• sanjinlego
    2.5k


    Tako je. Mislim da je bilo pred kraj, Theophile otišao u napad, i kontra za Lokomotivu i gotovo gol šansa - ali ne! Ponovno se pojavljuje Teo na drugoj strani i spašava. Karakter, profesionalac, uzor.
  • Tongo Doumbia
    3k
    je, naglasio je i Pukšar na Areni.
  • medo-gnc
    14
    pa niti Vidović niti Baturina nisu krila. Zašto forsirat ako očito ne ide? I jedan i drugi se zabijaju u sredinu, širine nema niti najmanje kad su na krilu.
  • NORTE
    9.9k
    pa niti Vidović niti Baturina nisu krila. Zašto forsirat ako očito ne ide? I jedan i drugi se zabijaju u sredinu, širine nema niti najmanje kad su na krilu.medo-gnc

    Baturina i Vidović su najbolji igrači dinama i obojica moraju igrati u prvih 11, bez ali.
    Makar na krilima igrali, oni su odlični i bolje igrače od njih nemamo.
  • medo-gnc
    14
    Lijevo krilo mora igrati najbolje lijevo krilo u momčadi. Baturina i Vidović to očito nisu. Bez ali.
  • SAS1987
    14k
    Lijevo krilo mora igrati najbolje lijevo krilo u momčadi. Baturina i Vidović to očito nisu. Bez ali.medo-gnc

    Tko nam je najbolje lijevo krilo?
  • sanjinlego
    2.5k
    Špikić svoju brzinu koju ima koliko toliko ne zna iskoristiti i to je veliki problem. On čeka da primi loptu i tek onda napada. Bježi, otvaraj se, traži loptu u prostor.

    Probati protiv Oriolika Špikić lijevo a desno Takuro. I to je službena utakmica, kakva god da je.

    Evo kaže Jakirović da je Baturina do utakmice bio upitan, kao i Špikić koji je na kraju otpao zbog temperature.
  • Georg Koch
    4k
    Sta mislite o rombu u vezi i napadu
    Drmic
    Vidovic(false 9)

    Baturina

    Spikic. Kaneko

    Misic
  • Mihaljević
    8.7k
    Malo mi za sriću triba!
    F9ocupDWQAA1Q0D?format=png&name=900x900
    F9ocupGW4AArTI5?format=png&name=900x900

    Ovo nisu postave za prvih 11 nego samo da se vidi širina kadra.

    Otpisati:

    Sadegh Moharrami
    Mahir Emreli
    Josip Drmić
    Luka Menalo
    Sandro Kulenović
    Antonio Marin
    Boško Šutalo
    Bohdan Mykhailichenko
    Faris Krkalić
    Dino Perić (Sorry Doktore. :heart: )

    Dovesti:

    Moreno Živković (Vratit sa posudbe)
    Fran Karačić (Free Agent)
    Nikola Čavlina (500K €)
    Frantzdy Pierrot (2 M €)
    Gideon Mensah (2.5 M €)
    Marco Pašalić (2.5 M € + par igrača)

    Ne mora to biti striktno Pierrot/Mensah itd. , već netko sličnih kalibara... Gledali su svi Čavlinu danas , ići za Horkašem je debilno i davati 4 M € za Labrovića je previše...

    Ovo ako se ne može napraviti , trebamo se dobro zapitat šta rade u Upravi...
  • Noel
    4.4k
    Ja bi probao 3 5 2 Zagorac na golu Perković Theophil Ristovski stoperi Desni wb Moharrami a lijevo moja zamisao Kaneko centralni vezni Mišić Sučić ispred njih polušpica Baturina ispred njih napadački tandem Petković Vidović.
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    Vec par dana mislim napisati nesto na temu posjecenosti posto sam primjetio da dosta kolega ocekuje vise ljudi tj.nezadovoljni su i iznenadjeni brojkama ( admin neka prebaci u trugu temu ako treba)

    https://youtu.be/M2N9NIc3geM?si=fZwFCgjBc-OPk482

    Ovo je 2015. Igra se u kranjcevicevoj, i tada se pozivalo na tekmu, i tada se islo, dizi sve kaj hoda ?
    Ovdje nas nema ni 200. Kornjace uletile radi par baklji, jel mozete to danas zamisliti ?

