• Mali Zeus
    10.6k
    Recimo to ovak, mislim da nije trebao biti, al me ne čudi da je bio. To su ta neka pravila koja nisu životna, recimo to tak, tj. nekad i suluda. Ako vidiš da je slučajno ne daš crveni, al dobro tak je već dugo da bilo kaj kaj je iznad gležnja je crveni, namjerno ili slučajno.
    Kao recimo i ruka u 16 metara. Oba penala jučer jedan smiješniji od drugog. Možeš izbjeći jedino da si odrežeš ruku.

    Najgora je nekonzistentnost u odlukama, jer vidiš neke startove koji budu pogubni, a ne bude ni žuti, a za ovakve stvari odmah crveni.
  • marcio amoroso
    34k
    Rashford nije namjerno radio ovakav faul, ali je crveni čist kao suza.
  • Neki tip
    19.6k
    Ponavljam, smijurija od crvenog.Mali Zeus

    Pa možeš ponoviti još 10x, to neće promijeniti zasluženost crvenog kartona. Išao je nogom prema igraču, a ne lopti i džonom kopačke ga nagazio posred zgloba. Što je on u dubini svoje duše naumio stvarno nije bitno za procjenu.
  • Juznjak
    3.4k
    Čemu priča o namjeri kod bilo kakvog faula? Da je bitna namjera vjerojatno ne bi bilo više od 99% kaznenih udaraca i možda neki malo manji postotak crvenih kartona. Ja se ne sjećam kad sam vidio zadnji put da je netko namjerno skrivio prekršaj za penal.
  • Sajla
    4.3k
    mali Čaić je jučer dobio crveni zbog faula na centru koji je bio namjeran, ali i poprilično bezopasan. Rashfordov nije bio namjeran, ali je bio itekako opasan. opravdano isključenje.
  • Kujtim Shalla
    2.5k
    kako bilo brate, ali su u svemu koplje više nego bilo Ko sa ovih prostora. I jako prosto, perfektno posložena organizacija. Tocno se zna tko je za što zadužen. Toliko su ispred svih ostalih da to nisu istine. Momčad je posložena ludo, nezna se tko je bolji, starter ili onaj na klupi koji ulazi u igru. Sportski direktor, trener, omladinski pogon. Imaju svoje talente koji su starter u prvi 11, ubjedljivo vode grupu ispred Bayerns, galate, Uniteda. A mi nemamo ni sportskog. I onda očekujemo čuda. Nadam se da danas odbijamo i da su svjetlija vremena ispred nas
  • Mali Zeus
    10.6k
    Pa možeš ponoviti još 10x, to neće promijeniti zasluženost crvenog kartona. Išao je nogom prema igraču, a ne lopti i džonom kopačke ga nagazio posred zgloba. Što je on u dubini svoje duše naumio stvarno nije bitno za procjenu.Neki tip

    Ima gore post di sam malo opširnije objasnio svoj stav.
  • Mali Zeus
    10.6k
    Čemu priča o namjeri kod bilo kakvog faula? Da je bitna namjera vjerojatno ne bi bilo više od 99% kaznenih udaraca i možda neki malo manji postotak crvenih kartona. Ja se ne sjećam kad sam vidio zadnji put da je netko namjerno skrivio prekršaj za penal.Juznjak

    A što je s prekršajima van 16 metara?
  • Raul
    111
    Stanje nakon 4.kola je ovako:



    U grupi A Bayern je osigurao prolaz i prvu poziciju, dok ostale 3 ekipe su igri za prolaz dalje. U grupi B je Arsenal vodeći sa 9 bodova i pobjedom u sljedećem kolu osigurava prolaz, dok ostale 3 ekipe bi mogle u zadnje kolo potencijalno ući svaka sa 5 bodova ako Lens izgubi i Sevilla pobjedi.



    Grupa C je Real osigurao prolaz te u sljedećem kolu mu je dosta i bod sa Napolijem za prvo mjesto. Napoli je također blizu prolaza dalje, dok će Braga i Union voditi borbu za 3.mjesto . U grupi je sve jasno, Inter i Sociedad su prošli dalje dok će Salzburg i Benfica odlučiti tko će biti 3.



    U grupi E Atletico, Lazio i Feyenoord su igri za prva dva mjesta, dok je Celtic bez prevelikih šansi da uhvati i treće mjesto. Grupa F je dosada opravdala naziv skupine smrti te se do zadnjeg kola neće znati tko prolazi a tko ispada.



    Grupa F se odvija po očekivanju, City i Leipzig su prošli dalje, dok će u sljedećem kolu Young Boysi i Zvezda odlučiti tko će biti 3. I grupa H je isto troboj za prva dva mjesta, Najbliži tome se Barca i Porto ali nešto se pita i Shakhtara koji je sada pobjedio Barcu i zakomplicirao grupu.
  • Ivdzo11
    3.5k
    Mislim da je bio najzazivaniji lijevi bek, a pritom i nerealna opcija


    Kada cijela momčad podbaci, teško je izdvojiti nekog pojedinca, ali ovaj puta brojke su neumoljive i jedno ime se ipak ističe. Češki reprezentativac David Jurasek u igru je ušao nekoliko minuta nakon promašenog jedanaesterca, dakle kod rezultata 3-0, odigrao je utakmicu do kraja, a prema statistici Goal Pointa, za 62 minute na terenu upisao je nevjerojatnih 28 izgubljenih lopti, ponajviše zbog pogrešnih dodavanja.
  • Juznjak
    3.4k

    Mislim da bi se svaki namjerni trebao kažnjavati minimalno sa žutim kartonom. Način na koji se zaustavlja Livaju i Petkovića u HNL-u je smiješan. Doslovno ti obrambeni igrači njih samo odluče zagrlit, toga nigdje nema osim kod nas. Namjerni prekršaj se sigurno radi s nekim dobrim razlogom kad se osjeti da bi moglo bit jako opasno po gol pa je i to još jedan razlog zašto mislim da bi svaki trebao biti za žuti karton.
  • Krizy
    38.6k
    Tek sam sad ovo vidio hahaha
  • Jaro
    6.2k
    kaj je najgore/najbolje - trenutno im je vjerojatno najbolji igrac...
  • Rex Ramae
    2.7k
    Baca malo na Dinu Perića iz ove sezone.
  • Ivdzo11
    3.5k
    Mi prizeljkivali rasapad Shaktara, da nece puno bodova osvojiti.... Oni do zadnjeg kola u borbi za prolazak skupine
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.