• San Lorenzo
    12.5k

    Upalio zadnjih 10 minuta jer sam se sjetio da smo ga kupili i u tih 10 minuta je izgubio valjda svaki duel.
  • IceMan
    1.6k
    Pa dobro, nije on truba od napadača.
    On je više kiler i treba šansi..

    Ja velim cijela igra tj utakmica je na strašno niskom nivou.

    I onda vele jaki HNL…
  • San Lorenzo
    12.5k
    On je više kiler i treba šansiIceMan

    Ma on je kurac... :lol:
  • Captain America
    15.1k
    Netko stvarno misli da ovi mogu pobjeđivati u serijama?Zagi

    Mogu gubiti :cool:

    Kao što rekoh, Leko je njihov Kopić. "Čvrsta" obrana i stihija/improvizacija naprijed.
  • Zagi
    5.8k
    Kužim zakaj je kupljen Brodić.
    Plug and play ako/kad Petko ode.
    Isti tip igrača.
  • IceMan
    1.6k


    Ma dobro. Tak za Varaždin, Lokomotivu možda Rijeku dobar.. za nas nikako.
  • San Lorenzo
    12.5k
    Fraer ga iz čista mira opali po njuški. Inteligencija.
  • Jurki
    9.6k
    Liga nam je farmerska i ima puno losih ekipa ali ak ne igras na sto posto nebres danas pobijediti bas nikoga. Mozda nekad na kvalitetu ali bez zalaganja nebre to dobro zavrsiti.
    Ne gledam Vz al nakon boda na Ruji.. ti doma igras tak mlako i nikud nikam. Jemput puknes na gol.
  • DrawTube
    3.5k
    Hvala kolega Boycie

    Onda otprilike imamo brojke za ovo kolo

    Lokomotiva - Rudeš 821
    Dinamo - Slaven Belupo 6404
    Rijeka - Osijek 6373
    Gorica - Hajduk 4514
    Varaždin - Istra ~1900

    ~20 000 gledatelja (4000/ut)

    Ajde da je i naša tekma protiv 'malih' najposjećenija tekma kola. Samo tako nastaviti
  • Noel
    4.3k
    Kako mi je drago za tovare. Tolko tog medijskog napuhavanja. Guranja preko svega. Čak se izbornik priznaje uključio da nagovara naše najbolje igrače da odu iz Dinama nebi li oslabio Dinamo i pomognuo NK Frituli do Fritule. Meni nešto drugo izaziva gadljivost. Na koji način su došli Leko i Biščan u HNL. Dva tolko napuhana trenera koji su medijski predstavljeni kao da su stigli klopp i guardiola a radom i taktičkim inovacijama se nisu pokazali a najmanje energijom ponašanjem i stavom. Hvala Bogu mi smo se svog riješili kad je bilo vrim... vrijeme.
  • Kepec
    5.1k
    Na koji način su došli Leko i Biščan u HNL.Noel

    Nepotrebno stavljanje gospodina Igora i seljačine Leke u istu rečenicu.
    Nije se previše proslavio na našoj klupi, ali stavljati ga u isti kontekst s ovom rokezom od dole je bezveze.
  • Efes Pilsen
    7.2k
    Kako mi je drago za tovare. Tolko tog medijskog napuhavanja. Guranja preko svega. Čak se izbornik priznaje uključio da nagovara naše najbolje igrače da odu iz Dinama nebi li oslabio Dinamo i pomognuo NK Frituli do FrituleNoel

    Do ovdje mi je bilo ok :lol:
  • San Lorenzo
    12.5k
    Gledao Vž od 55. do 95. minute i naše najnovije pojačanje nije dobilo niti jedan duel u tom periodu. Protiv Istre.
  • IceMan
    1.6k
    Ja isto ne kuzim… i jos smo platili kolko 500k?

    Kao prvo mogli smo ga besplatno dovest druge godine, kao drugo zasto mi financiramo Hajdukovu (Dalićevu) filijalu?


    Nimalo jasan transfer.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.