• Mali dioničar
    15.1k
    Martin Baturina ima začepljen nos, ali nije ništa ozbiljno te je došao na trening.Droljo

    Prije dva mjeseca je igrao s 39, sad je problem začepljeni nos.

    https://www.tportal.hr/sport/clanak/jakirovic-otkrio-baturina-je-imao-temperaturu-39-ali-stavio-sam-ga-zbog-hajduka-vrijeme-je-foto-20231214
  • Dinaminjo
    619
    jpj sto se lozite na naklapanja placenih apologeta sa dna kace..
  • Bosskovitz
    8.7k
    Olivari pise da bi u slucaju pobjede Zajeca na izborima na klupu plavih ponovno mogao sjesti Biscan, ponekad pozalim sto procitam takva sranja od teksta.dinamozivivjecno

    Koliko Olivari puca u prazno dovoljno govori da Predsjednik uopće nema ovlasti za smjenu ili angažman trenera, to je posao Uprave.
  • Mihaljević
    8.7k
    GGS8P4tXcAATWMK?format=png&name=900x900

    Mislim da je prelazak sa trojicom u obrani pod mus.

    Čavlina je najbolji golman HNL-a, i njega treba iste sekunde vratiti, Nevistić se nije pokazao, niti će se ikada pokazati u Dinamu , Zagorac je imao dobrih partija posebno na Rujevici, Astani penal itd, ali nije ni blizu razine Čavline.

    Laifis - Živković - Theophile

    Laifis nadam se da će doći, nije malo odigrati 250+ utakmica u belgijskoj, ima 50+ nastupa u repki Cipra, kažu da je legenda tamo, ima dosta nastupa u Europa Ligi, ako on ne može odraditi solidnu sezonu u HNL-u onda ga ni ne treba dovodit.

    Moreno meni nije bio loš, previše ga se napada, nije on kriv što je vraćen sa posudbe, treba ga se istrpiti kad je već vraćen, prije bi njega gledao nego Perića i Boška , ja bi Živkovića istrpio pa šta god bilo, kad se već trpe ovi "senatori" izvolite dečku ne sjebat karijeru, kad ste ga već vraćali prije vremena, sa trojicom nazad biti će sigurniji definitivno, do ljeta će se uigrat i biti će top, nije ni Šutalo, ni Gvardiol odma bili na top razini, ali je bilo lakše istrpiti jer je bodovna razlika bila veća. Moreno mora igrati.

    Theo u ovoj ekipi mora biti kapetan, dovoljno.

    Naravno uz Morena, priliku treba dobiti i Bernauer, i on ima svojih žutih minuta, sa trojicom iza je igrao cijelu karijeru, ako i nekim čudom dođe Lovren to će biti odlično za razvoj karijere Maxa.

    Perković jednostavno mora igrati, ali u ovom trenutku po meni najbolji lijevi bek lige, ima dobru izgradnju igre, igra i ODBRANU i napad, dobar u završnici, Ogiwara je dobar i ima dobru motoriku, ali on po meni ove sezone neće igrati u prvih 11 jer nemamo napadača kojeg on može hraniti svojim centaršutima, nadam se prodaji Petka na ljeto jer se on već zasitio HNL-om a i mi njim, i da ćemo napokon dovesti nekog napadača koji daje 20+ golova i koji IGRA u 16 metara.

    Ronael koliko čujem od navijača Nantesa i Bresta u defanzivi zvijer, možda lopta prolazi ali igrač ne, ovo je kapitalac koji će sigurno biti pojačanje, u ovom trenutku sigurno bolji od Rileta.

    Sučić - Baturina

    Sučić mi je miljenik i iznenađenje sezone, ne mogu vjerovati da mu je ovo prva sezona u Dinamu i da ima samo 20g, smiren doktorski, bez greške ove sezone. Next big thing.

    Baturina - Očekujem puno više od njega, nema on više 10 nastupa u Dinamu, da tako nonšalantno ne igra odbranu, već ima 100 nastupa u Dinamu... Sjećam se da je i Kova imao iste probleme u Dinamu i kad su ga stavili na osmicu proigrao. Evo ove polusezone već gol i asistencija, dobro su mu došle pripreme. Tu treba dati šansu i Tiboru koji lošu utakmicu u Dinamu ove sezone nije odigrao, a naravno i Rogu.

    Mišić i Ademi su legende, ali Mišićevo pucanje sa 50 metara svake utakmice iz totalne nemogući i Ademijeva kretnja kao neka lažna devetka... Smanjit im minutažu na minimum, a to može samo trener sa mudima.

