• NitkoBitan
    17k
    Iz objektivnih razloga sam bio sprijecen doc na tekmu al na telki grmilo kao nikad, zapravo nikad ni ne gledam Dinamo na telki :lol:

    Onih 13 tisuca je napravilo definitivno bolju atmosferu od onih 25 000 selfie jazavaca na Poljudu (obje tekme sam na telki gledao). Eto malo pozitive.
  • db-izbjeglica
    15.3k
    Ma bilo je više od 13 000, nešto nije bilo u redu sa brojačima...
  • NitkoBitan
    17k
    Nisam neki emotivac al na onoliko dugo skabdiranje Dinamo-Zagreb sam skoro suzu pustio....
  • Svi na Sjever
    2.2k
    Kakva je bila situacija na ulazima - je li bilo torture od strane redara i je li se čekalo dugo?pencilneck

    Iznenađujuče je brzo išlo, čak neobična susretljivost od strane redara, vjerojatno je bila uputa da se ne dižu nikakve tenzije na ulazima.
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    zasto ne gurne jebenog francuza na stopera i rileta na bek , pa jel to toliko teško u pm.

    ma ne znam, opazio sam 10 stvari od kojih mi je muka u želudcu.

    nek idu u pičku materinu tko nije spreman trčati 90 minuta. Meni je to jednostavno jebeno ne shvatljivo, ne možeš se vući po terenu za pola milje eura godišnje
  • purger1911
    15
    Jedini nacin da mi s Barisicem(i drugima koji su doveli Mamica),Biscanom,Simicem i pol momcadi koja masta o odlasku iz Dinama prodjemo AEK je da nasi igraci isprovociraju njihove navijace i ovi prekinu tekmu.

    Bilo nas je malo al to je tak kad pol ljudi koji zive v ZG nisu tu rodjeni i tekme ih ne zanimaju. ALI
    nepamtim kad je zapad ovak grmil , atmosfera je bila stvarno super i mi koji smo dosli smo dali sve od
    sebe za razliku od igraca,trenera ...
  • og1986
    2.9k
    Tovar detected
  • marcio amoroso
    36.4k

    Brišem post, ali si sve u pravu.
  • Papastrumf
    12.2k
    Bilo nas je malo al to je tak kad pol ljudi koji zive v ZG nisu tu rodjeni i tekme ih ne zanimaju.purger1911

    A što je s ovom drugom polovicom?
  • CastAway1986
    1.4k
    10 dana odmora i kao nemogu trčati??!Ja bi rekao opet da treba uprijeti prstom samo u trenera i njegovu suludu taktiku koja ga krasi od početka sezone , pa i jebena Astana nas je pritisnula zadnjih 20 minuta
  • miro
    4.4k
    Ako već znaš da ti ekipa pada negdje u 60 i nekoj minuti, zašto planski ne napraviš 4 izmjene i probaš zadržat fizički nivo igre. OK, izaći će neki bitni igrači, kvaliteta malo, ali ovi kaj uđu mogu bar grist, po cijenu par kartona
  • Olmic
    3.6k
    jer ih trener motivira na svakoj pressici di kaze da nema kvalitete na klupi. Kurac bi grizao za takvog trenera
  • Zagi
    7.6k
    Pa to je i napravio. Ok ne u 60toj nego u 70toj.
    I grizli u oni, bar iz moje perspektive. Ali padne ti kvaliteta.
  • Mr Anderson
    7.9k
    Ne znam zašto Bišćan priča da smo pali nakon sat vremena i izvršenih zamjena. Pa pad u igri je bio očit čim je krenulo drugo poluvrijeme. Jeli im on rekao da se povuku to ne znam, ali rekao bih da je. Nakon primljenog gola smo pali i fizički, a zadnjih 10 minuta pogotovo. Kako se god okrene kriv je trener i stručni stožer. I za taktiku i za lošu fizičku pripremljenost.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.