• Ivdzo11
    3.3k
    Čelnici bijelo-plavih na mjestu sportskog direktora žele Josea Bota (57), Portugalca s bogatim CV-jem koji je, između ostalog, osam godina bio šef skautske službe u slavnoj Benfici, a potom istu dužnost obnašao i u ukrajinskom velikanu Šahtaru. Posljednji posao bio mu je u PAOK-u kojeg je napustio ljetos nakon godinu i pol dana koliko je bio sportski direktor grčkog kluba. Još ljetos je Fabrizio Romano posvetio prostor Boti i nazvao ga "lovcem na talente".

    Boto je kod nas napravio sjajan posao, praktično svaki igrač doveden na njegovu preporuku sada igra - kazao je tada direktor Šahtara Sergej Palkin.

    U PAOK je, između ostalih, doveo i Dominika Kotarskog.


    Ocigledno mi imamo najnesposobnije ljude u upravi
  • hardek
    1.8k
    Bolje Osijeku platit 5 milja za ovog nego za Miereza
  • Captain America
    15k
    Ocigledno mi imamo najnesposobnije ljude u upraviIvdzo11

    Nemamo nesposobne, nego maligne ljude u upravi. Oni ne žele Jozaka jer bi bio one-man show, a što bi tek s ovakvim teškašem bilo. Kuja i 2 šteneta se žele igrati FM u najbitnijoj klupskoj sezoni u povijesti.
  • BBB Sibenik
    4.1k
    Svaka cast Osijeku ako ga potpisu a izgleda da je stvar formalnosti samo. Nez samo koliko će bit uspješan s obzirom da je radija u klubova sa pedigreom i financijskom moći! Sve u svemu ne sumnjam da će im transfer politka sigurno bit bolja neg sada.
  • BBB Sibenik
    4.1k
    Ako u Osijek dode ovaj SD, bivsi glavni skaut benfice, shaktara i sd paoka onda kog Dinamo moze privuc ako takav kalibar dolazi u OsijekOlmic

    Reka sam vise puta, trenutnoj garnituri u upravi nije u interesu samostalna osoba i to ovakvog CV-a. Njima je draže ovako, uvik se može skombat nešto sa posrednicima ispod stola!
  • Bosskovitz
    8.2k


    Znači ne samo da su nam rivali jesenski prvaci, nego i kalendarski prvaci. To su već dvije titule ove sezone!
  • marcio amoroso
    33.7k
    Znao je Osijek i do sada ubosti dobrog igrača za svoje uvjete. Neki dan smo se ja i kolega sa foruma sjetili onog desnog beka Igora Silve. I dan danas mi je žao što ga nismo uzeli.
  • Efes Pilsen
    7.2k
    Taj lik ima problema sam sa sobom, kod Bjelice je imao problema sa disciplinom, a ni u Francuskoj mu ne cvjetaju ruze.

    https://www.transfermarkt.com/igor-silva/leistungsdatendetails/spieler/391720

    Prva sezona ok, prosle sezone 10ak nastupa, a ove tek 3..
  • jedan u nizu
    6.7k

    koja promjena i izgledu stadiona u odnosu na neki dan. Od pampas arene sa stijenama do hibrida modernog poljuda i juventus arene
  • NitkoBitan
    13.5k
    "Procjenjujemo da se sada, konačno, stvaraju uvjeti za pokušaj ostvarenja tog plana, plana kojim se vraćamo na kultnu Kantridu..."

    Fino su naglasili, pokusaj. Nije ovo ni prvi ni zadnji put da Misko najavljuje novu Kantridu.

    Ma od toga nece bit nis. Stadion pod nekim kutem (od uzvisenih stijena do obale), 3 najvisa nebodera u Hrvatskoj... dajte najte. Tu pricu cemo gledat ako djed Mraz bude dobre volje.
  • Infinity
    15.4k
    Meni se ova verzija svidja 100x vise od one stare. Nije mi samo jasno zasto su ostavili jednu tribinu bez krova ali ok. Sretno im :grin:
  • Ban
    698
    Izgleda zanimljivo izvana, ali iznutra je kao balon. Potreban im je duplo veći kapacitet da postignu sklad sa ovakvim dizajnom.
  • Papastrumf
    10.4k

    Da imaju pogled na more valjda…
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.