• Sunja86
    1.1k
    Dinamo je u kolapsu teškom od uprave preko trenera do igrača nitko za ništa ne preuzima odgovornost, svatko radi što hoće.
    Pa gdje to ima da igrači treneru određuje sastav i hoće li ostati ili ne u normalnom klubu ili bi letjeli igrači ili trener!
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    tražio sam ovaj komentar na nekoliko tema jer mi je tada zapeo za oko. nema nikakve veze sa dedom da odmah bude jasno. datum je 16.09.nakon utakmice Dinamo - Belupo (3:0)
    Udarci na gol prema Sofi:
    Za Igora:
    Hajduk - 11
    Istra - 9
    Gorica - 17

    Nakon dolaska Sergeja:
    Rijeka - 15
    Osijek - 18
    Slaven - 20
    deda

    utakmice u tom trenutku pod Yakirom
    pWRMMLm.png

    E sada, poanta zašto ovo pišem i usput nekoliko teorija zavjere :nerd:
    1) nisu naši igrači zaboravili igrati nogomet, u tom trenutku i dalje daju 100% od sebe kako bi se dokazali novom treneru
    2) igrači su i dalje davali sve od sebe za klub, za trenera i sebe, dok Jakir nije počeo filozofirati na presicama, javno kritizirati igrače i plakati za pojačanjima iako smo u tom trenutku doveli 12 igrača?
    3) ako danas igrači igraju gore nego ikad, možda su u tom trenutku i dalje igrali po filozofiji Igora odnosno imali su snage za prvih 70.minuta gdje bi izgledali dobro?
    4) igrači su danas okrenuli leđa Yakiru i igraju sa 80% snage, ali kako ako mu senatori drže ljestve?
    5) igrači nemaju niti snage niti volje niti im se sviđa Yakir a ovaj neće dati ostavku?
    6) pripreme su odrađene katastrofalno, izuzev marketinga gdje smo ih mogli gledati nasmiješene svaki dan
    7) Yakir se fokusirao na transfere i igrače umjesto na analizu protivnika koji nas čekaju. Pohvalio se da skupa sa upravom rade dobar posao i da nam ne treba SD da bi se popunila fotelja.
    8) na kurcu ga nosam jer nije stigao pripremati utakmice dok je lajkao pičke po instagramu

    Mogu ovako do sutra, ali definitivno je činjenica da imamo/imali smo igrače koji znaju igrati, koji mogu biti ekipa, koji se mogu slagati, samo ih treba dobrano uokviriti i motivirati. Za to treba biti dobar nogometni stručnjak, analitičar, psiholog i pomalo političar jer ne možeš pametovati na presicama i biti mudonja a zapravo si mali kurčić.
    Toliko.
  • plavac173
    2.6k
    Mislim da je ova sezona izgubljena i nema smisla mijenjati trenera sa nekim vatrogasnim rješenjem. Nakon izbora naći sportskog direktora i onda trenera za sljedeću sezonu.dumitrumitu

    Ja stvarno pokusavam razumijeti ovakva misljenja i ljude ali je nemoguce. Zbog cega je izgubljena? Halo 14 UTAKMICA prije kraja mi imamo -1 (ako dobijemo varazdin) i imamo medjusobne utakmice i sa hajdukom i sa Rijekom.
    Ne znam, samo se nadam da ovako nesto nece procitati nitko od igraca. Ja da sam igrac i da procitam ovo ne bi ni potrcao na terenu a ne dao svoj maksimum
  • Mihaljević
    8.7k
    Moj brate ti si jučer slavio gol Rijeke ...
  • Dinaminjo
    610



    Sezona nije izgubljena, ali -1 je zavaravajuce jer hajduk ima vise tzv malih utakmica od nas za odigrar.
    Oni su svoje Rijeku i Osijek odrafili u ovom.krugu..

    Vidi moj prethodni post..
  • plavac173
    2.6k
    Moj brate ti si jučer slavio gol Rijeke .Mihaljević

    Hvala Bogu da jesam, i da danas igraju opet bi ga slavio. Kakve to veze ima?
  • Jaro
    6.1k
    izgubljena je jer tvoj libling i dalje jase u sedlu. Trebao je najkasnijenakon balkanija bit pokojnik, ali, realno nije ni trebao dobiti sansu...
  • plavac173
    2.6k
    izgubljena je jer tvojJaro

    Moj? Tebe nesto opasno jede, bas opasno.


    ali, realno nije ni trebao dobiti sansu...Jaro


    A ovo mi je najbolje kad procitam a isti ti ljudi svrsavali na njegov dolazak (i s razlogom). Lako je bit general poslije rata
  • Mihaljević
    8.7k
    Ma nema nikakve veze kralju, samo deri ...
  • Debelko
    218
    Covik bi pomislio da sa 1200 lajkova ima dobre upise sa kojima se ljudi slazu, kad ono vidis da je vec 1000 postova opalio.
  • plavac173
    2.6k
    Bravo, jesi sam smislio to ili?
    Ne lajkam ih ja :rofl:
  • Debelko
    218
    A nekako sam uspio smislit, da. Vec me drugi put pitas to. A ja se pitam kolko je tebi godina.
  • plavac173
    2.6k
    Zato jer mi vec drugi put pises na istu foru , pa nema razloga da drugacije odgovorim. Dovoljno
  • Jaro
    6.1k
    A ovo mi je najbolje kad procitam a isti ti ljudi svrsavali na njegov dolazak (i s razlogom). Lako je bit general poslije rataplavac173

    Aj nadji jedan moj pozitivan post o Yakiru od Mostara...
  • cibona
    1.8k
    Ja da sam igrac i da procitam ovo ne bi ni potrcao na terenu a ne dao svoj maksimumplavac173

    Jao daj ne dramatiziraj. Igraci su pod ugovorom i sigurno nece odustati od nogometa kao sto bi ti ocito napravio radi forumskih komentara... Dobro da ti nisi igrac dinama jer vidimo da bi se ko tetkica nadurio zbog cega? Zbog anonimnih komentara po portalima... Daj se uozbilji vec jednom.

    Prekjucer govoris da smo izgubili titulu i da nam nema spasa, jucer svrsavas na gol obregona, danas govoris da prestanemo dramatizirati i da uopce nije losa situacija, a do prije nekoliko dana si svakog forumasa pojedinacno uvjeravao da samo trebamo pricekati desetodnevne pripreme pa cemo letjeti kao man. city...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.