• Jean
    12
    Pa vidi, raspadaju mu se ekipe u kojima su glavne zvijezde Lepinjica i slicni. Dinamo je ofenizivni stroj i takav trener bi nam vise legao nego trenutni ziherasko defanzivni nogomet koji pokazujemo.
  • luka modic
    608
    Ljudi mrtvi ozbiljnu govore da bi najgore za nas bilo proć u Ateni,daj uozbiljite se,seremo igračima a ni mi nismo ništa više zaslužili,sjever je rekao svoje HOĆEMO POBJEDU i to je jedini pravilan stav,iako loš početak sezone a nije da nije takvih bilo i ispadanja od Young Boysa,vjerujem da ce ekipa izvuc max u uzvratu i proć dalje
  • Dinamosaur
    955
    Napokon sam pogledao snimku drugog poluvremena.

    Moharami i Sucic nemaju kaj radit u Dinamu!
    Isto kao protiv Gorice, 2 igraca manje
  • Jaro
    5.4k
    Moha je solidan backup desni bek. Nemres imat 18 HR reprezentativaca u momcsdi. Problem je sto je prebacivanjem Rileta na stopera, Moha postao jedini RB.
  • Dinamosaur
    955
    Cemu forsiranje Rileta na stoperu ako je Peric zdrav?!
    Moharami je ajme majko
  • luka modic
    608
    Cuj Moha i Sucic,a Ljubicic i Misic nam bili najgori pojedinci,citavu utakmicu usporavanje igre sa brdo grešaka i sporih riskantnih dodavanja u sredini
  • Dinamosaur
    955
    Misic je Bog ove ekipe.
    Cuj pameti, Misko je sjebo, ok, al tu loptu mu je tamo u risk zonu ubacio Moha.
    Cuj, cuj
  • LovroZG
    1.3k
    Kod tog gola mi se čini da je falilo komunikacije. Mišić nije zgledo ko neko ko zna da mu ide igrač iza leđa.

    A Moha bi bio i više nego solidan bek da razlikuje svoju od protivničke polovice.
  • BBB Sibenik
    4k
    Čudne se stvari događaju, nakon onakvog prvog pol svak će rec da nam aek nije dorasta. Krene drugo pol doslovno početak, ka da je drugi Dinamo izasa na teren (gori). Nažalost doma nismo nikako smili izgubit al šta je tu je sada. Po meni mi moramo doli od početka izac agresivno šta se kaže, i otupit im naboj i atmosferu na tribina.Idemo tamo znamo sta nas čeka radi okolnosti i idemo sa minusom. U protivnom ja nez kako možemo proc sa stavom , željom i energijom iz drugog pol u Maksimiru. Također Igor mora pokazat da je trener, a ne samo mucat i anemično se ponašati. Npr. uvodi Emrelia u igru sidne pored njega na klupu, nešto mu objašnjava i gleda u pod cilo vrime. Daj malo mater mu jeben krvi nešto da taj igrač izađe nabrijan na teren.

    Evo jedan insajder uprava je zatražila da se obavi razgovor sa njim, osoba koja je zadužena za to je Barišić.
  • NitkoBitan
    11.9k
    Nažalost doma nismo nikako smili izgubit al šta je tu je sadBBB Sibenik

    Mozemo bit sretni s tim golom razlike. Milimetarsko zalede, dva odlicna udarca glavom Vide i jos bolje obrane Livakovica, ostale prilike AEKa sam potisnuo iz sjecanja.

    Ukoliko igramo kako smo igrali prvo poluvrijeme nema razloga za strah, ono drugo poluvrijeme se nikad vise ne smije ponovit. Ako i nakon ove podrske Boysa odigraju kao pickice treninge bi mi imali i sa psiholozima...
  • Droljo
    4.9k
    Samo da se nismo vratili na stare postavke gdje igramo napadamo a na kraju s pol snage pljugamo 1:2 ili 1:3
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.