• Nino Bule
    12k
    Preorat maksimir i posadit krumpire jer postoje ljudi koji nemaju sta za jest, sve igrace prodat i izgradit koju skolu i vrtice za te pare
  • Time
    580
    14 eura za majicu,pa ni u newyorkeru nema jeftinije,sta serete koji kurac
  • Heisenberg1986
    150
    14 eura je skroz ok cijena za majicu ne kuzim čemu drama.

    Kak možete dat 4 eura za pivu ili 5, 6 za cigare možete i za majicu 14.

    Nikad zadovoljni u pm
  • rioda
    3.3k
    14 je skroz okej, a pogotovo ako je kvalitetnija :ok:
  • Jos-Optimus
    730
    Baš ti nije sjela :rofl:
  • Paggini
    10.1k
    Ja ne znam gdje vi kupujete majice ako je 14 eura preskupo lol.

    Al na stranu cijena, dizajn mi je baš razočaravajuć, nadao sam se nečem minimalnijem, tipa ova Futsal Dinamo majica za prvaka mi je top dizajn, ovo je baš bombastično i glasno - al to je moj ukus ipak.
  • dinamozivivjecno
    1.6k
    slazem se, svi pricaju o cijeni ,a dizajn same majice je razocaravajuce los.
  • NitkoBitan
    13.5k
    Baš ti nije sjelaJos-Optimus

    Hahaha pa naravno da nije kad ju prodaju lopovi sa ukradenim dizajnom kolege sa Zone :lol:

    Kolega je vjerojatno dobio frisku figu od prodaje, nisu ga ni pitali za dozvolu...
  • Muka
    346
    Dizajn odličan u usporedbi s prošlogodišnjim pijačarskim smećem!

    Razumljivo mi je kako za cijenu negoduju internet kauč navijači koji stadiona nisu vidjeli ali da "navijači" koji su na zoni i koliko toliko upućeni u situaciju i sve, i kukaju, je tragično. Pokazatelj koliko je dinamov puk jeftin i potkupljiv besplatnim kobasicama i predizbornim majicama. Jako puno posla je pred nama svima.
  • Felip
    102
    Ako je sezona za 5 za ulaznice onda je sezona za 5 × 3 (triple champ) za majice...
  • don
    2.4k
    čestitke jer si ljude kojima se ne sviđa dizajn i cijena nazvao jadnicima pa si editirao komentar.

    Oprosti jer nam se ne sviđa nešto što će za tjedan dana biti 430% skuplje od prošle godine. I nemojmo uspoređivati obicnu majicu iz fanshopa i ovu sampionsku, ova je posebna i takva treba i biti. Ali uzimam ju već sutra svejedno :grin:
  • rioda
    3.3k
    Al na stranu cijena, dizajn mi je baš razočaravajućPaggini

    Nije nešto spektakularno, al mi je u odnosu na lanjski ovaj dizajn puno bolji
  • scooniepenn
    2.1k

    Meni ova futsal dizajnom puno bolja. Baš me zanima kakav je ovaj materijal, jer je futsal vrhunska, što sam vidio odmah i na fotografijama.
  • Svi na Sjever
    2k
    Premalo se "u javnosti" ističe zasluga navijača u ovom uspjehu dinama.
    Od brojnosti do podrške.
    NORTE

    Općenito zadnjih par sezona su navijači odigrali veliku ulogu, meni posebno pada napamet prije dvije sezone kad smo potvrdili naslov u Šibeniku, gdje smo "tek" predzadnje kolo osigurali naslov uz fenomenalnu atmosferu cijeli dan u Šibeniku ali i općenito tu cijelu sezonu.
  • marcio amoroso
    33.6k

    Što nisi komentirao kartu za Rudeš od 5 eura? Jel i to skupo?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.