• Keyser Soze
    8.6k
    Oni su doveli Dialloe, Moufije i Dajakue, Ođiđe, uz to su doveli i Žapere, Uremoviće i Šarlije. Kaj smo mi doveli? Vidovića (koji je bez rasprave veliki talent) koji ima jednako golova i asistencija kao i taj Dajaku? Tibora Halilovića koji ne igra? Urugvajsku prevaru Sosu? Nismo mi ništa bolje tržili od njih, oni su se s lošijim budžetom pokrili na slabijim pozicijama dok nama od pojačanja jedino igraju Vidović i Kaneko, ostali su zaboravljeni.
  • jedan u nizu
    6.7k

    cijela ova rasprava je sto ce ovogodisnja titula donijeti, a ne sljedecih 5.
  • Noel
    4.3k
    Dovedeni su Stojkovic Kacavenda Vidovic Kaneko. Oni bi bili u medijima 100 dana da su jednog od ovih 4 doveli. Ajde molim te. Da smo mi doveli Žapera Uremovića ili Šarliju bila bi pljuvačina na 200% ovdje na forumu i u svim medijima. I dalje mislim da ni jedan nije igrac za Dinamo.
  • jedan u nizu
    6.7k

    Kaneko i Vidovic sami su tu bolji od Uremovica i Sarlije.
    Uz to imamo Stojkovica i Kacavendu. Perkovica od prije kao dugorocnije rijesenje.

    Uz pravi razvitak tih igraca svaki od njih moze izaci van uza 15mil +. Tko ce kod njih ostvariti takav transfer? Nece ni Pukstas, on moze otici za eventualno 5-10max.

    Nemojte zaboraviti da su oni u istom bodovnom rangu kao prosle godine, +/- 2 boda. Dok smo mi na -11 bodova od prosle godine.
    Nisu oni nista bolji nego smo mi losiji.
  • Krizy
    38.4k
    Nebitno je jesu oni igrači za Dinamo, nego hoće li donijeti titulu Hajduku.
    Svakako da rade dobro s obzirom na to da su s manjim budžetom konkurentni Dinamu.
    Kao i Rijeka.
    To zapravo govori više o tome kako je užasno Dinamo poslovao zadnje dvije godine.

    Ja vjerujem da će Dinamo biti prvak ali definitivno se mora dovesti dva igrača za prvih 11 na zimu. I na ljeto popraviti brojne greške u kadru.
  • Keyser Soze
    8.6k
    Stojković i Kačavenda ne igraju, zato ih ni nisam ubrojio u ovu priču. Opet dolazimo do tog da smo doveli ozljeđenog Lukasa koji nikad neće biti onaj stari, a Stojković je nesreća međutim i tu se radi o neiskusnim 20-godišnjim klincima za razinu Dinama. Pogledaj nam stoperske pozicije, najbolji stoper nam se vratio iz mirovine, a drugi najbolji stoper je bek. Beka nam igra veznjak kojeg mrcvarimo otkad je došao tu, a bio je odličan veznjak u Rapidu. Ne kužim čemu potcjenjivanje njih koji su ispred nas i voljeli mi to ili ne moramo ih dobiti u Zagrebu jer su oni nas dobili već 2 puta ove sezone.
  • Ban
    698

    Donijeti će im veću šansu i sljedeće godine jer time dodatno slabe Dinamo..
  • Mali Zeus
    10.4k
    Da smo mi doveli Žapera Uremovića ili Šarliju bila bi pljuvačina na 200%Noel

    Ako bi i bila to bi bilo nelogično. Uremović bi nam čisto dobro došao recimo. Za to vrijeme mi svaku tekmu imamo drugi jebeni stoperski par. Al kaj @Krizy veli nije važno jesu za dinamo nego kakvi su tamo.
  • Petar86
    635
    Ne znan zasto se prica o uremovicu i sarliji ko o flopovima a oni su donili povijesno dobru obranu hajduku uz to najveci problem kod dinama sto vise ne moze postupno razvijati mlade igrace jer nisu dominantni ko prije, recimo Rukavina bi da je ekipa iz 2020 ima svaku utakmicu barem 20 minuta, a sad ne igra uopce dok ostali mladi (Vidovic) nije tu da se razvija nego da igra i donosi pobijede, a ne ide bas tako... zato i 1 utakmicu rjesi pa ga 3 nigdi
  • jedan u nizu
    6.7k
    To sto nama svaku tekmu zapocinje drugi stoperski par, ili zasto nam vezni igra beka, beka stopera, nije stvar vizije i strategije dinama nego najgoreg trenera u povijesti dinama.

    Peric je prije koju god dosao do repke, Šutalo je prije ozljede bio odlican. Da se to nije desilo i da je Peric u formi, imali bi daleko najbolji stoperski par u HNLu, i to miljama daleko.
    Malo peha, malo ozljeda, malo izlaska iz forme, puno trenerove vizije, i tu smo di jesmo, da nam Uremovic i Šarlija djeluju bolje nego Rile i Perić.

    Ali bez brige, tek je polovica prvenstva, vidjet cemo do kraja sezone kako stvari stoje.
  • Petar86
    635
    Idalje smatram da Dinamo osvaja al ne vidin potrebu za odmahivanjem ka da nije odnija vrag salu
  • Noel
    4.3k
    Vrag bi odnio šalu da glavni "konkurenti" nemaju već 4 poraza u prvenstvu.. Ili da su uspjeli tuć Rijeku u gostima ili Istru doma. Ili Goricu. Ili Osijeka doma. Sve u svemu mediji pokušavaju nase minus utakmice pretvorit u euforiju hajdučku. Kao i ove zadnje tri godine. Dinamo dodaje gasa mi smo prvaci na proljeće sa laganih +7 do 10.
  • striko
    1.3k
    Mene samo zanima kako će oni reagirati na prvi kiks, a mora se dogoditi.
  • Georg Koch
    3.9k
    ma normalno ce reagirati, nema tu sta.
    Kad bi se dogodio 2 kola za redom vec bi bilo upitno.
    Nek im lokosi uzmu bod, mi cemo ih dobiti, pa vidjet cemo onda :cool:
  • Mali Zeus
    10.4k
    Mene samo zanima kako će oni reagirati na prvi kiks, a mora se dogoditi.striko

    Mene isto. Karoglanove brojke su nestvarne. Lik doslovno još nije izgubio tekmu. Čak ni remi nije imao.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.