Vidjet ćemo što vrijeme nosi, al mislim da trenutno možemo konstatirati sljedeće o bišćanu kao treneru:

- demotivacijski javni nastupi
  • Blue Austrian
    337

Ovo mi je "zanimljivo":

Odgodili smo HNL i nismo tjedan dana imali nikakvu utakmicu. Sve događaje smo pokušali staviti sa strane, ali ipak sve to ima utjecaj na nas. Nismo bili u nekom ritmu, imali smo slobodan dan i samo jedan trening.
  • Noel
    6k
    Kad sam vidio na početku drugog poluvremena dok Aek stišće Biščana kako sjedi na klupi gleda u pod i doslovno grize nokte od nervoze križao sam se lijevom i desnom rukom.
  • dinamo u srcu
    1.6k
    Evo da i ja napisem svoje misljenje.

Nisam bas citao sto se je sve pisalo pa mozda kazem ono sto ste vec rekli.

1. Nije mi jasno da igraci ali iskljucivo igraci jednostavno stanu nakon vodstva 1:0, pa igraj napadacki 90 minuta i tezi da zabijes sto vise i da ti vodis igru da pokazes protivniku da si bolji i da nemaju tu sta trazit ono unisti ga i psihicki i fizicki.

Po meni tu trener je kriv a i nije jer nema on tebi sta govorit i motivirat, sve sto radis daj sve od sebe i rezultat nece izostat, ne treba ti to nitko govorit, to se uci dok si jos mladji pionir, a ne da trener motivira profesionalca sa 100 000 eura tjednom placom, to je meni smjesno.

Oni su doslovce stali zadnjih 10 minuta, i cekali kraj utakmice.

Pohvale za brojnost sjevera i zapada, moze to i bolje i samo treba nastavit i dalje sa 'pozitivom'oko kluba igraca i navijaca,

Brojnost je digla u odnosu na 5,6 godina unazad ali vjerujem i znam da ima jos mjesta za napredak.

Zao mi je sto nema vise godisnjih, jer vjerujem da bi se prodalo jos barem par stotina do pocetka 10 mjeseca.

Vjerujem da mozemo pobijediti u Ateni jer nisu nista bolji od nas, ne vrijedi vise gol u gostima, treba odigrat musku utakmicu i vjerujem da ce nas pomazit konacno i sreca jer uopce ne igramo lose samo imamo te periode gdje jednostavno stanemo dok nam protivnika ne moze nista.

Vjerujem da cemo se veselit u utorak i da su igraci zeljni pobjeda i da ova ekipa vrijedi i zna i da ima zajednistvo i da mogu iznjedrit pobjedu i playoff lige prvaka jer imaju znanje i iskustvo da ovo okrenu u svoj mlin.

Volim te mama al ne vise od dinama!
  • MolonLabe
    403
    Bio je jedan trenutak kada je netko od nasih obranio udarac (mislim da onaj slobodnjak), nakon toga je Livi gestikulirao prema Sjeveru i igracima. I onda su se na 2 minute nasi razletjeli i grizli na svaku loptu.

S takvih 90 minuta bi prosli u Ateni bez problema. Ali 2 minute nam nisu dovoljne ni za puno slabije protivnike. Mogli smo ih slomiti u prvom dijelu ali nismo i nakon toga sve nizbrdo.

Pozitivno je sto imamo aktivan rezultat, jer realno mogao je biti i game over.

