• Bruh
    925
    Čekam Stojkovića volim ove kaj otvoreno navijaju za dinamo jer znam da bi glavom kroz zid išli svaku tekmu
  • San Lorenzo
    15.4k
    da se nadodam u revijalnom tonu, koliko Dinamo ima teske zdrijebove, toliko BBB imaju dobre ovo ljeto nakon AstaneRevan

    Izbornik Dena će imati dobar uvid u formu potencijalnih putnika u Njemačku iduće godine.
  • rob ljubavi
    868


    Pa cinjenica je da ocito svi ovi forum borci za posteni Dinamo sada doma kroz suzne oci gledaju fotografije uboge braće i spremaju molitvu Gospi da se sutra vrate u klub.

    Sto se tice brojke gledatelja i pljuvacine, pa nemoguce je da je manje ljudi bilo danas nego na Ludogoretsu prosle godine. Prostim okom je vidljivo da nije tako, a vodena je i evidencija prodanih karata, sve se da izracunati. A nadodaj to i skuplje cijene, sranja u grckoj, negativu zadnjih dana.

    A igra...krznarova dominacija i fulane sanse ....pa sto su Biscanovi porazi od hajduka i aeka nego dominacija i umjesto da je poluvrijeme 3-0 odlazi se sa 1-0 uz fulanog mrtvaca/penala za 2-0...i onda neobjasnjivo primanje kifle/krumpira u 90+
  • San Lorenzo
    15.4k
    .pa sto su Biscanovi porazi od hajduka i aeka nego dominacija i umjesto da je poluvrijeme 3-0 odlazi se sa 1-0 uz fulanog mrtvaca/penala za 2-0...i onda neobjasnjivo primanje kifle/krumpira u 90rob ljubavi

    Izgledao je i Robert Helenius sasvim dobro sad za vikend protiv Joshue, pa je svejedno završio meč sa zgrčenim nožnim prstima i u nesvjesti...svakome se može dogoditi nesretan gol iz prekida, ali mi u sedam utakmica ove sezone imamo već dva poraza na taj način, Astana nam je na Maksimiru iz sva tri prekida skuhala odlične šanse, dok je u uzvratu Livaković najzaslužniji za pobjedu...pričati o nekoj dominaciji, dobroj igri i nesreći jer lopta neće u gol može samo netko tko se ili tješi ili je u zabludi.
  • Fićo1986
    1.1k
    Ljudima kaj su isli sa zapada s tribine prije kraja tekme zelim da vise nikad ne dodju na stadion,pa nek me administracija banira....fuj
  • marcio amoroso
    36.4k

    Neće te nitko banirati, i nama je zasmetalo.
  • NitkoBitan
    17k
    Ukoliko ispadnemo od AEKa ceka nas Prag. Lijepo gostovanje za pivopije :grin:

    Ali sad stvarno, nije apsolutna tragedija ukoliko ispadnemo od AEKa, samo da momci pokazu muda dolje za nase zatvorene decke...

    EL nam je bas po mjeri i za dizanje koeficijenta koji je bitan, sad ce netko rec da nismo ni za to natjecanje ali nejte se sekirat. Budu se decki poslozili, jos su neki glavama u transferima i tak. Moramo shvatit da je !prvenstvo apsolutni prioritet ove sezone!, vec mi lagano ove kvalifikacije idu na kurac i jedva cekam da to prode.
  • vjeko1701
    8k
    I još jedna stvar. Ko hoće ići neka ide već večeras. Tko prepoznaje da je moment da klubu da barem jednu pišljivu polusezonu da se skupe glave i izađe iz ovih govna...neka ostane. Taman igrali sa juniorima uzvrat.
  • Nogo
    3.6k
    Ja ne znam kako mi možemo to tamo okrenuti. Nemaš jednog Olma, jednog Ademija, Oršu koji mogu nešto iskreirati. Mi možemo nešto slučajno i na horuk samo.
    Kada vidim Biščanovu beskrvnost mene lovi fraz. Daj dovedite Sopića da igrači bar krv "pišaju".
  • Kepec
    5.4k
    Nebum komentirao Bišćana, taktiku i igrače jer je sve više manje rečeno samo ću ponavljat kao papagaj. Mogu se samo nadodat pohvalama vezano za minutu šutnje, koliko god nekima smetalo što se šutilo umjesto da ih se izviždalo, ali Dinamovi navijači su ipak pokazali kakvi su pa čak i u ovakvim situacijama.
    I jedno pitanje, imam osjećaj da je na zapadu bilo jako puno ljudi u bijelim majicama kaj mi stvarno ne ide u glavu. Iako kada se sjever derao sa zapadom "Mi smo Purgeri..." upravo svi ti u bijelim majicama su šutili. Očito turisti ili tko zna kaj, al kak baš u bijelim majicama dođu na Dinamovu tekmu..
    Bilo bu teško u grčkoj, ali možda nije ni loše da idemo s minusom tamo. Znam da su svi pesimistični i to naravno s razlogom, ali kada bi ih mi okrenuli na njihovom stadionu i ugasili im tamo euforiju to bi bilo posebno. Moja želja i nada, ako bude bude.
  • NitkoBitan
    17k
    Ajmo jos malo furat negativu, to je dosta popularno vidim. Idemo u subotu zabit taj jedan gol i promijesat karte.

    Odradili smo gospodski minutu sutnje za huligana koji je nozem pikao nase i nismo koristili tragediju za prljave ciljeve, da i Bog nas jednom pogleda....
  • SAS1987
    14.6k
    Ljudima kaj su isli sa zapada s tribine prije kraja tekme zelim da vise nikad ne dodju na stadion,pa nek me administracija banira....fujFićo1986

    Niti nam je to najveci problem niti imamo navijaca na bacanje :lol:
  • db-izbjeglica
    15.3k
    Ja ću se još jednom osvrnuti na plač o tankom kadru i koliko je nelogično to što biščan priča.

    Ne znam tko radi igračku križaljku, jel trener ima slobodne ruke otpisati igrače koji odlaze u mikro transferima...al ono, politika je jako zabrinjavajuća i praktički izgleda kao da netko namjerno radi štetu klubu...

    Istovremeno se otpisuju sasvim solidni igrači i doživljavamo trenerovo kukanje o tankom kadru. Jel to normalno?

    Već prije sam spomenuo jankovića i menala...
    Ajmo spomenuti i bočkaja, koji je pušten za kikiriki na cipar... mislim, čovjek je bio ponajbolji igrač osijeka koji je jedan period fino puhao dinamu za vratom... kod nas ne može biti igrač rotacije? :brow:

    Al zato, idemo još jednom probati emrelija na desnom krilu...i onda kukati o tankom kadru.

    Također, sve više mi se čini realnom opcija da će sučić postati bišćanov novi topić... ako ne popije otkaz kroz par kola...malog očekujem u trapericama i majici na maksimiru za vrijeme utakmice.
  • Olmic
    3.6k
    Ako ista mislimo napraviti u subotu danas mora biti smijena Biscana jer da bi se izbacio Aek igraci moraju bit naspanani, agresivni, a to Biscan nema u sebi…jucer covjek od gola aeka sjedi na klupi, nama gori pod nogama, a on prica na klupici sa jednaka dva znalca Tomicem i Pilipovicem kojima je referenca za Dinamo kaj su dinamovci…
    Nadao se da je nakon Mamica gotovo sa zaposljavanjima po obiteljskoj vezi, ali ocito nije…Biscan je bio idealan za dobit podrsku BBB i sad to dolazi na naplatu…

    #biscanout
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.