• OsamŠest
    2.6k

    A dobro, na kraju dana dođe na isto :grin:
  • vjeko1701
    5.9k
    Pa ok, al po meni ljude bespotrebno zbunjuje izraz "preuzimanje koeficijenta"...kao da ga osvojiš i uzmeš sebi. Ne, samo si dio para koji je nositelj iako ti sam ne bi bio.
  • marcio amoroso
    32.4k
    Sjetih se danas one izjave Cipetića da odlazi u jaču ligu od HNL-a. Mađari su ispali od Farana i Latvijaca, od Osijeka su ispali sa dva poraza, a na dobrom putu su da ispadnu i od Armenaca. Jaka liga u pm.
  • vjeko1701
    5.9k
    Već sam pisao, uzalud im svi milijuni uloženi, više bi dobili da kupe Lokomotivu i u njen sustav ubace 20ak mini mađarona.
  • Jurki
    8.7k
    i prije bi napravili Kranjču nego Senf..
  • Krizy
    36.3k
    6-0-0 16-2
  • db-izbjeglica
    12.8k
    krznar se pati sa luksemburžanima...
  • Sajla
    3.5k

    Ne znam je li tih 6/6 nekaj za veselit se ili pokazatelj da je liga pala tak nisko da igramo najranija pretkola s liliputancima. Nadajmo se da budu i ovi drugi nastavili radit na svojim koeficijentima, da bude ligi jednom bilo 100% u play-offu
    (pročitam prije slanja da provjerim tipfelere i mislim si - a fakat u svemu mogu naći nekaj negativno! :rofl:)
  • db-izbjeglica
    12.8k
    Već sam pisao, uzalud im svi milijuni uloženi, više bi dobili da kupe Lokomotivu i u njen sustav ubace 20ak mini mađarona.vjeko1701

    mađari su teški antitalenti za nogomet...a imaju toliko volje, želje, ulažu, trude se...al neće pa neće :lol:
  • vjeko1701
    5.9k
    Da je sve samo do novca i zelje, Kinezi bi bili neskidivi s svjetskog trona.
  • Krizy
    36.3k

    Liliputanci su samo ovi protivnici Rijeke.
    Astana je ozbiljan klub a mađari ipak nisu samo dno pa da možeš računati na dvije lagane pobjede.
    Pogledaj koliko iznenađenja se već dogodilo a naši klubovi su za promjeni rutinski prošli.
    I to je nešto.
  • vjeko1701
    5.9k
    Nismo nis kasnije pocinjali prosle 2 sezone pa opet nije ovak izgledalo.
  • Krizy
    36.3k
    Neuništivi ciprani startali u kvalifikacije s 4-0-0.
    Nuklearni rat bi preživjeli samo žohari i ciparski koeficijent.
    Krizy

    Druga runda:
    7-1-0

    Ciprani su na 11-1-0
    Nevjerojatno..
  • SAS1987
    13.5k
    6-0-0 16-2Krizy

    Stignu još sve zasrati :lol:
  • Sajla
    3.5k

    ma ne, slažem se s vama u načelu, a nisam ni mislio na Dinamo i Astanu, nego na ostatak zbog kojeg je liga tu di je - kvale za KL gdje 2/3 nisu nositelji. počinjalo se prijašnjih sezona u isto vrijeme, ali je bar netko igrao za EL. svakako je ovih 6/6 uspjeh, ali valjda sam pod dojmom zadnje pogledanog, tj. Kosovara koji zadnjih pol sata nisu mogli stajati na nogama. nisu ni Mađari nekaj posebno ako su bili 9. sa 6 bodova više od ovih kaj su ispali, negativnom gol-razlikom, više poraza od pobjeda u ligi... moralo se ovo proći. možda ne sa 6/6, ali prolaz je minimum koji su morali napraviti
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.