• The Undertaker
    4.1k
    Topić vidi što je "svatko" na tribini vidio. Samo nam je trener bez mrve samokritike i sklon prebacivanju krivnje na druge. To me više raspizdilo nego loše taktičke odluke. Ako trener ne vidi gdje je pogriješio jasno da onda ne može ispraviti greške.
  • Gražvydas Mikulėnas
    12k
    Rekao bi da smo umorni. Ljubičića i Mišića još više izmasakrirati pa kud koji
  • nwankwo646
    342
    Jučer gledam Ljubičičeve nogice na zagrijavanju spuštenih štucni, da nije u kopačkama ne bi se znalo da pripadaju nogometašu.
  • IstokKa96
    557
    U ateni krenut s 3-5-2
    Livi - mika - peric, sutalo, bernaurer - ristovski - bulat, misic, baturina - emreli, petkovic
  • IceMan
    1.5k
    Al kog opce dovest sad umjesto njega?

    Jakira? I odstetu Rijeci…


    Jedino logicno rjesenje.

    Kad se sjetim da smo imali njega i Bjelkana u kombinacijama ….
  • Captain America
    14k
    Trebat će isplatit i plaće ovome, a znamo kako je uprava škrta :sweat:
  • Mihaljević
    8.2k
    Samo se nadam da neće stranac doć...
  • Gelipter
    3.5k
    Jučer sam na kraju tekme bio toliko nadrkan kao nikad valjda na utakmici. Nakon toga potpuno prazan. Dan kasnije osjećam se isto, ako ne i gore. Tko će dočekati subotu i prolongiranje ove agonije jer sumnjam da se tu više može puno. Naprosto nevjerojatan pad u drugom poluvremenu. Nažalost, ovo jučer nije bila slučajnost. Ipak, treba biti realan i reći da su Grčki cigani nakon našeg početnog pritiska u tekmi izgledali kudikamo organiziranije, uigranije, fizički spremnije i kaj je najgore motiviranje. Više sam se puta u drugom poluvremenu sjetio Oršića i Ademija, puno fale dečki, puno fale muda kod mnogih u trenutnom kadru.

    Kaj se navijanja tiče, prvo poluvrijeme fantastično i fanatično skoro cijelo vrijeme. Drugo poluvrijeme teška KURČINA. Bilo mi je naprosto neugodno zadnjih 25 minuta otprilike. Ekipa komentira tekmu kao na zapadu, navija svaka treća osoba, seljački ispadi umjesto fanatičnog navijanja i podrške. Pjesme isto nisu bile neki ubod i njihovo ponavljanje više puta u utakmici. Tužna je realnost da postajemo sve više kao tovari i jedino kaj ekipu može dignuti često je samo kad se navija protiv protivnika. (majke komunističke su nam na terenu jebale mater). U drugom poluvremenu, posebno njegov drugi dio, ne mogu ocijeniti je li bila gora igra na terenu ili navijanje. Možda nisam normalan, zapravo da jesam sigurno se ne bi toliko nervirao oko toga, ali nemrem vjerovati da je većini navijanje bilo fantastično od početka do kraja utakmice. Nažalost imam osjećaj da se i kod nas u zadnje vrijeme jako gubi ono kaj nas od uvijek karakterizira i na kaj smo mogli biti ponosni, a to je fanatično navijanje od prve do zadnje minute CIJELE TRIBINE, nevezano uz to kakav je rezultat.
    Svaka čast ekipi koja je derala glasnice od prve do zadnje minute, a ostali manekeni na tribini nemaju kaj srati ni igračima ni nikom drugom, posebno kaj takvi koji najviše seru najrijeđe i vide Maksimir, a onda i kad se pojave, šute kao pizde.
    Mislim da bi se mnogi trebali zapitati jer negiranje i ignorantstvo nas mogu samo dodatno unazaditi.
  • dzg717
    947
    Vise me strah hnl-a nakon Atene nego Atene
  • marcio amoroso
    32.5k
    Samo se nadam da neće stranac doć...PlavaSlavonija86d

    Eto ubili smo se do sada sa strancima na trenerskom mjestu.
  • Mihaljević
    8.2k
    Istina , al' nije da ih nije bilo.
  • marcio amoroso
    32.5k

    Ja se sjećam Peteva i Ardillesa. Vahu ne računam kao stranca jer priča naš jezik.
  • Jean
    12
    Treba sa Garciom probat ili od domacih Goran Tomic zvan totalna ofenziva
  • Captain America
    14k
    od domacih Goran Tomic zvan totalna ofenzivaJean

    Još jedan kojem se momčadi neobjašnjivo raspadaju u drugom djelu uz tupavi pogled u daljinu s klupe?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.