• Crni
    43
    Prije par dana covjek napisao da Jakir nije jedini krivac a vi ste covjeka svi redom iznapadali, te je mamicevac, te je rijecanin, te je hajdukovac, te je jakirov bot, te je ovo te je ono, a covjek je obicni navijac Dinama koji ima svoje misljenje.plavac173
    Taj sam :joke: Drago mi je da je još netko prepoznao debilanu od strane pojedinih forumaša među kojima je i jedan admin. Na par minuta sam osjetio kako je onim jadnicima što im udruga s juga diktira misaoni tijek i disanje. Razumijem frustracije drugih navijača jer ni ja nisam sretan, ali po njima ispada da sam ja ultra zadovoljan s Jakirovićem jer sam napisao da nije jedini krivac za trenutnu krizu. Ali uopće me ne sekira tuđe mišljenje, forumi i služe nekakvim raspravama i izmjenama mišljenja.
  • plavac173
    2.6k
    Sluzbena poruka BBB:

    NEDJELJA, 17h!

    Plavi su pobjedom u Sevilli sinoć poslali najbolji poziv za utakmicu s Varaždinom u nedjelju!

    Dinamova publika je odlično reagirala u ovom nastavku sezone - bez obzira na sve tu smo uz naš klub i očekujemo još bolju i brojniju podršku do kraja sezone.

    Sjever i za ovu utakmicu priprema koreografiju i ponovno, kao i svaki puta do sada, apeliramo na sve navijače da na tribini budu najmanje pola sata prije početka utakmice kako bi se ona izvela uspješno i na vrijeme.

    SVI NA SJEVER - SVI NA MAKSIMIR!
  • Mrvica
    3.6k
    Obratit pozornost na Ristovskog na kraju videa :strong:

    https://www.facebook.com/reel/412837251147815
  • javolimtebejako
    816
    jel zna itko koliko je tekmi Dinama ove sezone prenosio HRT?
  • Peškaman
    2.9k

    Prenosit će protiv Rudeša kada budemo dizali kantu :)
    Nadam se Šapitu i Vikiu :kiss:
  • rioda
    3.5k
    Šapit će završiti na bolovanju ako bude tako
  • Sibirski plavac
    1.5k
    Ne bih se čudio da u zadnjem kolu uvodna emisija i prijenos tekme iz Kranjče budu na hrt 2, Dinamo Rudeš na HRTi,a Rijeka na radiju...
    Mogu zamisliti,tovarija se muči s Loksom ali ima rezultat koji joj je dovoljan za titulu,kad odjednom pročuje se vijest da je Dinamo zabio u sudačkoj nadoknadi i da titula ostaje u Maksimiru.
    Nešto ovako :wink:
  • Peškaman
    2.9k

    "I Dinamo je zabio gol u 93oj" reče Šapit drhtavim glasom dok mu Viki maramicom marke Violeta briše suze :cry:
  • jedan u nizu
    6.8k
    Jel moguce da ce u istom kolu , zadnjem kolu, na isti dan igrati dinamo na maksimiru i tovari na kranjci?
    Pogotovo kada bi bila situacija da to kolo odlucuje pobjednika. I da teoretski bude situacija kako je i sibirsli plavac napisao. Mislim da bi u gradu bilo ratno stanje :D
  • Toni90d
    133


    Nek se igra bez gostujućih navijača :lol:
  • Bosskovitz
    8.5k
    Nisam Jakirovića pljuvao nakon jedne loše utakmice, neću ga ni uzdizati nakon jedne dobre. Ono jučer je bilo na pristojnoj razini, ali kaj hoću vidjeti su 3-4 dobre utakmice u kontinuitetu.

    Baš smo jučer pričali na povratku iz birca, kako bih volio da ovu sezonu zaokružimo ulaskom u finale ECL-a, da ga UEFA mora oduzeti onom žutom smeću i preseliti negdje drugde, i da onda uzmemo trofej. Znam da nije baš najrealniji scenarij ali pisao sam tu prije dva tjedna da nije najrealniji scenarij ni da dobijemo Betisa ali se itekako može dogoditi; oduzeti novoj Filadelfiji domaćinstvo finala, osvojiti prvenstvo, osvojiti prvi europski trofej nakon 1967. i sve to u godini kad se klub demokratizira, a Zeko postaje predsjednik. Avangarda.
  • plavac173
    2.6k
    Dinamo ne bi mogao imat navijace ni u potencijalnom finalu onda?
  • Krulek
    252
    Reče Edo Pezzi da ga čudi Petkovićeva izjava i da je to ulje na vatru odnosa sjevera i juga. Pritom ga očito ne zanima ono što se događa u njegovoj neposrednoj okolini, kolika je patološka nabrijanost ajdukovaca na sve dinamovsko. Ne zanima ga da jedan HNS-ov izbornik izjavi ono što je rekao Jarni i da se netko na to može očitovati bez dlake na jeziku.
  • Bruh
    901
    a tek onaj kreten da bi Petković mogao samo u pizzeriji radit a liku vrh karijere branit u hajduku koji europe vidio nije... dinamo sam treba odbit ulazak na konferenciju novinarima koji stalno seru po dinamu i njihovim tv kućama.
  • Peškaman
    2.9k

    Ne bi se to igralo isti dan sigurno,policija sigurno ne bi dopustila jer bi morali osiguravati.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.