    Stojković - Petković - Kaneko

    Stojković plava sedmica, baš osvježenje u HNL-u , nadam se da će se tu negdje poslje Osijeka oporaviti, Hoxha promašaj veliki, Vidović je za njega Neymar i Ronaldinho u jednom, transfer Jakirovog neznanja.

    Kaneko - Kako god da sezona završi sezona, najbolji Dinamov igrač.

    Petko - Nadam se prodaji na ljeto i dovesti nekog ko igra u 16 metara i daje 15+g , ovo je sigurno zadnja sezona Petka u Dinamu i mislim da je pravo vrijeme za rastanak, ali ove sezone za last dance titula.

    Drmić, Emreli, Moha, Boško, Perić (:broken:) , Kulenović, Hoxha i Špikić, pa čak i ovih par "senatora", nadam se zadnja sezona u klubu.
  • Droljo
    6.5k
    Čini mi se da imate pre veliko mišljenje o čavlini. Ne jednom mu je ispala lopta iz ruke ove sezone. Po meni nije ništa bolji od nevistića (još) i izgorio bi ovod nakon dva tri kiksa. Nama u ovom trenutku treba iskusnjara tipa eduardo kad je bio ili livi. Jbte nevistića su prekrižili nakon dva polu kiksa...
  • Mihaljević
    8.7k
    Golmana od 20g se može istrpit nakon 2-3 kiksa, kao i što smo Livija , a ne Nevistića koji nije branio 3 sezone.
  • plavac173
    2.6k
    Stojkovic nije lijevo krilo, informativno.
  • Mihaljević
    8.7k
    Prebaci se na profil @Petko4455 pa tamo lupaj gluposti ili si zaboravio? Informativno.
  • plavac173
    2.6k
    Sta pricas ti decko? Jel sve pet s tobom?

    EDIT: Tek skuzih da mislis da sam ja taj petko :rofl:
    Ne znam, opravdavat se nedokazanim ljudima nema smisla pa tako ni necu. (p.s Zasto imam dva razlicita misljenja na 2 'moja' profila? :rofl:)
  • Mr Anderson
    6k

    Baš tako, Čavlina nije ništa bolji golman od Nevistića, ali brani u klubu gdje ga nitko ne pita za kikseve, niti to mediji prate i nema nikakav pritisak rezultata. Sve suprotno od Nevistića. Nevistić se nalo pogubio, stavljen je na klupu, ali mu se nakon zimske pauze i priprema trebalo vratiti mjesto prvog golmana i dati mu do znanja da se ima povjerenja u njega.
  • plavac173
    2.6k
    Perković jednostavno mora igrati, ali u ovom trenutku po meni najbolji lijevi bek lige, ima dobru izgradnju igre, igra i ODBRANU i napad, dobar u završnici, Ogiwara je dobar i ima dobru motoriku, ali on po meni ove sezone neće igrati u prvih 11Mihaljević

    Ogiwara ce biti standardni prvotimac, zato je i dosao.
    Perkovic gore pridonosi jako malo tako da njega na beka kad treba zatvarati utakmicu, ne znam na osnovu cega si izvukao da je najbolji lijevi bek lige al aj.

    HoxhaMihaljević

    Hoxha sigurno nece otici pola godine nakon dolaska :lol:
  • veselko tenžera
    1.5k
    Stavljam ovdje da ne izvlačim iz naftalina temu Loksa kući. Nije da će pomoći, ali nisam vidio da je netko komentirao ranije.
    Sudačka komisija kaže da je gol Brodića bio regularan. Vidjelo se i u prijenosu da je Leovac odglumio i da se Petković u bloku nije pomakao. Sad je svima svejedno zbog toga, ali ako na kraju zafali bod dva, sjetit ćemo se.
  • Jurki
    9.7k
    Sudačka komisija kaže da je gol Brodića bio regularanveselko tenžera

    Sad je svima svejedno zbog toga, ali ako na kraju zafali bod dva, sjetit ćemo se.veselko tenžera

    Ne znam kak bi to utjecalo na rezultat.. a onda kad je Brodic usel u igru vec je bilo 0:2.. a sad kaj bi bilo kad bi bilo..
  • veselko tenžera
    1.5k
    Brodić je ušao na poluvremenu, ovo je bilo u 55.

    Sad je kibidabi, ali da smo smanjili na 2-1 mislim da izgubili ne bi, koliko god loši da jesmo.
  • Izet Hajrović
    1.5k
    Ristovski i Ogiwara upitni za sutrašnju utakmicu, tko će na desnog beka ako Rile ne bude mogao? Baturina isto upitan.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.