    Tko je bio prisutan i isao na utakmice najvece represije nece pomisliti pisati o losoj posjeti, ima nas koliko nas ima i bit ce bolje kako ce se stvari u klubu mijenjati i ako Bog da ikada dobijemo novi stadion

    Stvari ne idu preko noci i mogu reci da sam zadovoljan brojkom iz prosle i ove sezone, istok da je otvoren jos bi to bilo bolje.

    Napokon se prica o dinamu i napokon se stvari pokrecu, ali nemojmo biti kmecavci i konstantno se zaliti, tko je bio biti ce i dalje a tko god se pridruzi dobro dosao je

    Cesto u filmovima imate dobru i losu stranu, i svi utopijski misle da bi stali na onu dobru potlacenu stranu. Teska vremena u realnosti to lako opovrgnu, vecina bira komfor

    Svatko neka krene od sebe i ako moze povuce ekipu sa sobom. A ako nemate s kime, odete sami, nije sramota.
  • Majki2111
    2.8k
    Špikić nam je otpao radi temperature. Samo se jutros probudio s temperaturom. Baturina je imao želućsnih problema? Kaj? Žgaravica, povraćanje?

    Nije mi jasno... Treniraju svaki dan, mozda i 2 put dnevno. Fit su, imaju para da ne jedu lošu hranu iz Spara, Kauflanda, Lidla.... Kako?

    Kako se naši igrači često razboljevaju. Zadnja viroza prije godinu i pol, zadnja prehlada prije više mjeseci i to je to.

    Plus fora im je to kaj mogu preskočit tekmu ak su virozni. Ja sam svoj kolokvij pod gripom prije 4 godine uredno pisao. A nisam bio na 100%. Jedva sam do faksa stigao...
  • NitkoBitan
    13.6k
    Plus fora im je to kaj mogu preskočit tekmu ak su virozni.Majki2111

    Kako si ti molim te zakljucio da je igracima "fora" preskakat utakmice jer su eto virozni. Pa nisu to klinci u pubertetu kojima se nejde u srednju skolu pa idu doktoru po ispricnicu.

    Znali su igraci forsirat igranje pod virozom pa je to u vecini slucajeva lose ispalo kad nisu mogli dat 100%. Prvi mi je na pamet pao Tolic kad je jednu utakmicu za vrijeme Cacica na Maksimiru odigrao ocajno pa ga je javnost iznapadala ne znajuci da igra pod virozom.

    Ak nemres dat 100% nemas kaj radit u ekipi, lezi doma i odmaraj dok ne ozdravis. Cisto sumnjam da itko moze pod ikakvom virozom/bolesti odradit utakmicu na 100%. Da, postoji moderna medicina koja te moze osposobit za utakmicu ali ti to na kraju samo oduzi/oteza oporavak.

    Kako se naši igrači često razboljevaju.Majki2111

    To je tvoje subjektivno videnje situacije. Mozda se nasi igraci ne razboljevaju nista vise od igraca drugih klubova. Inace imunitet ovisi od osobe do osobe, netko se cesce razboli a netko rjede. Do odredene granice pomazu kvalitetna prehrana, tjelovjezba i druge blagodati profesionalnog sporta, ostalo je u sferi biologije (majke prirode).
  • Mali Zeus
    10.6k
    Tako mi je drago i za Kaneka i za Sučića i za Perkovića. Sva trojica bez razloga bili na ledu svo vrijeme do sad i jučer dokazali da definitivno trebaju više prilike. Dapače, Perković i Kaneko prva postava, osobito Perković u paru s Katarinom.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.