• Orc123
    5.2k
    Meni jedini krimen Biscana je sto mu oatnigraca ne igra na svojim pozicijama, ru mislim na Rileta i Emrelija....da nemamo kvalitetu za LP nemamo, jer nemamo sirine i jos k tome odlazi par najboljih igraca! Pa bolje da smo u EL!
  • Ludovic IX
    5.5k
    Jesu, grizli su ali su psihički pali nakon njihovog gola koji smo si sami dali. Neznam jel biscan treba biti taj koji će psihički dic momčad nakon glupo primljenog gola ili trebamo psihijatra u ekipi ali definitivno ne mogu reći da nisu htjeli ali iz nekog razloga nisu mogli. Cak bi rekao da nije do fizičke pripreme..

    Izgledalo je smiješno zadnjih par minuta kad nismo znali di stajat, mogli su nam dat još gol ili dva u zadnjih 5 minuta.

    Da je super, nije..da je katastrofa, isto nije. Očito u ovoj državi ne može ništa pošteno i na normalan način. Jer vjerujem da nije simic problem što pojačanja nisu već tu već pohlepa onih koji bi u transferu htjeli sudjelovati a simic ne želi im dat to .

    Možemo kritizirati igru, trenera, igrače i upravu ali imamo neki smjer u kojem smo lani krenuli i ako je ovo cijena, neka bude..
  • Boysica
    458
    Neobicno je gledat tekmu pred telkom , al navijala ko da sam na sjeveru .
    Igra ajme majko , samo se nadam u Ateni da krenu ko furija ...
    Od sve negative jucer nadam se pozitivnom rezultatu u grotlu Atene .
    Radi nasi deckiju
  • Zagi
    5.2k
    Jeli im on rekao da se povuku to ne znam, ali rekao bih da je.Mr Anderson

    Kaj ako je Almeida njima rekao da napadnu?
    Meni je to tako izgledalo. Nije baš tajna da smo lošiji u drugom nego u prvom pol...
  • austrijanac
    2.7k
    Iluzorno je komentirati i ocjenjivati igrace kad je vecina jucer odigrala dva suprotna poluvremena. Za par dana Atena, pa da vidimo kako koji stoji s mudima.
  • Efes Pilsen
    6.9k
    Meni je nejasno kako mi nemamo bas nikakav plan ili igru na kontre. Zajebali smo toliko pred svojim golom dodavajuc prvom do sebe da smo im sinoc poklonili sve cisto stilom igre. Jednom je Livakovic odmah pokusao uposlit, mislim Emrelija i to je bilo to od nase tranzicije i drugog plana. Cim su nam presing lupili, a igraci se bacili u driblinge, cak i kad je proslo (na pamet mi pada Sutalo sa rolicom i onda pogled gore i rjesenja nema i lopta opet ide u aut) nista se iz tog nije izrodilo.
    Biscan samo prica o nogometu kakav zeli igrat, a ja na terenu ne vidim nista od toga. To je doslovno ona ista igra ako se nametnemo pa uspijemo nesto individualno ok, ak ne jbg.
  • jedan u nizu
    6.2k
    cemu toliko pljuvanja po treneru?

    ne kuzim ovo : 'on im je rekao da tako igraju na drugom poluvremenu'

    pa jeste vi normalni? koji trener bi rekao tako nesto, kada su prvo poluvrijeme igrali jako dobro? jeste vi pri zdravom razumu?

    jednostavno AEK je krenuo jako nakon poluvremena, nasi se nisu snasli i nisu ocekivali jer su ovi bili tako jadni na pocetku. nakon nekog vremena krenuli su umor i nervoza.
    pa vecina prilika aeka je stvorena od nasih pogresaka. pimplanje u obrani umjesto da se ocisti lopta. moha i rile se bore za istu loptu pa ostane rupa u obrani. ljubicic par lopti izgubio, moha isto. i tu se dode do aekovih 5-6 konkretnih prilika.

    da nije bilo tih gresaka nebi izgubili. te greske su doveli do nervoze i takve igre.
    realno da nije bilo toga nastavili bi ih gaziti i zabili bi jos.

    jasno je da je utakmica bila napeta zbog svega, i kad je krenula nervoza glave su potonule.
    onih par akcija u drugom poluvremenu su igledale dobro, samo ih je bilo manje jer nam je obrana vise kiksala i bila nervozna.

    realno zbog ovakvih komentara po treneru ce i novinari poceti pisati takve clanke. a znate kad krenu takvi clanci da jako malo fali do smjene trenera,
    ajmo ne biti kao tovari, ajmo ne kukati nakon 3 kola, i ne traziti zamjenskog trenera.
    netko je dobro napisao, oni dolje smjenjuju trenere nakon 5 losih tekmi, zato su iza nas 20 godina
    ajmo ne biti kao oni.
    mir i strpljenje.