Negativno je sto nas niti hajduk niti aek nisu pobijedili, pobijedili smo sami sebe.
  • Patak
    2.9k
    Fali jedan stolić kod klupe na kojem bi Bišćan i Tomić mogli tijekom utakmice popiti kavicu na miru jer sve što su trebali reći svojim igračima su rekli na poluvremenu.
  • Facke
    3.6k
    Mi jednostavne nemamo natjecalski ritam. Kakve bezvezne odgodi utakmic? Najveca glupost koju delame. Znaci Ivanusec mora van u 70 minute zbog grceva?!
    Prve poluvreme je bile odlicne, stimung na stadionu dober. Trebali sme voditi barem 2 ili 3 nula. I onda se dogodi ovaj pad u drugem poluvremenu. Jednostavne nemres objasniti. A Biscan stoji dele bez ikakvih emocija. Najgore mi je kaj Biscan sad nakon par tekmi vec kuka. Znaci one izjave da sme bez Ivanuseca druga momcad (a u iste vreme dene Baturinu na leve krile) , da nema vise od 11-12 igraca , da mu klupa nis ne valja itd. Katastrofalne izjave.
    Po meni, Biscan nebu dugo trener. Jednostavne on nema resenje kad nam se v utakmice dogodi pad. On menja bez plana i bezveze.
    15.3k
    Aek zato ima natjecateljski ritam... ovo im je bila prva utakmica u sezoni!
  • pencilneck
    657
    Kakva je bila situacija na ulazima - je li bilo torture od strane redara i je li se čekalo dugo?
  • blackbully
    4.5k
    Ušlo se za 3 minute, pretresa skoro pa nije ni bilo. Toliko priče oko ulasku 2 sata ranije, nikad rigoroznijem pretresu...
  • og1986
    2.9k
    Za sjever gore isto. Ušlo se brzo. Običan pregled. Ništa posebno.
  • miro
    4.4k
    Moji dojmovi s tekme.

Prije svega čestitke Boysima na navijanju, organizaciji i suzdržavanju od fućkanja na minutu šutnje.

Kaj se igre tiče, ne mogu si nikako objasniti pad u 2.pol . Ne mislim da smo odigrali fenomenalno 1.pol, ali smo ih stiskali, napadali i oni se nisu mogli snać. Od igrača, osim Moharramija, koji je mogao skuhat još 2-3 gola, malo me razočarao i Ukrajinac. Svi su ga hvalili kako je fizički moćan, da može gore-dolje 90 minuta, ja to uopće nisam vidio, dapače, spremniji mi se činio Ristovski od njega. Ljubo fizički moćan, i mislim da je njegov nastup najviše iznenadio AEK, ali s druge strane kao kadet u donošenju nekih odluka prema naprijed. Mišić ispod svoje razine, kao da fizički nije mogao. Baturina kad je ušao isto tako. Ivanušec, opet jedna ispodprosječna partija. Petko dobar, ali većinom igra na 30m od gola.
    Šteta što Špika nije mogao 2.pol, ne može Mahir igrat krilo, a bome i Kaneko će se morat nešto konkretno pokazat da bi uzeo mjesto u prvih 11.

Naletili smo na jako dobru ekipu, ali mislim da ovo nije ni izdaleka gotovo.

Velika podrška dečkima i Bišćanu, koji je bio ispod razine jučer
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Sve osim izvedbe u drugom poluvremenu je bilo okej jucer. Mi smo se iz dominantne momcadi u prvom dijelu pretvorili u malu momcad koja ima gol protiv velike ekipe i sad ceka kraj u grcu. Mentalitet momcadi je ogledalo trenera, istina je da nemamo Ademija vise, ali se verzija za siromasne mogla napravit od Ristovskog. Meni se i Ljubicic cini kao karakteran igrac.
    Brojka od 13 tisuca je porazna, ali sa sjevera zapad dolje i gore su izgledali ok popunjeni.
    Od pocetka sezone igramo na mahove. Nakon Superkupa je Biscan rekao da je zadovoljan i da je problem bio u manjku svjezine, cak je i sam spomenio da su mozda i treninge postavili s previse intenziteta. Prvo kolo vec opjevano, drugo hvala Karoglanu, prva europska prepreka rutinski pospremljena, pa Gorica opet samo poluvrijeme. Obecali su nam Salzburg, a igramo kao oni bez 14 standardnih igraca.
  • bluepower86
    930
    Trebamo se samo svi zapitat iskreno jesmo zasluzili ligu prvaka s navijacke strane podrskom ove sezone? Pod 2.jesmo zaista kvalitetom spremni igrat ligu prvaka i po cemu smo mi to bolji od Aeka ili npr.Paoa?Pola ekipe nam nije u formi osim par bljeskova pod time mislim na Baturinu,Petka,Misica,Spikica ako cemo konkretnije veznu liniju. U dobru i u zlu sjever je uvijek tu!