• Fanboy
    2.2k
    Radio sam i ja na drugom forumu pa stoka nije ispoštovala dogovor.marcio amoroso

    Bio si moderator na snetu ?
  • NORTE
    9.1k
    Nama je konkurencija RBS, Sparta itd...The Undertaker
    Vjerojatno si mislio na Slaviju (podigla ih kineska lova).
  • dZg1986
    384
    Sparta je u suvlasništvu milijardera ujedno i direktora West Hama tako da ne stoje ni oni loše s lovom, te su trenutni prvaci sa ekipom koja nije slabija od Slavijine po mom mišljenju.
  • Maksim Maksimirski
    4.5k
    Svaka čast Perišiću ali se malo pretjeruje. Do jučer se zazivalo Oršića umjesto Perišića na krilu reprezentacije a sada je Perišić toliki ''game-changer'' da njegov potpis odlučuje ko će osvojiti titulu.

    Ni dolazak samog Modrića u Hajduk ne bi učinio Hajduk favoritom HNL-a. Dinamo isto ima reprezentativce i to igrače koji su u prvom sastavu reprezentacije (Livaković, Šutalo, Ivanušec, Petković) a tu su još Mišić, Špikić, Baturina (honorable mention Ristovski) koji su rubni reprezentativci Hrvatske.

    Dolazak 35-godišnjeg Perišića ne mijenja baš toliko odnos snaga. Kada bi uz Perišića došli još Rebić, Pašalić, Vlašić i Erlić onda bi mogli govoriti o 50-50 borbi ili o tome da je Hajduk favorit. Samim dolaskom Perišića to Hajduk ne postaje favorit za titulu preko noći. Nije ni taj Perija Ronaldinho u prajmu da može vlastoručno rušiti europske ekipe poput Dinama.

    Jedini način na koji bi Hajduk dolaskom samog Perišića mogao postati favorit je da Dinamo do rujna proda 3 od 4 dragulja (Livi, Petko, Ivanušec, Šutalo). Tu bi onda dinamova uprava sama sebi pucala u noge i sami bi bili krivi za posljedice.
  • Mlađi referent
    10.5k
    Ovo je teška sapunica postala hahahaha

    Romano protiv svih ostalih. Nešto tipa Cucurella slučaj

  • deda
    27.9k
    Rat insiderskih informacija. :rofl:
  • marcio amoroso
    32.2k
    Bio si moderator na snetu ?Fanboy

    Nisam. Bio sam forumaš, ali sam se okladio sa jednim tovarom.
  • ksapi
    2.1k


    Onda fino uzmes kladionici novce :)
  • Mali Zeus
    9.6k
    Romano je jači od Di Marzija ionako, učitelj i učenik. :D

    U svakom slučaju ne bi mi se baš svidjelo da im Perišić dođe, da se blago izrazim.
  • deda
    27.9k
    Neka dođe, svako podizanje ljestvice je dobro. Gura i nas naprijed.
  • Oluja
    3.6k
    Nek dođe, bit će veća euforija i samim time veće razočaranje na kraju
  • San Lorenzo
    11.3k
    Nek ne dođe, i dr?anje na Livaju već prelazi tj. prešlo je granice dobrog ukusa, još kad bi dobili ovoga, internet bi implodirao.
    Što se tiče neke bojazni od njih, dva igrača nisu dovoljna da se pohrvaju s nama, ono što može biti problem je hnsov vjetar u leđa kojeg će imati od samog starta, prošle sezone su imali mislim šest ili sedam utakmica zaredom gdje su suci direktno utjecali na rezultat, sad imamo onu kaznu za Livaju koja je baš ruganje svima u facu.
  • Mali Zeus
    9.6k
    Što se tiče neke bojazni od njih, dva igrača nisu dovoljna da se pohrvaju s namaSan Lorenzo

    Ne bih se složio, Perišić bi mogao biti baš onaj x factor.
  • San Lorenzo
    11.3k
    X factor za ne biti 10-15 bodova iza nas, nego 7-8.
  • striko
    1.2k
    Bojim se da bi dolazak Perišića osim masivne euforije povukao i još kojeg kapitalca. Inače sam protiv povratnika u srednjim tridesetima ali ako bih iznimku pravio to bi bili Perišić, Modrić i Rakitić.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.