• Jurki
    9.7k
    Reče Edo Pezzi da ga čudi Petkovićeva izjava i da je to ulje na vatru odnosa sjevera i jugaKrulek

    Pezzi je stari prdonja kojeg ne mogu dole smisliti. I sad im se hoce uvleci u šupak.
    Ne treba se opce s tim zamarati.
  • Ludovic IX
    6.2k
    kad bi zadnje kolo odlučivalo, moralo bi se igrat u isto vrijeme
  • Bosskovitz
    8.7k
    ↪Bosskovitz Dinamo ne bi mogao imat navijace ni u potencijalnom finalu onda?plavac173

    Slippery slope i nitko ne može dati točan odgovor, ali u finalu formalno nema domaćina (izuzev glede dresova i redoslijeda navođenja klubova), pa shodno tome nema ni domaćih ni gostujućih navijača - ergo zabrana gostovanja se ne primjenjuje jer nije gostovanje - nego se oba kluba tretiraju isto i dobivaju isti kontingent karata na suprotnim tribinama.

    Prošle godine je svaki finalist dobio 28% kapaciteta stadiona, a to je minimalno 9.100 ulaznica za nas (igralo se na stadionu s 18.000 mjesta, AEK-ov ima 32.000 pa ako je broj sponzorskih više-manje fiksni, šansa je da klubovi dobiju i više od praških 28%). Budimo realni, 10-15.000 navijača Dinama u Ateni, na stadionu i oko stadiona AEK-a - to se ne može odigrati, to svi u UEFA-i znaju. Onda jedino ostaje dilema preseliti finale negdje drugdje ili zabraniti prisustvo navijača Dinama, ali to drugo bi bio opasan presedan koji užasno narušava regularnost cijelog natjecanja plus i dalje ne jamči da će sve proći okej. Moj pick je preseljenje na drugu lokaciju, to nije finale LP i nije toliko organizacijski zahtjevno.
  • Captain America
    15.3k
    a tek onaj kreten da bi Petković mogao samo u pizzeriji radit a liku vrh karijere branit u hajduku koji europe vidio nije...Bruh

    Samo neko govore. Jučer se konačno na licima i u izjavama igrača vidjela ona želja da ušutkaju sve pljuvače.
  • Eduardo
    18.1k
    a tek onaj kreten da bi Petković mogao samo u pizzeriji raditBruh

    Da budemo točni, posprdno je rekao da bi mu HNS zbog izjave mogao dati 'tešku' kaznu da peče pizzu u pizzeriji.
  • Mali Zeus
    10.6k
    Je li itko spomenuo Jarnija ovoj temi?

    Pitam za prijatelja.

    Bauer je u 2 pasusa sve rekao na fejsu na ovu temu.
  • Sajla
    4.3k
    Dinamo je jučer u Sevilli odigrao utakmicu koja po svemu odudara od ostatka sezone. Netko je spomenuo da je to prva utakmica sezone s protivnikom čija momčad košta više od naše, a ja bih rekao i prva s ekipom koja se s punim pravom protiv nas može smatrati favoritom.
    I u takvoj neobičnoj utakmici su se naši super snašli! Prva pobjeda u Španjolskoj, prva u gostima u knockout fazi protiv kluba iz liga petice još od 1963. i da dalje ne nabrajam rekorde. U istoj sezoni gdje smo ispustili 3-1 protiv Sparte i dobili porciju na Kosovu... Nevjerojatno je što nam Dinamo sve može priuštiti, ali zato ga toliko i volimo.
    S jedne strane je glupo fokusirati se na negativne stvari, ali čovjek se mora zapitati bismo li jučer gledali francuski stoperski par da su Šutalo i Perić zdravi, ili bi možda Rile bio stoper, a Moha na beku itd. U konačnici, nije bitno koliko su sastav krojile trenerove ideje, a koliko medicinski kartoni; koliko je motivacija bila sportska, a koliko medijska. Dokazalo se ono što smo svi znali - da ova ekipa može. Što ih točno sputava, to je već drugi par rukava, a mislim da većina ovdje gleda u istom smjeru.