    p.s. i dobili smo najtezi zdrijeb do sada, uz sva dogadanja oko uprave, ne mozemo reci da je za ocekivati da cemo igrati LP ...

    nema predaje, mozemo ih zgaziti tamo
  • Orc123
    5.2k

    Jucer smo zavrijedili nerjeseno jer smo mi njih razbili 1. Pol, a oni nas 2....
  • Zdravko Maček
    117
    Neshvatljiv pad u drugom poluvremenu. Prvo poluvrijeme izvrsno, ali odmah početkom drugoga skroz smo bili pasivni i povukli se. Nakon oduzete lopte izlazak van kroz sredinu je samo njima stvarao šanse, na svakoj lopti su žuti bili brži i jači i oduzimali loptu prsima prema golu sa samo zadnjom linijom ispred njih. Moha jako loš u tome, Mišić neprepoznatljiv. Općenito energija jako loša u nastavku. Da li je fizička priprema mogla biti bolje odrađena? Almeyda namirisao krv i diže tempo sa izmjenama. Naši ne odgovaraju dovoljno brzo. Iako nije neki bajan izbor na klupi, svejedno treba svježine...Baturina teško da ju može donijeti nakon što je bio pod temperaturom, dobar je on sa loptom i u distribuciji igre ali treba netko i trčati za to vrijeme.
    Nakon tekme realno Bišćan kaže kako stoje stvari, ali njemu je posao i da izvuče nerealno iz ekipe! Nema izjava teško ćemo...znamo svi da ćemo teško, ali treba momčad nabrijati maksimalno.
    U konačnici i ako ispadnemo nije kraj svijeta, ali ne ovako kad izgleda da smo najviše njihovoj pobjedi doprinijeli mi sami.
    Glave gore. Moha ne može, Rile umjesto njega, stopera na stopera...Perića (jel on ozlijeđen ili što?). Mišić neka odigra bolje, Baturina neka se oporavi do kraja, Bulat polako sve bolji i bolji...
    Neka pogledaju dres, sve im tamo piše: NEMA PREDAJE!
  • Efes Pilsen
    6.9k
    Nismo ih razbili prvo, imali smo inicijativu i nesto solidnih pokusaja, ali je realno najveca prilika prvog dijela njihova sansa nakon greske Mohe.
  • jedan u nizu
    6.2k
    tako je, oni su imali srece da nisu popili jos dva gola u prvom pluvremenu, a mi jos dva u drugom.
    jbg ispalo je da su oni s(p)retno zabili dva komada.
    mislim da je igracima jasno da su za klasu bolji od njih ako su im glave na mjestu. samo neka se drze toga i razbit cemo ih tamo.

    jos mi je draze da ih tamo dobijemo 2-0 nego da smu to dobili 2-0 a tamo izgubili i ispali.
  • Gražvydas Mikulėnas
    12k
    Nasi igraci vrijede duplo vise. Sve im je oprosteno ako poginu 90 minuta i zabe 2,3 komada
  • Svi na Sjever
    1.9k
    Kaj ako je Almeida njima rekao da napadnu?Zagi

    Koliko mi je nejasan naš pad toliko i njihova preobrazba u 2.poluvremenu, dali su oni nas čekali da se ispušemo, jer mi sad vec u kontinuitetu u Europi padamo u nastavku od Čačića još i utakmica sa Salzburgom,protivničkom treneru je vrlo lako taktički pripremiti utakmicu protiv nas.

    Nije problem ispast i ne igrat lp ,i mnogo bogatiji klubovi ne igraju svake godine lp,evo Marseille je ispao sinoć od Pao-a al je problem več kronični da imaš ovakve amplitude u europskim utakmicama,čini mi se da HNL tempo utakmica opet dolazi na naplatu u Europi.
  • jedan u nizu
    6.2k

    a mozda su se motivirali.
    sta jest, jest, navijac im je poginuo. njima je to motiv da u zagrebu ne izgube. ako im je trener to uspio ubaciti u glave, i ako su se motivirali kao u filmovima, zasto ne?

    mozda je to njihov maksimum maksimuma.
    sve svaljujemo na nase decke, ali zaboravljamo da su oni jednako, a vjerovatno i vise motivirani od nas da pobijede. (igracki gledano, ne navijacki)
  • Krulek
    207
    Možda to i nije loše, podgrijavati optimizam, ali na trenutnom stanju stvari vrlo teško. Sve mi sliči na onu staru " nepristranu" :
    drugu ne pakirati....
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.