• db-izbjeglica
    12.8k
    Ajmo reci da njih prenose jer igraju u st, ovi drugi gostuju, zanima me sto ce biti u uzvratimaIstinaZaDinamo

    nema opravdanja!

    to se jednostavno ne radi, druga stvar je da netko ima prava pa se ne može...kao npr za playoff LP jer arena prenosi utorkom i to je to, nema rasprave.

    ovdje jednostavno kupiš prava za jedne, za druge ne kupiš, a riječ je o javnoj TV.
    najbolje od svega, ne mislim da su ta prava za pretkola nešto drastično velika...
  • bbb medimurje
    2.9k
    Dinamo na Maksimiru protiv AEK-a jednostavno moraju prenositi!
  • Ludovic IX
    5.5k
    što se mene tiče, ne moraju. Ne očekujem godinama više ništa od hdzovog glasila
  • Captain America
    13.9k
    Gledajte to s druge strane. Moći ćete slušat tovljenika kako kmeči da je PAOK uništio utakmicu.
  • The Undertaker
    4.1k
    Da li su prenosili Dinamo u LP? Ako nisu, ovo je na rubu skandala. Čak nebitno toliko za Dinamo koliko za Rijeku i Osijek. Trebaju prenositi sve ili ništa.
  • db-izbjeglica
    12.8k
    Da li su prenosili Dinamo u LP? Ako nisu, ovo je na rubu skandala. Čak nebitno toliko za Dinamo koliko za Rijeku i Osijek. Trebaju prenositi sve ili ništa.The Undertaker

    nisu prenoslili... dinamo protiv astane je bio na maxsportu, prva i druga utakmica. tako će biti i protiv AEK-a. štednja je, sportskoj redakciji treba novac, nećemo imati za prijenos ženskog veleslaloma iz cortine d'ampezzo...

    ovo je jednostavno skandalozno, dinamo, rijeka i osijek moraju reagirati...
  • LovroZG
    1.3k
    Čime se vi bavite...

    Nek prenose kog žele i kad žele. Vremena u kojima su oni mogli prenosit sve klubove i plaćat sva prava su odavno prošla, a zajedno s time i ideja da "moraju" prenosit sve ili nikoga. Eventualno kad bi se poduplala pristojba bi se moglo tražit da prenose naš sport naširoko, al to opet ne bi odgovaralo većini.
  • db-izbjeglica
    12.8k
    Čime se vi bavite...

    Nek prenose kog žele i kad žele. Vremena u kojima su oni mogli prenosit sve klubove i plaćat sva prava su odavno prošla, a zajedno s time i ideja da "moraju" prenosit sve ili nikoga. Eventualno kad bi se poduplala pristojba bi se moglo tražit da prenose naš sport naširoko, al to opet ne bi odgovaralo većini.
    LovroZG

    bavim se hrvatskom radiotelevizijom, javnom ustanovom koju financiram svaki mjesec, isto kao i ljudi iz osijeka, isto kao i ljudi iz rijeke, isto kao i ljudi iz splita! ustanovom koja mora imati jednake kriterije...

    ...ili prenosiš sve ili ne prenosiš ništa!
    trećeg nema!
  • Klenx
    4.1k
    Nek ih prenose, šira populacija će vidit kako dobijaju po piksi
  • Zagi
    5.1k
    Bave se dobrom temom.
    HNL utakmice i naše utakmice u europi imaju veću gledanost od svih ostalih sportskih događanja osim samog finala lige prvaka.
    Tako da je teza da oni nemaju love potpuno promašena.
  • Infinity
    15.2k
    S obzirom da mi sami prodajemo TV prava, neka prenosi onaj tko nam najvise plati. U 2023. godini je bitno samo da ima prijenos. Tko ne moze na stadion uz malo truda moze gledati utakmicu i na malo jacem digitronu.
  • Zagi
    5.1k
    HRT prijenosi su jako bitni.
    Još uvijek ogroman broj ljudi nema max sport.

    Ekipa koja ima max sport je već opredjeljena. Puno onih koji nemaju, nisu.
  • vjeko1701
    5.9k
    Ne znam kako to ide s LP, al KL svaki klub prodaje prava na svoju domaću utakmicu. Za LP s druge strane, znam da to ide drugačije a HRT ima pravo tek od Playoffa, ne znam da li prije istog moraju otkupiti od njih ili od klubova individualno.

    Na kraju dana, mislim da se radi nepotrebni outrage, nek ih prenose. Prenosili su nekad Dinamo (a a druge ne)...ove godine njih...sigurno da utjecaj na to ima činjenica da imaju puno hajdukovaca u sportskoj redakciji...

    S druge strane može biti da je maxsport ostalima jednostavno ponudio više novca ili su jednostavno procjenili da im je Hajduk najprofitibilniji od ove trojke a sve ih niti nisu mogli prenositi (podsjetnik, HRT 3 i 4 ne smiju imati prijenose nogometa. Sjećam se one neke godine kad su to napravili pa su bile utakmice na 3 i 4, navodno se iza kulisa oko toga bila velika drama.)
  • LovroZG
    1.3k
    Bilo bi idealno da HRT prenosi sve (i svašta), al to možete zaboravit. Dobro da išta prenose kak se odnose prema sportu i budžetiranju, al to je druga tema.

    Ovo o gledanosti je sam jedna strana, druga je to da tu gledanost znaju i klubovi i onda se ide to naplatit, a HRT tu nije u plusu jer, ko državna TV kojoj mi plaćamo pristojbu, oni moraju imat manje reklama od komercijalnih TV pa im je zbog toga teško imat isplative prijenose, a sve šta nije isplativo onda je opet pod povećalom jer se "naše pare troše". A tu ne moram napomenut da mi koji pratimo sport nismo jedini koji seremo po HTV-u i pristojbi.

    Ne znam kako to ide s LP, al KL svaki klub prodaje prava na svoju domaću utakmicu. Za LP s druge strane, znam da to ide drugačije a HRT ima pravo tek od Playoffa, ne znam da li prije istog moraju otkupiti od njih ili od klubova individualno.vjeko1701

    Od skupina nadalje, a za LP i u PO-u, UEFA prodaje prava. Sve ostalo prodaju sami klubovi jer UEFA nije nositelj prava. To se jako lijepo vidi po satnicama utakmica koje su "službene" tek u PO LP, a u EL i KL tek u skupinama.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.