• Ivdzo11
    3.3k
    Pa ovoj upravi se treba suditi za udruzeni zlocinacki poduhvat
  • NORTE
    9.8k
    "Najbolji" dio.

    "On je tada izjavio da je u toj tučnjavi bio u blizini ubijenog Katsurisa i da je sa sobom nosio nož koji je izgubio u neredima. Rekao je, pišu grčki mediji, da je s Katsurisom bio prijatelj i da je nož izgubio prije incidenta u kojem je ovaj stradao."

    Nosio nož u tučnjavu u kojoj je izbodeno 7 Hrvata pa odmah pušten, a Hrvatima zatvor.

    Inače uhićeni Aekovac je već odslužio godinu dana zatvora za veliku tučnjavu na stadionu na finalu kupa 2017.
    A preminuli Aekovac M.K. je navodno uhićen na dan utakmice Marseille-Paok u Francuskoj zbog napada na Paokovce.
  • zagr
    505
    daj Bože da osvojimo ligu, ali 2023./2024. nek se briše
  • Klenx
    4.5k
    Prije godinu dana je prečka spriječila da sa 7 bodova već nakon 4.kola ne prođemo kao 3.u grupi LP i u ostalim kolima se potučemo za 2.mjesto.

    Sada smo zadnji u konfritulacijskoj ligi u grupi sa Astanom i Ballkanijem, miljama daleko od titule u ligi.


    Mrtvu vam majku svima jebem koji ste zaslužni za ovo. Da vam jebem u usta.
  • Crni86
    1.4k
    U zadnjih 10 utakmica imamo 5 poraza, 1 remi i 4 pobjede protiv redom velikana Ponikve, Oriolik, Rudes i Istra. Svako ko nakon danasnjeg dana bude zazivao ostanak ovog trenera i stavljanje u njegove ruke dugorocnu buducnost kluba slaganjem ekipe na zimu treba ga poslat ravno u ludnicu! Uprava smjenite Jakira a, onda i sami sebe!
  • NORTE
    9.8k
    Recite šta hoćete, ali uefina odluka da dinamu sude Grci i grčki var je velika farsa!
  • austrijanac
    2.9k

    Ma to bez premca. Ne znam gdje im je mozak.
  • Bosna86
    11.6k
    Meni je u svemu ovome najviše zao mene

    Ja ne znam kako je drugima, ali meni pati život zbog ovakvog Dinama… pricam samo s ljudima koji imaju istu dijagnozu kao ja… malo kudimo, malo plačemo… Ostale ljude izbjegavam, znam da će doći razgovor nekako do Dinama a to je za dobrobit ostalih sudionika razgovora bolje preskočiti… Cura me izbjegaje dan dva kad vidi rezultat… Jesti ne mogu, sve mi se gadi… Danas ništa nisam očekivao i opet sam se uspio razočarati

    Evo javni apel svima u Dinamu… Spojite bar dva dobra tjedna, ja ovako vise ne mogu
  • nemapredaje
    2.2k


    Upravo to, skužio sam par zadnjih poraza, da taj dan pizdim i na djecu i ženu. Ne treba mi to u životu.

    Sad znam kak je tovarima zadnjih 20 godina.
  • San Lorenzo
    12.5k

    Moraš izdržati do perioda otupljivanja.
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    ljudi nemojte samo jedni protiv drugih, svi smo ljudi i napola ludi, ali ajde budimo civilizirani jedni prema drugima, vidim potpaljene emocije na raznim temama, ostanimo dostojanstveni. nije ova uprava vrijedna nasih emocija
  • Georg Koch
    4k
    takodjer. U nedjelju dodju mi starci na rucakz brat i nevjesta u 14h, u 15 mi s Varazdinom(zvala ih zena, ocekivo sam laganu pobjedu pa ajde nek dodu). Od primljenog gola psujem, svijece zalio kavom, od 70.otisao u kut sjeo i gledao udaljen od svih 8m, ni sa kim ne pricam. Na 1-1 i zadnji ubacaj za Emrelia, bacim papucu u zid, svi gledaju u mene, nitko nista ne smije komentirati. Oni odu, lagano na mobitelu 2h, odmaknem se od zene radi mira, ona pred spavanje fino sa mnom, pa ajde probaj radi sebe malo to promijeniti, otic ce ti zdravlje, sta ti je... lagani ignore, kazem si pon,uto,sri necu gledat nijednu tekmu do Dinama. I tako uradim. Veceras opet slicno sranje i pokvare mi ulazak u vikend, 2 brufena za glavu popio vec itd. Strasno sta mi uradise od zivota.
    I sad logicno nemam volje ni za zenu, a imam sina od 4mj. A meni se ne da nista.
    Moj dinamo....
  • Blueshadow86
    1.2k
    Moj Graž, kladim se da minimalno 90% foruma gaji veće emocije prema Dinamu nego bilo tko iz uprave. Kako ostati imun na ovo sve šta se događa...
  • Navijač Dinama
    7.8k
    Boli igrace briga, pola miliona- milion godisnje, voze se bijesna kola, imaju ženske kakve hoće, a to što se mi živciramo i zaradimo grijeha za 3 prosječne Uskršnje ispovijedi, ti nikom ništa.

    Bezidejno, surovo loše, došli smo do toga da Jakira i ugled kluba spašaje Sandro Kulenovic(nemam protiv dečka kao ni protiv Marina i Menala ništa, samo jednostavno nisu za Dinamo).

    Kako je dobro i nerealno prošla sezona završila, kad su se neke stvari fino poklopile, sad svaki tjedan sve gore i gore, od momaka na robiji po Grckim kazamatima, pa onda do uprave koja ne zna bil pišala ili kakila, jel bi oni htjeli sebe i klubprivatizirat, biti udruga građana, a najposlije su skup idiota i debila di se ne zna ko pije ko plaća, a u nogkmet se razumiju ko Marica u kriv k.. i na posljetku kao šlag na tortu, trenerska lutanja i iskorištavanja, olako iskorišćeni i u smeće bačeni prvo Bišćan, pa sad i Jakir koji je došao u raspad kluba i ukaljao svoj ugled...

    Sad naravno ide neka recizklaža u vidu populiste Nene Bjelke, možda se vrati i tv serviser, Kruno Jurčič, a možda i slučajno ukrademo nekome trenera pa budemo sad doveli nekakvog Rendulica ili Sopića. :roll:

    Baš žešće rasulo od kluba smo postali, posljednja rupa na svirslu, samo sam jako uvjeren da mi ovdje i oni koji dišu i vole klub kao i ljudi ovi ovdje nažalost nismo zaslužili ovo ovako stanje i to što nam se dešaje, kako i samom klubu, tako i onim momcima koji su riskirali kazne, robije, oni koji jesu na robiji u grčkoj rupi od države, i nakon svih tih godina borbe i nečega, jednostavno nismo..

    A sutra je novi dan..

    img-1-1699560717879.jpg
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.