• Juznjak
    3k

    Problem je što oni u ligi igraju napadački nogomet protiv 8 od 9 suparnika. Znači samo protiv nas ne igraju. Iako, svi se možemo složit da su u većini utakmica zadnjih par sezona imali dionice utakmice (kraće ili duže) gdje bi se i mi povukli, dali im loptu i pritom opasno visili. Na kraju krajeva, Perišić je igrač koji jako puno pomaže obrani.
  • Benito
    598
    Samo neka dođe pa da ih ugasimo i sa njim u ekipi
  • NORTE
    9.1k
    Bit će dobro ako ne prodaju Livija i Petka dok ovi ne potpišu Perišića.
    Mislim da je njima cilj da on zaigra već u superkupu, Jakobušić više od svega želi trofeje.

    Ako uprava sad požuri s prodajom to je vrlo glup potez.
  • Nino Bule
    11.4k
    Ako dovedu perisica oni napadaju titulu, ne bi me cudilo da ulete tu jos njihovi tajkuni (babo,tommy) pa ako treba i ispod stola daju da đode rebic, toma basic, tko god, samo da iskoriste sad perisic/livaja pricu i napadnu titulu.

    Meni to sve iskreno samo stvara jos veci hajp i jedva cekam da sve krene
  • Mlađi referent
    10.5k
    Ma ako ga dovedu, nema prodaje nikog i spržit ozbiljnu lovu na beka i desno krilo.
  • og1986
    2.9k
    Ako im dođe titula je 50/50. Kaj im vrijedi slaba obrana ako zabiju 2-3 gola po tekmi. A sa livajom i perišićem pogotovo to i mogu.

    Znamo kako je zadnjih 2-3 godine bilo očitih sudačkih poguranaca na njihov račun, a to neće prestati.

    Neka se naši uozbilje i dignu kredit. Koji im je k? Kaj svaka godina mora završiti u plusu? Neka i mi jednom budemo 3-4 milje eura minusu na kraju kalendarske godine.

    Produži ugovore, dovedi par pojačanja na mjestima koje svi vide da fale i gotovo.
  • NitkoBitan
    12.1k
    Uopce ne sumnjam u to da je Perisicu opcija povratak u Hajduk, ali... Ukoliko i dode u Hajduk to ce biti krajem prijelaznog roka (poslije 15.8.) kada sve konacne ponude budu na stolu i ukoliko ga nijedna skroz ne zadovolji vraca se u Hajduk. Do tada su za nama 5-10 bodova zaostatka i upitno je kako ce stajat u kvalifikacijama za KL.

    Mozda na kraju uzme u obzir kako Hajduk sportski stoji pa odustane od povratka. Sto se vise odugovlaci s tim to su po meni manje sanse da se vrati.
  • Mlađi referent
    10.5k
    Romano vs Di Marzio je svjetska verzija našeg Nogo vs Olmić

    Edit: s tim da je povijest pokazala da ga Romano redovno šamara. Zadnje u dva tjedna Rice pa i Broz

  • Captain America
    13.7k
    Ja prvi ne vjerujem da škrtac poput Levya neće probat uzet koji milijun i da će mu platit raskid. Al viđali smo i luđe stvari...
  • NitkoBitan
    12.1k
    Fabrizio ugasio euforiju koja nije trajala ni 2 sata :lol:
  • NORTE
    9.1k
    ovo je puno zanimljivije pojačanje...
    U ‘elitnu skupinu’ ušli su Mateo Erceg (Benkovac), Ante Terzić (Podstrana) i Jakov Titlić (Potravlje-Hrvace), dok je iz iste ispao Tihomir Pejin.

    Zanimljivo je ovo bas , 3 sudca udju u elitnu skupinu i svi gle cuda, na 50km od Splita...
    Plava Slavonija
    Vrijedi zabilježiti i upamtiti ako zatreba.
  • Mlađi referent
    10.5k


    Romano je plaćenik mordora :blush:
  • Bosna86
    11.6k
    Tko god misli da će Hajduk biti prvak, nek slobodno stavi pare na stol… Prihvaćam bilo kakvu cifru
  • Jurki
    8.6k
    upravo to.
    Da vlasnik Tottenhama nije zidov jos bi ta prica o raskidu ugovora pila vode.. al ovak jako tesko.. Levy ce ga prodat nekam u Saudijsku Arabiju za milju dve i to je to.

    Vuk sit koza cijela.
  • Imamo Dinamo
    3.3k

    Mogao bi skinut ban Slavoncu, ovako se nemozete kladit :lol:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.