne radi o dinamu, bio bi to jako zanimljiv eksperiment. Što bi se trebalo dogoditi da lik kaže: ljudi, ovo više nema smisla, idem ja. Što sam pokazao kao trener, puno me klub i platio.db-izbjeglica

    Dijete mu igra u Dinamu, pa ako već nemaš obraza ti, imaj ga za to dijete koje ti igra u Dinamu, da ga sutra svi sprdaju da mu je stari najgori trener u povijesti. Kako misli sutra prošetati gradom čista obraza...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.