• Ivdzo11
    4.2k


    Nastavak;

    Zanimljivo, nitko ne spominje Romea Jozaka, tehničkog direktora za nogometni razvoj u Saudijskoj Arabiji, čovjeka kojeg na društvenim mrežama zazivaju mnogi navijači. Neki izvori kažu da u Maksimiru cijene njegovo nogometno znanje, da znaju da bi dobro odrađivao poslove sportskog direktora, da bi vjerojatno bio najbolji izbor, ali se plaše da bi mogao imati prevelike ambicije, odnosno da bi brzo mogao preuzeti sve najvažnije poslove u klubu. Pa drže da ga je bolje držati podalje od Maksimira, neka Jozaka u Saudijskoj Arabiji...
  • Captain America
    17.6k
    Zanimljivo, nitko ne spominje Romea Jozaka, tehničkog direktora za nogometni razvoj u Saudijskoj Arabiji, čovjeka kojeg na društvenim mrežama zazivaju mnogi navijači. Neki izvori kažu da u Maksimiru cijene njegovo nogometno znanje, da znaju da bi dobro odrađivao poslove sportskog direktora, da bi vjerojatno bio najbolji izbor, ali se plaše da bi mogao imati prevelike ambicije, odnosno da bi brzo mogao preuzeti sve najvažnije poslove u klubu. Pa drže da ga je bolje držati podalje od Maksimira, neka Jozaka u Saudijskoj Arabiji...

    U ovom odlomku je sažeto zašto se spominju ova trojica. Samo u Dinamu se traži što lošiji kadar umjesto što bolji. Možda ne bi preuzeo sve poslove kad bi u klupskoj upravi bio još neko s nekim nogometnim rezultatima iza sebe umjesto poštarice, kajgod je Podnar radio i Hanželove marionete.
  • Armagedon13
    959
    Čelična bi izgleda svog je.... na toj funkciji
  • Patak
    2.9k
    Kombinacija Šimić SD Bišćan trener je bila dobra jer su prijatelji i kolege. Ne znam koliko će funkcionirati SD - trener ako krene razmimoilaženje i neslaganje oko igrača u prijelaznom roku. Ako se opet da sva ovlast SDu ne valja.
  • The Undertaker
    5.1k
    Kombinacija Šimić SD Bišćan trener je bila dobra jer su prijatelji i kolegePatak

    To je, u poslovnom smislu, najgora kombinacija, posebno u nogometu gdje je trener prvi za odstrel. Jednom sam zaposlio rodbinu i nikad više.
  • Zagi
    7.6k
    Ako se opet da sva ovlast SDu ne valja.Patak

    Kako ne.
    SD je nadređeni i njegova riječ je zadnja.
    Naravno da je nužna međusobna komunikacija i uvažavanje, kao i u svakom poslu.
  • Teofil Kateran
    1.4k
    Izgleda da će Vlatka majčinski sama sebe uvjerit da je ona najbolja za tu poziciju
  • The Undertaker
    5.1k
    Imali smo mi stručnjaka koji je imao iskustva i kao igrač, trener, SD, šef škole i skaut. Al' nije došao na Skupštinu.
  • Patak
    2.9k
    Da, dobro kažeš, ali imali smo i Bjelicu koji nije imao SDa pa je napravio dobar posao. Mislim da je trenirao Oršića u Italiji, tad je tamo igrao i Perković pa ga je skautirao, doveo još neke igrače,vjerovalo mu se, dalo mu se vremena...
  • sport
    3.3k
    Od svih imena koja se spominju Jozak je tu najjači igrač.
  • Bosskovitz
    11.7k
    Najiskrenije očekujem oštro klupsko priopćenje kojim se od AEK-a traži javna isprika klubu, članovima i navijačima kada se naše dečke oslobodi optužbe za ubojstvo, a protiv ovog Grka podigne optužnica.
  • Doktor Kunić
    3.4k
    nekako mi je teško to od naših očekivat
  • masacusec
    3.5k
    Jozaksport

    Dabogda se ta spodoba nikada više nikad ne vratila u klub!!!
  • NORTE
    11.4k
    Pobjeda u Plzenu bi puno značila za klub i i momčad pa da ih vidimo...
    Ali, najbitniji je Hnl.
    Nije baš da je Rijeka strašno jaka, ali nismo ni mi nažalost.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.