    Puno se promijenilo od prošle sezone. Jučer su u prvoj postavi igrala tek trojica igrača iz momčadi koja je startala protiv Chelsea (Petković, Ristovski, Mišić) i jedan koji je tada ušao s klupe (Baturina), a Špikić je ušao na obje ove utakmice. To znači da je jučer 10 novih igrača okusilo što znači igrati u Dinamovom dresu protiv ozbiljne europske momčadi s pedigreom - i pobijediti (ne brojim KTCa)! Neki su bili ovdje i prije 17 mjeseci i gledali to s klupe, ali mnogi nisu.
    I zato iako je do ovoga u značajnoj mjeri dovela stihija, splet raznih okolnosti, horoskop, podzemne vode i talog iz kave, a ne ozbiljan i dugoročan sportski plan, Dinamo je ipak u poziciji da na temeljima prijašnje generacije raste nova koja ima preduvjete da nas nastavi veseliti na isti način - možda i bolji. Prije godinu i pol Nevistić i Bulat su s klupe gledali kako pada Chelsea, a Baturina je igrao par minuta. Jučer su baš oni odigrali neke od glavnih rola u rušenju Betisa, a s klupe su ih gledali Živković, Vrbančić, Sučić... Zašto ne vjerovati da ćemo i njih već sljedeće sezone gledati kako se vesele protiv nekoga iz vrha Bundeslige, Serie A, Premiershipa i modrom puku donose osmijeh na lice?
    Jučer nije bio samo dan velike pobjede na terenu, jučer je bio i važan dan u procesu transformacije kluba, dan kad je zaključen rok prijava kandidata za povijesne izbore za Skupštinu kluba. Vidjeti sva ta imena koja su se okupila daje nam za pravo da očekujemo daljnji napredak kluba na svim razinama. I zato nakon jučerašnjeg dana svatko kome je Dinamo u srcu mora osjećati pojačani zanos i nalet optimizma!
    Ali istovremeno treba biti realan - jučerašnja utakmica donosi tu emociju i vedar pogled na period pred nama, ali ne govori apsolutno ništa o tome kako igrati sljedeću utakmicu već u nedelju. Konferencijska liga nije HNL, Betis nije Varaždin. Nije isto kad stoperi stoje na centru i kad su metar ispred šesnaesterca, kad bek brani na svojoj polovici dok mu je krilo neposredno ispred njega i kad većinu vremena kampira na vrhu protivničke zadnje trećine. Ovo što je upalilo jučer se ne može ponoviti za Varaždin, Lokomotivu, Goricu, Rijeku. Vremena za gubljenje nema i hitno treba pronaći recept za rješavanje "malih" utakmica. Individualna kvaliteta i čekanje trenutka inspiracije ne čine plan i strategiju. Od trenera moramo zahtijevati da osmisli kako, a od igrača se očekuje da nema biranja utakmica. Do igranja na Benito Villamarinu se dolazi pobjedama na Kranjčevićevoj, Aldo Drosini, Gradskom stadionu u Gorici itd. a svakako na Maksimiru. Mi ovdje imamo privilegiju da možemo razmišljati o tome što je bilo jučer i maštati o sljedećem četvrtku. Sergej Jakirović i njegovi igrači nemaju. Podrška je tu, mi znamo da mogu, oni znaju da mogu. Sve je u njihovim rukama.
  • Liks90
    1.2k
    https://www.instagram.com/reel/C3aedKStCeC/?igsh=MWNqNjJxY3llbHJ3MA==

    Evo da cuju svi malo o klaunu Jarniju…možda je off topic, al neznam di bi stavio…
  • Danko
    771
    Mene je šokiralo da Milan Stjelja , koji se fura na nekakvog znalca, normalnog novinara, objektivnog , ide zvat fucking balića za izjavu ... Smeće jedno
  • NORTE
    9.9k
    Meni je dovoljno da (izbacimo Jadnijev Betis i) osvojimo titulu.
    Europsko finale me uopće ne tangira toliko, posebno kad sam vidio da je popis protivnika zaista jak.
    Sve i da neviđenim čudom uđemo u finale ne vidim niti promil šanse da se ono oduzme stadionu Aeka.

    Ponavljam, titula i samo titula.
    Druga opcija koja mi je prihvatljiva je Rijeka prvak.
    Hoćemo li biti 2. ili 3. mi je nebitno iako to donosi razliku EL/KL (ovisno tko osvoji kup).
  • Liks90
    1.2k
    apsolutno se slažem, ako prodjemo Betis super. To je samo dodatni plus za dalje. Titula je najbitnija, a ako izmakne kojim slučajem, a nadam se da neće, onda jedino da Rijeka bude…jer ovi nesmiju bit nikak jer će uništit cijelu Hrvatsku da su najbolji Itd
  • sanjinlego
    2.5k


    Taj Milan Stjelja je smradonja. Prvo njegovo u nogometnom podcastu “Kaj veliš, Dinamo u krizi, ne ide baš najbolje ..” - idiot!
  • NVKOD
    803
    Kada Jarni i Betis dođu na Maksimir sljedeći četvrtak:

    projektonline-video-cutter-com-ezgif-com-optimize.gif
  • jedan u nizu
    6.8k

    Jel dinamo u krizi? Je
    Jel on novinar? Je. Pa ne vodi podcast hajducke vijesti ili dinamove kronike ili ne znam sta, vodi mainstream podcast koji gledaju svi i gdje ugoscuje i dinamovce i hajdukovce i sve.
    Sta bi trebao reci? Jel bi bio sretniji da kaze
    'kaj velis, Hajduk prvi nakon sto godina' ?
  • jedan u nizu
    6.8k

    jos da si stavio umjesto dinamo Kanekov 'serbus dragi Zagreb moj!' :sweat:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.