• NitkoBitan
    13.3k
    Ne slazem se da je subota bolji termin za proslavu naslova prvaka. Doslovno ne moze bolje od ovoga kako stoji sad, a to je nedjelja 17:30.

    A one koji su mislili da Dinamo igra u subotu necu ni komentirat, toliko o njihovom pracenju kluba.

    Evo da malo objasnim moj stav. U subotu dosta ljudi u Zagrebu radi te se odrzavaju brojni koncerti i eventi, tako bi sigurno otpao dobar broj ljudi za dolazak na Trg. Evo prvo mi pada na pamet koncert "Progledaj srcem" u subotu u areni koji ce skupit 15tak tisuca ljudi, od tih 15tak tisuca sigurno neki planiraju i na proslavu naslova prvaka, kaj ne bi mogli da se igra u subotu.
  • Felip
    102
    19.05.2007. je bila subota.
  • miro
    3.4k
    Tekma je u pol 6, znači da ekipa neće bit u busu prije 9, na trgu u 10....bit će nas dosta manje nego što bi nas bilo u subotu. Ali bit će nas :strong:
  • Nemrem igra Dinamo
    1k
    Mislim da fakat nije bitno kad je tekma, tu više ništa ne možemo promijeniti. Nekima više paše subota, nekima nedjelja, jbg... Dinamovci, uživajmo u jednoj od najvećih sezona u povijesti kluba, proveselimo se zajedno i napravimo brutalni plavi pakao, neka gori sve na potezu Maksimir - Trg :fire:
  • NitkoBitan
    13.3k
    bit će nas dosta manje nego što bi nas bilo u subotumiro

    Kako to mozes znat? Ja bas mislim da bi nas bilo manje u subotu nego u nedjelju jer subotom ipak dosta vise ljudi radi.
  • miro
    3.4k
    Ponedjeljkom ujutro radi još više
  • marcio amoroso
    33.4k
    Tekma je u pol 6, znači da ekipa neće bit u busu prije 9, na trgu u 10....bit će nas dosta manje nego što bi nas bilo u subotu. Ali bit će nas :strong:miro

    U pola 8 je kraj tekme i nema razloga da u 8 i nešto ne budu u busu. Uvjeren sam da su najkasnije 9, 9 i 15 na trgu.
  • Ijayi Atiemwen
    814
    20240523-221339.jpg

    Evo što kaže meteo, do podne je kiša i poslije razvedravanje. U subotu neće više ni kišu prikazivat - Nema izgovora!! :strong:
  • NitkoBitan
    13.3k
    U pola 8 je kraj tekme i nema razloga da u 8 i nešto ne budu u busu. Uvjeren sam da su najkasnije 9, 9 i 15 na trgu.marcio amoroso

    Treba maksimalno skratit ceremoniju na Maksimiru i slavlje sa sjeverom. Jbg treba imat na umu i da je prakticki svim navijacima u interesu da se na trgu to sa igracima odvije sto prije, a kasnije tko oce ostat na koncertu nek ostane.

    Bilo bi dobro da klub sutra ili u subotu izbaci jasan program.
  • Georg Koch
    3.9k
    Jel postoji nacin da se žohare sa hrt-a predvodjene Sapitom, primora da prenose bar docek na trgu?
    Ne mozes mi izignorirati taj dogadjaj od bubam 50 000 ljudi, ne mozes.
    A istovremeno ces emitirati dokumentarac kako je nastala Bela, te turnir iz Solina.
    Zatrpati mailovima za prvu, zasto ne?
    Nije da nismo nista ove godine postigli masovnim "pritiscima"...
  • NitkoBitan
    13.3k
    A istovremeno ces emitirati dokumentarac kako je nastala Bela, te turnir iz Solina.Georg Koch

    Koncert 4 tenora* :rofl:
  • Dudu9
    541
    Vec kad je Ned odabrana za proslavu, mozda bi najbolje bio raniji termin utakmice tipa 15h, tako bi na trgu bilo vec oko 19h taman
  • miro
    3.4k
    Ma dobro sad, kako je tako je, ja sam familiju opremio i pripremio, nadam se da će dosta ekipe doć u punoj obiteljskoj postavi
  • BBBaranja
    2.1k

    I mi dolazimo obiteljski ovaj put :smile:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.