• Navijač Dinama
    7.7k
    Nije mi jasno to "indetificiranje" ljudi sa klubom na cije utakmice ne ides(a u mogucnosti si) ili nikad nisi išao i to svojatavanje pod "mi". Ili je taj klub evo ko ti Realovi, udaljen nekoliko tisuca kilometara i par država.

    Pa to isto da ljudi koji nikad maksimira nisu vidjeli al prate klub, rezultate, lajkaju slike na instaću i fejsu eto znaju igrače tu i tamo, i krenu pametovat "buraz, kuiš to kaj ti mi dinamovci", ili ono što je bilo da se nekakva Sandra Bencic, ili SDP-ovci indetificiraju sa Dinamom, što dalje vi spodobe, niti ste vi dinamovci niti išta što se veže za ovaj klub.

    samo bzvz. proljev dobijem i poriv za izmlatit nekog takvog kretena.
  • Ivanmtk
    774
    Imam 35 godina i nikad mi nije bilo jasno navijanje za strane klubove. Ajde simpatizirat nešto strano ali navijat
  • GaijiZG
    815

    Sad bi di dao duboku analizu takvih ljudi i što njih gura kroz život, ali šutit ću, navodno sam na tankom ledu. :zip: :scream: :nerd:
  • plavi devet
    230
    nedavno na Twitteru pratim raspravu između dva navijača Dinama, ali i simpatizera Man Utd i Chelsea, i rasprava je baš o ta dva kluba i oni ih svojataju sa "mi".

    Kako se možeš predstavljati kao navijač Dinama, redovno pisati o Dinamu, ići na Dinamove utakmice i onda i za neki drugi klub pisati "mi".

    Okej simpatiziram i ja Leeds, Real, ali nikad neću reći "mi" kad pričam o njima.

    "Mi" je samo Dinamo.
  • Ivanmtk
    774
    Koliko znam nismo nikad kasnije kretali u kvalifikacije za Ligu prvaka u povijesti. Najbliže 22/23.8 je bio onaj dvomeč sa MTK ja mislim.
  • Mr Anderson
    5.9k

    Navijam ja za Liverpool, ili ispravnije simpatiziram ih jer je Dinamo jedina prava emocija, no njih sam išao gledat po Europi i na Anfield. To je nekakva dječačka fantazija. Opet, ne mogu si zamisliti da bi propustio utakmicu Dinama radi Liverpoola.
  • Dino
    2.3k
    Jbt kak nekom ko se identificira ko Dinamovac moze bit imalo zao kaj je real osvojio ligu prvaka

    Samo za jedan klub mozes navijat i najbolji ishod za njega
  • Ivanmtk
    774
    Meni je od svih stranih klubova najsimpatičniji Dortmund pa mi nije palo na pamet da navijam za njih.
  • Markelo
    2.5k
    Navijaju za klub iz štajaznam Londona i onda odu jednom u životu u englesku prijestolnicu pogledat utakmicu voljenog kluba. Jadan je to život
  • Zagreb1992
    1.4k


    Ovdje je riječ o likovima koji slave naslove Reala i tih klubova dok ih boli ona stvar za Dinamo ..takvih u Zg imaš pun k
  • Dino
    2.3k

    Da ma to je druga prica, nisam se na to osvrto jer su mi takvi tipovi totalno irelevantni. Ne znam jesu svjesni na kolkom su emocionalnom gubitku propustajuci sve kaj mi prozivljavamo s dinamom.
  • Zagreb1992
    1.4k


    Nema draže emocije nego kad dobijemo Goricu ili Lokomotivu golom u zadnjim minutama ..Nikakvi Modrići, Vinicusi ne mogu to zamjeniti
  • DrawTube
    3.5k
    Nova sramota plavih!

    Dinamo u 2. i 3. pretkolu LP na Maksimiru gledalo 0 ljudi!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.