• San Lorenzo
    11.4k

    Ma gotovo je...neće se zaustaviti samo na hnlu, pada i Konfekcijska liga ove godine.
  • Jurki
    8.7k
    nakon pušione u derbiju usred Zagreba se govorilo da će Hajduk ionako kiksati protiv Rijeke dok sam ja predvidio pobjedu Hajduka i Hajduk to dobi i to prilično dominatno, Rijeka 0 udaraca u okvir golaMaksim Maksimirski

    Sve je to relativno..Petko da je zabio penal mi bi ih razmontirali..Rijeka danas imala stativu i pitanje kak bi onda ta tekma zavrsila..znaci odlucivale nijanse u oba slucaja.
  • Maksim Maksimirski
    4.5k
    Možete se vi rugati i može vas biti 100 protiv mene samog ali ja sam zasad u pravu. Ne zaboravite samo da Dinamu tek slijedi prodaja reprezentativaca i da će Dinamo u nastavku prvenstva sigurno biti slabiji nego sada. Ja vam samo govorim a vi slobodno i dalje živite u 2014. u kojoj Dinamo bježi 30 bodova bankrotiranom Hajduku.
  • db-izbjeglica
    12.8k
    Evo sada prognoziram da će u 4 sljedeće utakmice (Belupo, Rudeš, Varažin, Istra) Hajduk uzeti svih 12 bodova i da će Hajduk drugi derbi na Poljudu dočekati sa najmanje 3 a moguće i više bodova prednosti nad Dinamom koji će se trošiti u Europi i kojem slijede teže utakmice nego Hajduku.Maksim Maksimirski

    Pa jbt odi u kladionicu i uplati 10 eura na to, ako se dogodi uzet ćeš finu lovu....bilo bi šteta propustiti takvu priliku.
  • Ivanmtk
    678
    dobro i? Sad bi trebali bit u nekoj panici ili nešto? Ne razumijem? Da im odma pošaljemo trofej?
  • Captain America
    13.8k
    Možete se vi rugati i može vas biti 100 protiv mene samog ali ja sam zasad u pravu. Ne zaboravite samo da Dinamu tek slijedi prodaja reprezentativaca i da će Dinamo u nastavku prvenstva sigurno biti slabiji nego sada. Ja vam samo govorim a vi slobodno i dalje živite u 2014. u kojoj Dinamo bježi 30 bodova bankrotiranom Hajduku.Maksim Maksimirski

    Evo nudim ti sličnu okladu kakvu je imao Slavonac s moderatorima Zone. Hajduk prvak, nek mi dečki slobodno obrišu račun, mi prvaci, tebi brišu.
  • MolonLabe
    393


    Kupi si godisnju za Lokomotivu, ocito ce se tamo titula slaviti
  • Jurki
    8.7k
    Ja nisam nogometas i nisam ekonomist ili funkcioner nekog kluba. Ali bi volio znati na koju foru je moguce da oni ne trebaju prodati bas nikog a nikoga nisu jos ni prodali. Dok mi moramo prodati reprezentativce a uz to dobivamo lovu od Europe.
    Ocito u blitvogradu rastu euri na maslinama pa ne trebaju prodavat nikoga.
    Oni nemaju za biber a daju dobre place za okvire nase lige.
  • Fanboy
    2.2k
    Pa jak Hajduk je odličan za Dinamo jer se klub ne smije ni malo opustiti. Moguće da je Hajduk slab kako bi već Šutalo i Ivanušec bili u drugim klubovima. Sad treba pojačati marketing i udariti "rivalstvo" iz kojeg će klub profitirati na navijačima i podršci, a ne "prigovaranju" i pesimizmu nakon tjedan dana sezone.

    Hajduk ako uđe u skupine konferencijske lige će imati naporan ritam, a ne čini mi se duga klupa kojom mogu igrati na dva fronta, a 70% ovise o Livaji.

    Naivno je razmišljati da mali klubovi neće kidati bodove, događa se u svim ligama, a Dinamo je prošle godine od bajnog starta kao najboljeg u povijesti HNL-a došao do smjene trenera i ispadanja u kupu. Kako su neki rekli, duga je sezona i polako.
  • Svi na Sjever
    1.9k
    Evo sada prognoziram da će u 4 sljedeće utakmice (Belupo, Rudeš, Varažin, Istra) Hajduk uzeti svih 12 bodova i da će Hajduk drugi derbi na Poljudu dočekati sa najmanje 3 a moguće i više bodova prednosti nad Dinamom koji će se trošiti u Europi i kojem slijede teže utakmice nego Hajduku.Maksim Maksimirski

    Umjesto ovog si mogao napisati i da ce Hajduk dobiti sve utakmice do kraja, samo ne znam na temelju čega to mislis.

    Tvoje prognoze su relativno realne al su temeljene na čistoj hipnozi šoka iz prvog kola kao sto vidiš Rijeku kao prijetnju kuci u Maksimiru.
  • marcio amoroso
    32.3k
    Ocito u blitvogradu rastu euri na maslinama pa ne trebaju prodavat nikoga.
    Oni nemaju za biber a daju dobre place za okvire nase lige.
    Jurki
    Ne rastu na maslinama i sigurno su knap s lovom, ali si zamisli koliko su samo danas zaradili.
  • Keyser Soze
    8.1k
    Sad treba pojačati marketing i udariti "rivalstvo" iz kojeg će klub profitirati na navijačima i podršci, a ne "prigovaranju" i pesimizmu nakon tjedan dana sezone.Fanboy

    Ovome se i ja nadam, kad bi borba za titulu bila gusta nadam se da bi i mi tu na nekom belupu mogli imat barem 7-8k, mislim da to u ovom trenutku nije moguće zbog mentaliteta prosječnog simpatizera Dinama, ali se nadam da možemo dići gledanost.
  • Captain America
    13.8k
    Ali bi volio znati na koju foru je moguce da oni ne trebaju prodati bas nikog a nikoga nisu jos ni prodali.Jurki

    Pokušavaju utopit wannabe Gvardiola, al PSG nudi odmah samo 3 milijuna, a ostalo kad potpiše profi ugovor pa kad debitira... City se već povukao. Doveli su besplatno igrače, a vaterpolist se pokušava na sve načine dočepat tih par milijuna od konferencijske da si kupi mir.
  • Jurki
    8.7k
    sve ok kaj velis da su zaradili.
    Ali ovo nije Bundesliga di je merchandising income 20-25 posto budzeta ako ne i vise.
    Godisnje su tu oko 10 posto ajd mozda 15. Vise jako tesko. Treba ostatak natuci. Kak? Europe nema. Dobrih izlaznih transfera nema.
    Edit: kak sam rekel ako za Amera neko ponudi 3-4 milje ode ovaj.
  • db-izbjeglica
    12.8k
    Naivno je razmišljati da mali klubovi neće kidati bodove, događa se u svim ligama, a Dinamo je prošle godine od bajnog starta kao najboljeg u povijesti HNL-a došao do smjene trenera i ispadanja u kupu. Kako su neki rekli, duga je sezona i polako.Fanboy

    Čak i u onoj rekordnoj sezoni HNL-a, pod bjelicom, dinamo je osvojio 92 od 108 mogućih bodova, znači 85%...ne 100%, ne 95%... ipak se kiksalo u 7 utakmica...od 36... u skoro pa 20% utakmica se kiksalo...i to je najbolje što je netko napravio u povijesti ove lige!

    izgubilo se 16 bodova...izgubilo se od varaždina, koji je tad bio povratnik u prvoligaško društvo i u toj utakmici se očekivala lagana šetnja...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.