• rioda
    2.6k
    Njemu po faci odmah vidiš sve, ne mora ni progovoriti.
  • NORTE
    9.3k
    Sada je najbitnije održati euforiju pobjedama u Hnl i prolaskom protiv Betisa.

    Puno nam znači da 4 iduće igramo na svom dobrom terenu, a ne na nekoj oranici, kao i glasna podrška.
    Možemo euforiju dovest na maksimum.

    Osim samopouzdanja za momčad sad smo jači i za Nevistića i Bernauera, imamo Ogiwaru, Bulat se vratio, Ademi i Rpg su tu za Hnl.

    Uskoro se vraćaju neki igrači koji nam mogu puno značit za završit sezonu uspješno.

    Boško Šutalo - treninzi uskoro
    Mahir Emreli - treninzi početkom ožujka
    Marko Rog - oko 15.3.
    Luka Stojković - oko 15.3.
    Dino Perić - treninzi početkom travnja
  • plavac173
    2.6k
    Osim samopouzdanja za momčad sad smo jači i za Nevistića i Bernauera, imamo Ogiwaru, Bulat se vratio, Ademi i Rpg su tu za Hnl.NORTE

    Zaboravio si spomenuti jos i Gabriela koji se moze vrlo lako pokazati kao pojacanje
  • emilperska
    3.1k

    Gabriel= RPG
    Hahaha
  • dzis
    581
    Kada mi igramo zaostalu tekmu?
  • pencilneck
    651

    Kad ispadnemo iz Europe. Ako prođemo Betisa, zaostalu ne možemo odigrati prije travnja.
  • jedan u nizu
    6.1k

    zasto ne?
    i ako ostanemo u natjecanju ima dovoljno vremena da se organizira zaostala utakmica. Nije da se igraju tjedan za tjedan

    Knockout round play-offs: 15 and 22 February 2024
    Round of 16: 7 and 14 March 2024
    Quarter-finals: 11 and 18 April 2024
    Semi-finals: 2 and 9 May 2024
    Final: 29 May 2024
  • jedan u nizu
    6.1k

    koji je format kupa?
    Za desetak dana je cetvrfinale. Totalno sam pogubljen, da li sta mijenjalo ili ostaju polufinale i finale na jednu utakmicu?
  • Ijayi Atiemwen
    548
    mislim da je finale na dve
  • Orc123
    5.1k
    Izbaci mi sad na YT onu emisiju Sport nedjeljom! Boze me oslobodi, kolika koncentracija gluposti na jednom mjestu .... Svi veliki strucnjaci a ili nitko nije cuo za njih ili su propali pokusaj necega u sportu.....bljuje mi se od takvih kvazi novinara, sportskih djelatnika i znalaca...a ovaj voditelj za ime Boga tko god dođe on se sa svima slaze! Daj imaj neko dvoje misljenje.....samoprozvani eksperti....
  • pencilneck
    651

    Ako prođemo Betisa:

    25.2. HNL
    28.2. kup
    3.3. HNL
    7.3. KL
    10.3. HNL
    14.3. KL
    17.3. HNL
    reprezentativna pauza
    30.3. HNL

    Nema nijedan slobodan termin prije travnja. A kad bi prošli još jedno kolo u KL, to bi onda tek bio cirkus.
  • mali M
    3.5k
    Ma treba vidjeti koliko bi se oslabila momčad eventualnim reprezentativnim pozivima i to tamo odigrati.. nema smisla to razvlačiti do kraja sezone...
  • dinamo u srcu
    1.3k
    https://www.youtube.com/watch?v=CcBOGGecxT8

    Kako nabrijana atmosfera protiv Werdera. Ja bi ako prođemo Betis, htio Frankfurt jer nekako uvijek su nabrijane tekme sa Njemcima, bio je i Hsv par puta gostovao u Maksimiru i isto su bile odlične utakmice atmosfere i posjete.

    https://www.youtube.com/watch?v=PLnzJTASv-w čak mi je ovaj video još bolji
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.