• Zagi
    5.7k
    Dobro koja je poanta vraćanja na Judu po 483. put?
    Nebitno je koliko je dobar ili nije. Gotova priča za sva vremena.
  • Rex Ramae
    2.6k
    Pored milijun drugih igrača spominjati Judu u kontekstu dovođenja je glupost. #stoprecikliranju
  • Jurki
    9.4k
    vidjeli smo Drekala ove sezone. Napravil je jedno veliko nista. Previse kosta za golove protiv Belupa i Rudesa.
    Igrac s takvom reputacijom mora pojesti nasu ligu za fruštuk bez kruha.
    Treba se okrenuti Ligue 1 i Ligue 2 i tam traziti rjesenja za krilne pozicije.
    Velis igral bi s boljim suigracima.. to je tocno. Međutim igrac koji kosta 600 tis po polusezoni mora raditi razliku na terenu pa makar imal za suigrace poluinvalide.
  • Miro Vugrinec
    2k
    manje Moufia, Gržana itd...Ali

    Moufi ga je prvi pojeo sve utakmice sta su ihrali jedan protiv drugoga, i on mi je možda i jedan od najozbiljnijih igrača kod tovara.
    Dakle u hnl je broj jedan... daleko ispred Hoxhe, Brekala i slicnihAli

    Brekalo i hoxha ne mogu u istu rečenicu, iako je arber mora mu se priznati odradio odlično zadnji dio i nadam se da će tako nastaviti. A pjaca ni po čemu nije meni bolji od Brekala, to i brojke govore (Brekalo 1.8 uspješnih driblinga, Pjaca 1.6 s tim da izdajnik ima 67 posto uspješnosti, pjaca 58 posto, dueli su obadva na 57 posto, kreirane velike prilike pjaca 5 u cijeloj sezoni, Brekalo 4 u manje od pola sezone, ključna dodavanja pjaca 1.5, Brekalo 2.5 po utakmici, Brekalo 124 min g/a, Pjaca 187 min g/a a pucao je 4 penala). Nije mi bi Brekalo messi, ali bome prevelik je hype oko Pjace otkad je došao, po meni nije ni bolji od ovog sto nas je izdao, a i u Torinu mu je rezerva bio kad Au obadva bili kod hr trenera
  • Miro Vugrinec
    2k
    Dobro koja je poanta vraćanja na Judu po 483. put?
    Nebitno je koliko je dobar ili nije. Gotova priča za sva vremena.
    Zagi

    Složio bih se s tobom kolega Zagi. Ja sam ga spomenuo samo u usporedbi s pjacom koji me po nicemu nije oduševio
  • Zagi
    5.7k
    Ok ali baš ti potežeš tu priču svako malo.
    Kužimo svi, htio si Judu i iznevjerio te. Gotova priča stari, ima još riba u moru.

    Ne misliš da je Pjaca dobro rješenje. Ok , većina će se složiti.
    Ali spuštanje Marka uzdizanjem Jude nije put.
  • Miro Vugrinec
    2k
    Ne misliš da je Pjaca dobro rješenje. Ok , većina će se složiti.
    Ali spuštanje Marka uzdizanjem Jude nije put.
    Zagi

    Nisam ja judu spominjao danas, nego ali i laugreano, ja sam se nadovezao na njihove objave
  • Mali Zeus
    10.4k
    Možemo sad uspoređivati Pjacu i Judu, naravno pa i reći da je Juda malo bolji igrački, ako jest u ovom trenutku.

    Al ak je pitanje koga dovesti, igrača koji se uvijek javno deklarira kao dinamovac i ne slavi dan danas golove protiv nas i skoro pa se ispričava i lika, jednu veliku pizdu, koja je prvom prilikom sve pogazila i zaboravila i otišla kod njih i još pričala da ih je kao dečko iz Dubrave uvijek poštivala, onda mislim da je odgovor jasan. Bar meni.
  • Miro Vugrinec
    2k
    Možemo sad uspoređivati Pjacu i Judu, naravno pa i reći da je Juda malo bolji igrački. Al ak je pitanje koga dovesti, igrača koji se uvijek javno deklarira kao dinamovac i ne slavi dan danas golove protiv nas i skoro pa se ispričava i lika koji je prvom prilikom sve pogazio i zaboravio i otišao kod njih i još pričao da ih je kao dečko iz Dubrave uvijek poštivao, onda mislim da je odgovor jasan. Bar meni.Mali Zeus

    To je jasna stvar, ja nigdje ne kazem da bih doveo Brekala. Otišao je u hajduk, time si zatvorio vrata Dinama i široko mu polje ima drugih klubova. Ovdje pričamo o komparaciji igrača, to je pokrenuo kolega ali
  • Mali Zeus
    10.4k
    To je jasna stvar, ja nigdje ne kazem da bih doveo Brekala. Otišao je u hajduk, time si zatvorio vrata Dinama i široko mu polje ima drugih klubova. Ovdje pričamo o komparaciji igrača, to je pokrenuo kolega aliMiro Vugrinec

    Ok. Sasma legitimno.
  • Zagi
    5.7k
    Po godinama: Hoxha , Vidović , Stojković , Rukavina , Majić
    Uopče nam ne treba lijevo krilo.
  • Miro Vugrinec
    2k
    Po godinama: Hoxha , Vidović , Stojković , Rukavina , Majić
    Uopče nam ne treba lijevo krilo.
    Zagi

    Ukoliko Stojković bude zdrav i pravi slažem se to je i vise nego ok. Nadodao bih samo da ovo nije tema transferi nego 1. HNL i da nitko ovdje nije krenuo o transferima kao sto su neki iščitali, nego o Pjaci koji je igrač Rijeke, zatim su neki o Brekalu koji je igrač Hajduka tako da teme nije promašena jer se radi o 1.hnl temi
  • Bosskovitz
    8.2k
    ak je pitanje koga dovestiMali Zeus

    Ni jednog? Brekala posve logično zašto ne, ali ja ni od Pjace nisam vidio nešto što bi me nagnalo na misao da je ozbiljno pojačanje za Dinamo. Dobar je dečko, ima divni vic u igri i lijepo ga je gledati, ali pored Hoxhe i Stojkovića… ne ulazim u to tko je bolji, ali on sigurno nije toliko bolji da jos i njega dodajemo u tu rotaciji. Da ne govorim o Rukavini, Vidoviću i sl. koji znaju igrati istu poziciju.
  • Mali Zeus
    10.4k
    Ni jednog? Brekala posve logično zašto ne, ali ja ni od Pjace nisam vidio nešto što bi me nagnalo na misao da je ozbiljno pojačanje za Dinamo. Dobar je dečko, ima divni vic u igri i lijepo ga je gledati, ali pored Hoxhe i Stojkovića… ne ulazim u to tko je bolji, ali on sigurno nije toliko bolji da jos i njega dodajemo u tu rotaciji. Da ne govorim o Rukavini, Vidoviću i sl. koji znaju igrati istu poziciju.Bosskovitz

    Slažem se. Pozicija lijevog krila je pozicija di apsolutno nema potrebe ikoga dovoditi.

    Naravno da će novinari pisati o Pjaci po defaultu jer silly season, al on nam realno ne treba.
  • Zagi
    5.7k
    Daj Miro, pa jasno je da se o Pjaci večinom raspravlja u kontekstu jeli pojačanje za dinamo ili ne.
    Jasno da je tema 1.hnl ali na forumu zona dinamo.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.