• DrawTube
    3.6k
    Bravo YB, samo trpaj četnike
  • Navijač Dinama
    7.8k
    Mlađi momci poveli 1-0
  • Mihaljević
    8.7k
    2:0 , rasti zvezdo još si mala!
  • IceMan
    1.6k
    Srpski državni projekat :lol:
  • blue heart 72
    1.5k
    Nevjerojatna tekma, cigani u prvih 6 minuta promaše tri mrtvaca i nakon toga si zabiju autogol. Poslije kod 1:0 Bukari opet 1 na 1 sa golmanom i loše kontrolira loptu. Naravno ubrzo stiže kazna i 2:0 za dečece
  • Facke
    2.8k
    Ha sva ta njihova pojacanja u lige prvaka nisu pokazali bas nis. Ali bas bas nis. Nit Krasso, nit Hwang...itd.
  • Navijač Dinama
    7.8k
    al bi svi prihvatili kolektivno lizanje Vlatkine pice da nam dovede takve igrače.
  • deda
    29.7k
    Pa ovdje je 99% ljudi svršavalo na njihova pojačanja.
  • NORTE
    9.9k
    cigani u prvih 6 minuta promaše tri mrtvaca i nakon toga si zabiju autogol. Poslije kod 1:0 Bukari opet 1 na 1 sa golmanom i loše kontrolira loptu. Naravno ubrzo stiže kazna i 2:0blue heart 72
    Može li bolje?
    Od svih tekmi LP-a ja gledam zvezdinu jer ih toliko mrzim i čekam njihovo ispadanje iz Europe.

    Vučićev državni projekAt ispada.
    Nakon silnih pojačanja i dovođenja trenera koji je napravio rezultat u LP s klubom iz Izraela.

    Forza Young Boys!
  • Ivdzo11
    3.5k
    Potući se s Leipzigom za 2 mjesto ( komentari nakon zdrijeba ) :rofl:
  • marcio amoroso
    34k
    Iskreno se mi nemamo šta s njima sprdati. Niti s njima, niti s njihovim pojačanjima. Mi u miki maus ligi imamo 3 boda nakon 4 kola. O čemu pričamo.
  • Mihaljević
    8.7k
    Doveli su brutalne igrače sa 7 različitih kontinenta i 14 različitih država , i još trener Izralec sa stručnim stožerom vjerovatno iz Palestine. Džabe što su oni dobri , kad se ne mogu sporazumjeti na kavi, a ne na terenu.
  • Zagreb1992
    1.5k
    Vučić je ulupao s košarkaškom sekcijom i nogometnom preko 60 milijuna eura državnog novca u klub ..rezultati poražavajući ...Zato mi je još više drago kad ovo vidim kako ih guze svi :)
  • IceMan
    1.6k
    Zamislite da smo se mi kojim čudom kvalificirali u LP ove sezone…
  • dzis
    651
    Drago je i meni za Zvezdinu promašenu eurosezonu ali ova svršavanja a njihove poraze dok se mi koprcamo u našem sranju jako podsjeća na tovare zadnjih 10tak god.

    Od drugih tekmi zanimljivo u Manchesteru, opasno građanima viši prvo mjesto u skupini.
    Psg na konopcima
    Barca se za sada iščupala iz njihovih problema, bodom su gotovo sigurni
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.