• San Lorenzo
    12.2k
    Još je sramotnije da nema Karoglana, glasao bih za njega u nadi da će ga novi sporcki direktor vratiti u sedlo kao što je njega Karoglan vratio iz nogometne penzije.
  • Sibirski plavac
    1.4k
    Raspisali se neki portali da je Sopić blizu otkaza,a Tramezzani najvjerojatnije odlazi iz Istre jer je dobio financijski bolju ponudu iz inozemstva. Šteta, Istra je pod njim super igrala. Nadam se da klub neće ako stvarno ode dovesti kao zamjenu opet nekakvog trenera u rangu Catale ili Karoglana...

    Također se spominje da Mišković u slučaju otkaza Sopiću razmišlja o dovođenju Čabraje iz Lokosa.
  • nemapredaje
    2.1k
    Mislim da će Čabraja čekati da se Jakirović posklizne
  • Miro Vugrinec
    1.8k
    Sto se tiče situacije s Pjacom, iako mi se činio drag kao dečko, ispao je jako bezobrazan i nezahvalan prema Sopicu. Kao igrača s pedigreom nespremnog igrača i igrača sa staklenim koljenima, Sopic ga je u 99 posto utakmica ostavljao 90 minuta, i kada je bio najbolji i kada je bio katastrofalan. Protiv Dinama za primjer nije ništa napravio u nijednoj utakmici, također ni protiv Hajduka, pa je sve tekme skoro odigrao 90 min. Imao je bar 10-15 ispodprosječnih utakmica u HNL konkurenciji, a Sopic ga je gurao u javnosti, pričao da je najbolji igrač hnl iako svako pametan zna da jije ni u top 5, a kamoli najbolji igrač hnl. Protiv nas je prvu tekmu kupa odigrao katastrofa pa ostao 90 min na terenu, prekjučer u drugoj tekmi je odigrao katastrofalno prvo poluvrijeme , Sopic ga izvadio i zaštitnički je rekao da je igrao puno utaimica, da je bio na terapiji i da ne želi riskirati neku ozljedu pred euro. Nakon toga izlazi Pjaca i indirektno pljuje Sopica da je lažov, a čovjek ga išao zastititi da se ne pomisli da je od loše igre vađen. Rijeka i Sopic su mu pružili ruku kad ga nitko nije htio, cijelu sezonu ga gurali u prvi plan, a on izađe javno i nahuška javnost protiv sopica o kojem možemo misliti sto god ocemo, ali u slučaju Pjaca je bio vise nego korektan prema igracu
  • hardek
    1.6k
    Po meni krivi ti je kut gledanja. S Pjacine strane, bolje je biti izvađen zbog loših 45 minuta nego zbog sindroma staklenih koljena. Vjeruj mi da ni Pjaca a ni Mišković nisu sretni sa izjavom od Sopića jer takve izjave ih stavljaju u podređeni položaj kod dogovaranja novog transfera i ugovora.
  • Miro Vugrinec
    1.8k
    Miro Vugrinec Po meni krivi ti je kut gledanja. S Pjacine strane, bolje je biti izvađen zbog loših 45 minuta nego zbog sindroma staklenih koljena. Vjeruj mi da ni Pjaca a ni Mišković nisu sretni sa izjavom od Sopića jer takve izjave ih stavljaju u podređeni položaj kod dogovaranja novog transfera i ugovora.hardek

    Sopic je rekao da su mu koljena izdržala cijelu sezonu, da je sad pred kraj bio na terapijama i da ga je htio sačuvati radi ne daj Boze neke ozljede. Sasvim normalna i korektna izjava trenera, nigdje nije spomenuo staklena koljena, nego da svi znaju sto su prošla njegova koljena. A to svi i znaju, tako da čovjek ništa nije slagao nego dapače rekao da su mu koljena izdržala cijelu sezonu i skrenuo pozornost s loše igre Pjace, na to da ga čuva za euro
  • Zagi
    5.7k
    Ma kajgod. Pjaca je igrač čije su igračke kvalite (ali i nedostatci) poznate i jedini pravi upitnik su ta koljena.
    Marku se očito ne ostaje u Rijeci i taj komentar mu puno više šteti nego da je rekao "nije bio dobar i zato sam ga izvadio". To potencijalni kupac ionako sam vidi, ne treba mu Sopić za to.

