• Dragon1Warrior123
    2.9k
    Fali im još vezni i stoper ako dođe Perišić da se i ja počnem brinut...
  • Captain America
    13.7k
    Mislim da su bolji i ovako, ipak bi imala dva uvjerljivo najbolja ofenzivca lige.Mlađi referent

    giphy.gif

    Srećom pa im je ostatak rostera srednja žalost, a 2 igrača kolko god bila dobra ne mogu vući 36 utakmica. Tu je i faktor godina kod Perišića i suspenzija kojih će bit kod gorile.
  • Rex Ramae
    2.4k
    Kako će Livaja podnijeti činjenicu da više nije broj 1? Dva takva ega u svlačionici su tempirana bomba, mogao bi Markan već na zimu iz Hajduka i eto rasula.

    Slično kao i s Kalinićem.
  • blueboy
    107
    Mislim da su bolji i ovako, ipak bi imala dva uvjerljivo najbolja ofenzivca lige.Mlađi referent

    Drugi dio sezone 22/23
    Ivanušec : 10 golova
    livaja: 8 golova

    Još računaj da je cijeli njihov napad oko livaje
  • Juznjak
    3k
    Ja ne bi bas bio tako opušten ako im dođe Perišić. Isto tako se moglo govorit kad je dolazio Livaja da mu fali netko da nešto učini pa evo svakako on zabije popriličan broj golova, a i podijeli jako puno asistencija. Perišić je sposoban probit bok više puta tijekom utakmice svakoj ekipi u HNLu a nije baš da je za očekivat da će ovi ostali zapucat toliko prilika. Mislim da će biti bitnije nego ikad pobjeđivat male utakmice u ligi.
  • Nino Bule
    11.4k
    Kako će Livaja podnijeti činjenicu da više nije broj 1? Dva takva ega u svlačionici su tempirana bomba, mogao bi Markan već na zimu iz Hajduka i eto rasula.

    Slično kao i s Kalinićem.
    Rex Ramae

    Kalinic i on nisu mogli zajedno na terenu jer si smetaju, on i perisic ce funkcionirat vise nego dobro, na kraju krajeva livaja toliko puta u izjavama govori moramo se pojacat ako mislimo napast titulu da je to pocelo zvucat ko ultimatum upravi, da mu ovo ljeto ne dovedu nekog kapitalca (perija, moro, toma basic) mislim da bi nakon ove sezone otisao, bas ovo ce ga zadrzat tako da mislim da je realnost totalno suprotna od ovog sta si napisao
  • Klenx
    4.1k
    Perišić je top 5 krila svijeta.

    Najjače HNL pojačanje još od povratka Prosinečkog.

    I dovoljan znak našima da se uozbilje i prestanu nuditi Petka i ekipu za kikiriki.
  • Keyser Soze
    8.1k
    Perišić s Livajom će bit najbolji tandem lige, mogla bi se titula ozbiljno ugrozit ako se uprava ne odluči na prave poteze i prestane s cjenkanjem.
  • Markelo
    2.5k
    Dobro, prema naprijed bi bili ferrari a šta su ovi iza? Fiat punto? Da im je Perišić točka na i, bilo bi gadno ali treba njima još pojačanja u ostalim linijama da bi nas "stigli"
  • Captain America
    13.7k
    Perišić je top 5 krila svijeta.Klenx

    Vinicius, Son, Leao, Grealish, Foden, Chiesa, Gruzijac iz Napolija ovako iz glave.

    Kao što si rekao, najbolje pojačanje od Žutog, ali smiri malo doživljaj jer da je tolko dobar, ne bi ga se Tottenham rješavao.
  • Neki tip
    19.3k
    Zar sam ja danas propustio Perišićev dolazak u Hajduk!??

    Ili je netko objavio nekakvu bezveznu patku pa se sad tipkaju stranice na temu šbbkbb kao da je u pitanju stvarnost, a ovaj došao?
  • marcio amoroso
    32.3k

    Di Marzio je objavio. On nije jazavac.
  • Keyser Soze
    8.1k
    Objavio je Di Marzio, a ne neki turski portal pa ima na težini.
  • Neki tip
    19.3k
    :up: mislio sam da je opet neki fejk profil pa da je hipotetska rasprava na ničem.

    Ajde, nek dođe.. ali bome onda imamo izazov pred sobom.
  • Plava Slavonija
    65
    Perišić je top 5 krila svijeta.Klenx
    ukoliko je svijet od omisa do sv.Roka...

    ovo je puno zanimljivije pojačanje...
    U ‘elitnu skupinu’ ušli su Mateo Erceg (Benkovac), Ante Terzić (Podstrana) i Jakov Titlić (Potravlje-Hrvace), dok je iz iste ispao Tihomir Pejin.

    Zanimljivo je ovo bas , 3 sudca udju u elitnu skupinu i svi gle cuda, na 50km od Splita...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.