• Kepec
    5.1k
    Zna li se šta ko je danas kriv?PlavaSlavonija86d

    "Izašli smo na teren koji nije u najboljem stanju po velikoj vrućini, vidiš u početku da će to biti teška, krvava utakmica i da će trebati biti sretan, spretan."

    Teren i sunce krivi, kao da slušam Dinamove navijače za ne dolazak na Maksimir.
  • IceMan
    1.6k
    Nije, ja se zajebavam. :)

    A možda i je, nebi me čudilo.


    Čitam komentare, počelo se vrijeđat i MVP-a lige i najboljeg na svitu, Livaju :rofl:
  • runtothehills
    382
    01.10 ih moramo pojesti na terenu.. i na tribinama :chin:
  • San Lorenzo
    12.5k
    Jel nije ovo trebao biti faul u napadu kod gola hajduka?
    Nisam gledao utakmicu, jel se provjeravalo?
  • BBB Sibenik
    4.1k
    Do nedavno je igrao za repku dečko..Droljo

    I Melnjak je igra
  • Sajla
    4.1k
    par sekundi se gledalo, ali pošto se ni Maloča nije bunio (da, i ja sam iznenađen! :rofl:) krenulo se s centra.
  • Mihaljević
    8.6k
    Nismo pobjedili na Poljudu pun kurac , moramo ih maznit sad...
  • NitkoBitan
    13.5k
    Čitam komentare, počelo se vrijeđat i MVP-a lige i najboljeg na svitu, Livaju :rofl:IceMan

    Odjednom ne valja to kaj izlazi vikendom, pije, pusi, preskace treninge i nabija kilazu :rofl:

    Tovarima nije to bio problem dok su pobjedivali...
  • Droljo
    6.2k
    I Melnjak je igraBBB Sibenik

    Da i ja bi ga odmah potpisa da ne gledam ljubu na beku... Ali nije to bit. Dvaput sam objasnio. I dalje ne tvrdim da je uremović igrač za dinamo ili hajduk, nebitno.
  • Patak
    2.5k
    2 boda manje, utakmica manje. Blizu smo vrha tablice.
  • Nolifer
    7k
    Ove godine nije do Velike Gospe, nego do Velike Gorice

    Negdje ulovio citat :lol:
  • San Lorenzo
    12.5k
    Gleda li netko Varaždin, kakav je Brodić bio u prvih 55 minuta?
  • Facke
    2.7k
    Al sad gledite kaj je njihov najveci problem. Evo zgubili su sad drugu utakmicu u prvenstvu. Nis strasne. A sad glejte kakuv to njima nemir nesi. A u nebesa su ih svi dizali a sad ih vec ideju zakopati. Kaj ih budu sad u Splitu s palicama cekali? Ili moraju na "razgovor" s Torcidu? Sve je to pri njimi uredu do prvuga poraza. Onda se pri nimi uvlece neki nemir. U ekipe u stozeru i kod navijaca.
    A jos jedna stvar. Da se jedan kapetan tak setka po terenu? Kakuv mu je to govor tela? Ma kulke god Livaja v Hajduku veliki igrac, na poluvremenu je vec trebal biti na klupe.
  • IceMan
    1.6k
    Gleda ko Varaždin - Istra?

    Pa to veze s nogometom nema.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.