    A ni to da ga je držao 90 minuta loše igre isto ne stoji. S kim ga je to točno trebao zamjeniti?
    Janković (koji nije krilo ali ajd , može odigrati) je bio ili ozljeđen ili bi u istoj utakmici igrao 8icu.

    Prešutio mu je komentar da mu je zaplesalo koljeno (pa je tri dana poslijje bio u prvih 11), sada mu to opet spominje. Meni je potpuno razumljivo da je Marko podivljao.

    Sopa ispali prije nego promisli. Zato je nama na van simpa ali zato se nigdje neće zadržati više od jedne sezone.
  • Laugreano
    1.5k
    Cinjenica je da Pjaca kao glavni igrac nije rijesio ni jednu bitnu utakmicu. Bas kao ni Brekalo.
  • Droljo
    5.8k
    Cinjenica je da Pjaca kao glavni igrac nije rijesio ni jednu bitnu utakmicu. Bas kao ni Brekalo.Laugreano
    A nemreš tak gledat baš. Eto, ja mislim da je bilo tko od te dvojice došao tada k nama bila bi druga priča. Nazabijali bi se golova i natrpali asistencija. Hajduk je odron a rijeka je terala na valu nekog ludila koje je moralo usporiti i stati.
  • Miro Vugrinec
    1.8k
    Cinjenica je da Pjaca kao glavni igrac nije rijesio ni jednu bitnu utakmicu. Bas kao ni Brekalo.Laugreano

    Slažem se, ali mora se priznat da je Brekalo jedine 2 tekme u prvenstvu protiv Dinama i rijeke bio na klupi vraćajući se iz ozljede, sveukupno 50 min u te dvije utakmice. A pjaca je odigrao 7 utakmica plus 2 finalne protiv nas u derbijima i nikad ništa nije napravio sto je puno veći uzorak i osobno mislim da bi nam ovaj sto nas je izdao došao puno bolje nego pjaca
  • bluepower86
    848
    Postoji li nacin da Dinamo kao klub reagira na lazne i huskacke natpise i clanke zadnjih dana,mjeseci kao sto su npr.oko odlaska Petka,Jakira itd.U redu ako se ima neka informacija pa ponekad izade u javnost s time dok je ovo vec 3 clanak u tjedan dana samo s drugim “autorom”.Ciljam na sportske novosti.Kome novinari odgovaraju zbog laznih clanaka.Znam da je bitan uzajamni rad izmedu kluba i sportskih novinara ali bitna je i objektivnost.Nije prevelika tajna da ako dode “perverzna ponuda”iz lige petice da je Petko na odlasku ali ovo ide iz krajnosti u krajnosti.
  • Laugreano
    1.5k
    Pa Izdajnik bi nam super dosao igracki. Ali mislim da nema potrebe o tome ni pricati.
  • Ali
    2k
    Pjaca u stanju nakon svih operacija i povrata je za hnl vrhunski, gotovo pa sigurno i najbolje lijevo krilo u hrvatskoj.
    No za visu razinu , poput UCL ili EL , to nije.
    Pokazao nam je to RPG, jer kada bi ga cuvali "teletabisi" njegov bicikl bi prolazio kao kroz putar, ali kad ga je markirao fozicki mocan, hitar i inteligentan RPG, njje mogao nista. I zato se je i vratio u hnl, jer u Serie A ima znatno vise ovih kao RPG, a manje Moufia, Gržana itd...

    No to ne znaci da je los, samo trenutno ima limit. Dakle u hnl je broj jedan... daleko ispred Hoxhe, Brekala i slicnih
  • Mr Anderson
    5.8k
    Kakav je da je, Brekalo je kao desno krilo daleko bolji od Špikića i Kaneka i koristio bi nam, bio bi puno bolji nego kod tovara jer bi igrao u sređenom klubu i s boljim suigračima.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.