• Krizy
    36.3k
    Naravno. Sada kreću prave stvari i vidjeti ćemo hoće li potvrditi odličan ulazak ili nastaviti po starome.
  • marcio amoroso
    32.4k
    Šveđani također svi napolje. Luda je ova miki maus liga.
  • bbb medimurje
    2.9k
    @Viola jesi ziv brate? :rofl:
    Cestitam!
  • BBBaranja
    1.9k
    Kakav smješan penal dobije Maribor u 120.min ..
    Pa ovo se ne svira ni domaćinu na kirbajskoj utakmici po selima u mom kraju :rofl:
  • blue heart 72
    1.4k
    Stvarno koji smijeh od penala. Nevjerojatno da se tako nešto može svirati, i to još u 120-oj minuti. Inače, žalosno je gledati Iličića u ovakvom stanju, a koja je on igračina bio.
  • marcio amoroso
    32.4k
    Vittoria Guimaraes ispala od Celja. Jel zna netko tko je sve nositelj u playoffu miki maus lige?
  • Infinity
    15.2k
    Nije jos uradjen update, ali F5 i bit ce brzo :grin:

    Edit: samo sto sam napisao :rofl:
  • Infinity
    15.2k
    Tovarima se otvorilo pravo. Osasuna, Besiktas i Twente su jedine ekipe na koje bih se kladio protiv njih. Ako prodju PAOK i imadnu samo malo srece u zdrijebu igrat ce grupu.

    Edit: I Twente nije cemu, malo sam ih pomijesao s AZ-om.

    Rijeka i Osijek ce bas tesko dalje. Plzen, MTA i Partizan su im najbolja sansa. Cak bi izdvojio Partizan.
  • marcio amoroso
    32.4k
    Ima ipak klubova koje Rijeka može izbaciti. Treba se imati sreće u ždrijebu, ali nije nemoguće. Tovarija je nositelj ako izbaci Paoka i oni bi također mogli igrati grupnu fazu jer su nenositelji sa izuzetkom Osasune, Besiktasa i Rapida
    realno buranija.
  • blackbully
    4.4k
    Hajduk neće proći PAOK-a. Jednostavno neće. Grci su daleko ozbiljnija i jača momčad kojoj je Beitar bio zagrijavanje i prva utakmica u sezoni.

    Ukupan rezultat 4:0 za PAOK, a kamoli prolazak Hajduka. U njihovim glavama je ionako HNL trenutno sveti gral kojeg su već nakon 2 kola osvojili, a KL samo bonus.
  • db-izbjeglica
    12.8k
    Ne znam tko će proći, tko ispasti...ali vidim da se podcjenjuje sposobnost nekih hr klubova za ispasti od doslovno bilo koga.

    Rijeka bi treabala proći, uz dužno poštovanje prema faranima ipak je to osjetna razlika u kvaliteti. Rijeka je s vremenom ipak "naučila igrati europu" kao klub...

    Hajduk i osijek zadnjih 5 godina igraju europu i koeficijent im je manji od 10, a nije baš da su imali sve neprelazne protivnike. Neke stvari se ne mijenjaju preko noći...
  • vjeko1701
    5.9k
    Kad tad se otvori ždrijeb i poklopi dobra sezona. Hajduku zadnje 2010. Zakon velikih brojeva. Ništa protiv da im se poklopi ove, nama bi dobro došlo. Tih 4-5M (+ možda 2-3M od matchdaya) njima pokrpa jednu prodaju (i to u ovom slučaju djeteta koje im ionak ne igra neku ulogu) a s druge strane minimalno 6 dodatnih kola (i 4 u pretkolima za ukupno 10) u kojima su igrali kroz tjedan te se energetski i emotivno ispraznili bi vjerojatno značilo naš lakši put kroz HNL. Vjerojatno bi im značilo više za iduću sezonu di bi mogli složiti bolju ekipu al ak se mi do onda konsolidiramo i u uredima i momčadski te uđemo u novu LP, niš od toga neće biti bitno.

    Od Osijeka tu najmanje znam kaj očekivati. Rijeku očekujem relativno lagano u playoff a onda sve ovisi o ždrijebu. Ne vidim ih da ponavljaju Stuttgart, RBS ili Kopenhagen ali bi možda nekog li-la nositelja mogli proći uz malo sreće. Osijek s druge strane, iskreno, mi konstantno izgleda ko da je spreman puknut ko kokica (prvo poluvrijeme protiv Rudeša) ali zasad se uvijek nekako trgnu i izvuku. Treba uzeti u obzir da im prva tri stopera ne igraju i da po meni osim Nejašmića imaju smiješan vezni red u kojem im treba još jedan jak igrač ako žele nešto više u Europi i HNL-u.
  • Viola
    338
    5 godina manje života imam nakon jučerašnje utakmice...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.