• San Lorenzo
    12.6k
    Nama su sad bahatluk i kurčevitost najveći neprijatelj, nije ni da mi igramo neki spektakularan nogomet i da meljemo sve pred sobom, Sparta nam je uvaljala 4 komada, Osijek je u 60oj minuti mogao imati zalihu od 4-5 golova prednosti, Slaven nam je skuhao dva mrtvaca jučer, od čega jedan pri 0-0 rezultatu...bili smo uvjereni i da ćemo nakon 3 kola biti na +8, pa smo završili na -5.
    Samo smireno i bez previše likovanja.
  • Jurki
    9.6k
    Optimistican sam jer mi jos nismo ulovili radnu temperaturu i sigurno bumo svakom utakmicom sve bolji. Vjerujem da bu Jakir iz ove ekipe zvlekel ono kaj treba i da nam slijedi uzbudljiva nogometna jesen i da budemo svi zadovoljni.
  • reziser
    6.5k

Di je sad cijenjeni novinar?
  • Zagi
    5.8k
    Sprema prodaju Petka na Bliski Istok.
    A i za Baturinu čujem ima neka saznanja.
  • Muka
    346

Odličan osvrt! Samo treba ostati na zemlji i nastaviti raditi na sebi. Uigranost mora biti bolja uz kemiju u ekipi i samo možemo na bolje. Nikako bahatost i podcjenjivanje. Protiv nikoga se ne može upisati pobjeda unaprijed. Već samo uz pravi pristup 90+ minuta.
  • bbb medimurje
    3k
    Da je neki igrac protivnicke ekipe pozdravljal boyse kak je maloca pozdravil tovare dok je ostatak ekipe na drugoj strani slavio pobjedu, crne kese, nacional, nogometplus, gol hr itd bi do sat vremena nakon utakmice izbacili bar vec 2-3 clanka o mocvari
  • Jurki
    9.6k
    Koje pljuvanje u facu svojim suigracima i klubu i to na domacem terenu :vomit:
  • Jurki
    9.6k
    I tog šabana Šarliju bome brzo vlovila tovarska mitomanija.
  • Mlađi referent
    11.4k
    Al’ i vi izdramite, stvarno svašta.

Pa Zelenika nas uredno pozdravlja, svaki, ali baš svaki put.
  • Klenx
    4.5k
    Maloča ko prava tovarska pickica nakon utakmice otisel pozdraviti hajdukove navijace.Jurki

Bolje da je pozdravio nakon što je profesionalno odradio tekmu za svoj klub, nego da ne pozdravlja, a šlepa se po terenu.
  • bluelions
    261
    Tko je kriv za poraz:
    - Sudac Bel?
    - Var soba?
    - Juric Osjecanin koji ide kontra Hajduka i novih kmecavaca iz Osijeka?
    - Netko iz Medugorja?
    - Tramvaj liga: sabotiranje Dugopolja, Solina, Zadra?

38.4k
    Prema praksi Slobodne Dalmacije Dinamo je već na prvome mjestu. Očekujem da ujutro objave ljestvicu izgubljenih bodova, koja izgleda ovako: