• i more je plavo
    1.1k
    Drago je i meni za Zvezdinu promašenu eurosezonu ali ova svršavanja a njihove poraze dok se mi koprcamo u našem sranju jako podsjeća na tovare zadnjih 10tak god.dzis

    I svakako je pokazatelj koliko je nasa situacija komplicirana.

    Zvezda je izbubala 15 milja za igrace i trenera, nije kupovala macke u vreci, i opet nisu uspjeli proci YB a u prvenstvu su drugi.

    Ho-ruk sistem nekad upali, ali cesce ne upali.

    Nama bi idealan prelazni rok bio da dovedemo Livaju, Sahitiia, Šarliju i Pukstasa iz Hajduka i Labrovica, Mitrovića, Selahija i Pašalica iz Rijeke.
    Pa ak i ne kliknu, razjebali smo konkurente

    Jer mi teško možemo u zimskom roku platiti 3 igrača koji bi nam garantirali prvenstvo.

    Mozemo kupiti ovakve ko Zvezda, koji su bolji od ovih kaj imamo, ali nista ne garantiraju ak se ne slozi kemija u ekipi.
  • Maksim Maksimirski
    5.6k
    Zvezda je danas bila kao Dinamo u nekim utakmicama HNL-a, stvorili su 10 zicera i ništa nije ušlo. Što se tiče njihovog prvenstva to će Zvezda lagano uzeti pa će i dogodine imati dobru situaciju za europska natjecanja.

    Ono na PSG - Newcastle nije stvar interpretacije nogometnih pravila nego je jednostavno Marčinjak napravio grubu grešku i pod pritiskom igrača i navijača Pariza dosudio penal.
  • blue heart 72
    1.7k
    CZ je večeras odigrala vrlo dobru tekmu. Jasno je da se nogomet igra za golove i samo se rezultat pamti, ali oni su u polju odigrali dobro, bili su dinamični, promašili brdo zicera, imali vratnicu. I to u Bernu na umjetnoj travi na koju se isto treba prilagoditi, tamo nijednoj ekipi nije jednostavno igrati (naravno ne računajući apsolutne top ekipe europskog nogometa)
  • Infinity
    16.5k
    Oni su doveli pojacanja i stvorili ekipu jacu od one koju su imali. Sta je netko mislio sa ce nabiti Manchestera kad kazemo da su doveli top igrace?

    Odradili su odlican prijelazni rok, igraju dobar nogomet i krivulja im ide uzlaznom putanjom. Nas prijelazni rok je za k*, jos smo ga zacinili trenerom bez ikakvog iskustva i krivulja nam ide prema dolje.

    Mozemo im se nasladjivati zbog ispadanja, ali je cinjenica da su ljetos odradili dobar posao. Igrali su dobro u LP, a u domacem prvenstvu su nadigrali protivnike u svakoj utakmici, iako su kiksali par puta. Igra Partizana je neuvjerljiva i lagano ce ih pomesti na putu do titule. Mi se s druge strane veselimo kad se Hajduku povrijedi golman pred utakmicu s Goricom, a isti taj Hajduk nam nije jedina glavobolja. O Europskoj epizodi da ne pricamo.
  • Markelo
    2.6k
    Imali su osiguran direktan plasman u ligi prvaka, dobar prijelazni rok i svejedno su završili iza young boysa od kojih imaju skuplji tim. To je neuspjeh. Kad pogledaš Dinamo onda naravno da izgledaju ko svemirski brod, no mi smo sada samo dno europskog nogometa i daleko od bilo kakve relevantnosti
  • Neki tip
    21.3k
    20231129-085235.jpg

    Molim veliki pljesak za Index. :clap:
  • Droljo
    8.2k
    Shit of the day
  • Zagi
    7.9k
    Ja bih rekao da je to i neki gornji limit te strategije za klubove s ovih prostora.
    Zato i jesmo za potpuno okretanje našim mladima uz par popuna rostera.
  • Tom Hanks
    3.1k
    Dinamo može bit u nekoj zupanijskoj ligi i na samom dnu
    I dalje ću sprdati cetnike da su ne znam koliko u tom trenutku bolji i da igraju kao Barcelona iz 2009.
    To su normalne stvari među neprijateljima,isto bi bilo i obrnuto
  • Krizy
    44.1k
    Bruno Fernandes utišao turke.
    Past će petarda
  • Georg Koch
    4.6k
    kakav gol Brune.
    https://dubz.co/v/xckrs5
    Bruno zvani Bulat za sirotinju.
  • dzis
    820
    Bas, kakva golcina...ali nikad nije gotovo sa ovim Unitedom
  • DrawTube
    5k
    Preokrenuti će ovo Galata
  • dzis
    820
    Koja glupost je ovaj VAR. United pada i pada,sva sreca da je poluvrijeme
  • Krizy
    44.1k
    Bjelica s 3-5-2
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.