• Orc123
    6.1k
    Jbg, rade u granicama svojih mogućnosti najbolje sto mogu. Mi npr. S obzirom na svoje mogucnosti mozemo puno ali bas puno bolje. Vidjet cemo u naredna 3-4 dana gdje smo mi tu....
  • striko
    1.3k
    Samo me zanima da smo mi bili zainteresirani za Žapera koliko bi iznosio transfer? Minimalno 3M po meni.
  • marcio amoroso
    34k
    Samo me zanima da smo mi bili zainteresirani za Žapera koliko bi iznosio transfer? Minimalno 3M po meni.striko

    Ovo je sigurno istina. Zato smo se mi mudro okrenuli “reprezentativcima iz francuske”
  • Facke
    2.8k
    Nek slaviju vec sad titulu.
  • bbb medimurje
    3k
    Doveli za standardne igrace osijeka, herthe i standardne igrace iz prve francuske, belgijske i portugalske lige za begatelu
    A prodali mlakara za 3 miljuna eura koji im nije nikakva prevaga na terenu
    Tesko priznajem ali vrhunski odradeni prijelazni rok
  • striko
    1.3k

    Mi bi Mlakara dali Zrinjskom za 0.035 M
  • austrijanac
    3k
    3 miljuna eurabbb medimurje

    2mil plus 40% Brightonu ide.
  • Juznjak
    3.4k

    Pa boli Pisu ona stvar kome idu pare. Uprava Hajduka ga je prodala za vrhunsku cifru.
  • austrijanac
    3k
    Boli i mene, samo nemojte vjerovat SD i slicnima.

    Tu prozivate Hajduk kao da je sami Mino Raiola dosao s neba sastavljat im ekipu, a ne shvacate da oni ako do Bozica nece imat rezultate, i Luksa i Leko su out. Pogotovo Luksa.

    Zaduzili se kod svakog kamatara kojeg su mogli i opet ce davat zemlju i dulume pod place igracima.

    Jedno je kritizarat nasu upravu, al budite malo objektivni onda i prema drugima a ne ih velicat.

    Nit Moufi, ni Diallo ni Uremovic (isto kako Bernauer nije pojacanje za nas) nebi bili pojacanja za nas, pogotovo svi ti crnci koje zazivate, jer nakraju ti crnci su ih kostali prolaza u Europi.

    Pricamo da trebamo pojacanja, a ne prinove i onda s druge strane hvalimo kako je Hajduk doveo pojacanja (nijedan igrac do sad nije pojacanje njima osim eventualno Sarlije i Zapera ako ga potpisu, ali to treba vidjet)


    Prvi serem po upravi i tvrdim da ce bit pravo cudo ako dovedemo jos nekog, ali nikad nas nebi usporedivao s Hajdukom.
  • puxigadjurdja
    1.5k
    Svima u inat, pojačanjima usprkos Dinamo Zagreb će biti prvak 2023/2024.
  • BornaPŽ1986
    1k
    Koji igrac bi onda po tebi bio pojacanje, kad je ocito da ne preplacujemo vise igrace?
  • Efes Pilsen
    7.3k
    Ne trzam na te bio talent pa zavrsio u turskom davljeniku. Mi imamo solidan kadar, ali glavno nam je kao i uvijek zdravlje prvotimaca i za to se moramo pomolit :lol:
    Jakir je pokazao da ce se zamjene koristit, pa ajmo vidit.
  • Teofil Kateran
    1.1k
    Prevelika panika se stvara bez razloga, naš rok nije savršen, istina je, ali zar je nekom stvarno Uremović, Šarlija, Diallo ili Ferro bolji od Perića i Boška? Zar je nekom Moufi bolji od Ristovskog? Jel Odjidja bolji od Mišića?
  • bbb medimurje
    3k
    Prvih 11 dinama je kvalitetnije od prvih 11 hajduka ali hajduk trenutno ima kvalitetniju sveukupno siri i kvalitetniji kadar i to treba reci
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.