• Patak
    2.6k
    Još je Halilović bez razloga na "ledu". Stavio bi ga jučer prije Ademija.
  • San Lorenzo
    12.7k
    Ademi je igrač za 20 minuta i atmosferu u svlačionici, zato je i doveden, ali iz nekog razloga ga se trpa unutra do iznemoglosti...Halilović i Sučić sve i da odigraju ko Rodri, bi iduće 3 utakmice pogledali s klupe.
  • Droljo
    6.5k
    Vele u 24 sata:
    "Takuro Kaneko za sada je skupio devet nastupa i 320 minuta, upisao jedan gol i dvije asistencije. Identičan učinak kao i Dario Špikić kojem je za to trebalo 15 utakmica i 936 minuta..."
    Zanimljivo :cool:
  • Laugreano
    1.8k
    dva gola i asistenciju
  • Droljo
    6.5k
    Mislim da tironi nije brojao kup
  • sanjinlego
    2.5k
    “KTC-ova izvedba protiv Lokomotive velika je pljuska svim ostalim Dinamovim stoperima, jer kad igrač koji je tako, usput, došao u momčad bude bolji od drugih, onda se moraju zapitati.”
  • sport
    2.5k
    Meni bi bilo zanimljivo iz ovog kadra probati igrati sa ovim sastavom:
    Zagi
    Risto KTC Perković Ljubo(nužno zlo dok ne dođe pravi LB)
    Mišić
    Kaneko Baturina Vidović Špikić

    Petković
  • Zagi
    5.9k
    Je, na papiru to izgleda lijepo i logično ali...

    Špikić kad god bi ga stavili na lijevo krilo izgledao bi još gore nego na desnom.
    Ne znam zašto i nema logike ali tako je. Da mu se da neki kontinuitet možda s vremenom ali očekivati da odmah zabljesne lijevo se protivi svemu dosad pokazanom.

    Mišić, Baturina, Vidović je izrazito mekana veza. Znaju sve s loptom ali jednom kada je izgube, gdje smo? Svejedno, volio bih vidjeti Vidovića bliže sredini.
  • Nousername
    636
    Kakav god Spikic da je on nam dosta fali u zadnje vrijeme i to se vidi.Niko mu ne moze oduzet njegov dribling i okomitost koju ima
  • Paggini
    10.9k


    Potpisujem od riječi do riječi, kad se sjetim onih kup utakmica sa 100 ljudi na Maksimiru, majko Isusova. Ovo je fantazija kako je bilo, brzo zaboravljamo, pogotovo uz dignute cijene karata.
  • sport
    2.5k
    Mi i sa Bulatom imamo mekanu vezu,mislim naši vezni igrači su svi mekani i teško igraju protiv fizikalaca što se vidjelo i protiv Viktorie.
  • Zagi
    5.9k
    Eh, nebih se baš složio da je Bulat baš toliko mekan.
    Sve je bolji u tom segmentu.
  • Zagi
    5.9k
    Presložio bih to malo u. ..

    3241.png

    Tako bi vjerujem bolje funkcioniralo.
  • Kepec
    5.1k
    Svaki put kada pjevamo Daj mi samo pobjede, vodili samo jedan razlike ili gubili, mi pobjeđujemo.
    Ima nekaj u toj pjesmi.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.