• db-izbjeglica
    13.6k
    livaja mučenik!

    santo subito!
  • Captain America
    14.9k
    Livaja je pretrpio 45 prekršaja (1.8 prekršaja po utakmici). Bruno je pretrpio 51 prekršaj (1.9 prekršaja po utakmici). Kako to da Bruno nema problema s ozljedama i donošenjem trofeja? Kako to?
  • javolimtebejako
    804
    jel to iris livaja pisala članak
  • Eduardo
    18k
    Bruno je ove sezone propustio dva mjeseca zbog ozljede. Tu se zapravo vidjelo koliko je njegov značaj za momčad.
  • db-izbjeglica
    13.6k
    Livaja je pretrpio 45 prekršaja. Bruno je pretrpio 51 prekršaj. Kako to da Bruno nema problema s ozljedama i donošenjem trofeja? Kako to?Captain America

    to je nebitna statistika jer suci u HNL-u svaki kontakt na petkoviću sviraju kao faul, dok livaja dobije prekršaj na svaki treći krvnički udarac.

    realan odnos snaga je takav da je petković trebao dobiti uvrh glave 15 prekršaja, a sveti mučenik livaja minimalno 285 prekršaja.
  • Zagi
    5.7k
    Btw kak to da im je uopće Kalinić u igri za SD?Mali Zeus

    Ne mogu privući bolje. Tko bi bio SD u toj atmosferi?
    Nit para, nit vremena ali zato potpuno nerealna očekivanja. Dobro , kak?

    Argumenti za Kalinića su pazi sad...
    "Igrao u puno klubova pa poznaje puno ljudi. Zamislite koja su to sve imena u mobitelu..."
    To je to.
  • Mali Zeus
    10.4k
    Argumenti za Kalinića su pazi sad...
    "Igrao u puno klubova pa poznaje puno ljudi. Zamislite koja su to sve imena u mobitelu..."
    To je to.
    Zagi

    Jel to fakat negdje pisalo? :grin:
  • Eduardo
    18k
    citira Ljubića iz UpU podcasta :sweat:
  • Paggini
    9.9k
    I to što oni kažu da je Livaja igrao načet bih uzeo s rezervom, s obzirom na njihovu praksu laganja i štićenja boga baluna... Kao, "livaja prebio dajakua brale viruj mi" je zli trač, ali "livaja ti igra pod injekcijama brale viruj mi" jer uzeto kao činjenica. Ništa im ne vjerujem
  • Mr Anderson
    5.8k
    Argumenti za Kalinića su pazi sad...
    "Igrao u puno klubova pa poznaje puno ljudi. Zamislite koja su to sve imena u mobitelu..."
    To je to.
    Zagi

    Kalinić baš ne djeluje ko tip koji ima pono prijatelja i ljudi s kojima bi bio u dobrim odnosima. Već vidim kak raznorazni menadžeri i predsjednici blokiraju njegov broj kad ih zove.
  • Zagi
    5.7k
    Nije pisalo, iz podcasta. Onaj Gabelić.
    Ugasio nakon 3 minute, nisam si mogao odgvoriti na pitanje koji mi je k da gubim vrijeme na ovo.
  • Keyser Soze
    8.5k
    Ne kužiš, Livaju tuku, al mu ne sviraju prekršaje :lol:
  • Jos-Optimus
    704
    Kalinić mi djeluje kao lik koji nema smartphone, a brojeve ne zna spremiti
  • Captain America
    14.9k
    Sad se vi sprdate s Kalinim kontaktikma. Pitam ja vas, za kog se Perišić zauzeo kad ga je uklještilo u leđima u ljeto 2018.?

    Ako to nije dovoljan pokazatelj da će Perišić ostati i osvojiti naslov 2025., što je?
  • Eduardo
    18k
    2:22 o Kaliniću kao SD-u.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.