• PlavacZRima
    286
    Piše da se kao treba odmoriti
  • dzg7
    276
    Ma kakav Rukavina i Marin :rofl:
  • Orc123
    6.2k
    Peric je tu naravno...uimeocaisinaiduhasvetoga...
    Kolega peric mu je neumoran....
  • cibona
    1.9k
    Vidim da pojedinci govore kako jakirovic treba sloziti momcad na zimu po njegovoj volji i sam odabrati koga ce dovesti. Medutim, kao da se zaboravlja da je upravo to jakirovic djelomicno napravio na ljeto. Kulenovic je bio njegov osobni izbor, igrac koji u lokomotivi nije bio u standardnoj postavi. Nadalje, dovedeni su brodic, sosa i halilovic, sve redom igraci kojima je jakirovic dao "palac gore" za dolazak. Ne smijemo zaboraviti na miereza, bili smo spremni platiti 5 milijuna za njega i dati besplatno perkovica. Tuzno je to sto bi nam sad taj isti mierez bio ogromno pojacanje...

    Ono sto zelim reci je to da jakirovic ne smije biti SD, svoju losu viziju je vec dokazao. Sada vidim da se traze pojacanja iz slaven belupa i ostalih (ispod)prosjecnih klubova nase lige. Je, to su odlicni potezi ako zelimo srozati klub jos nize.
  • Paggini
    11.1k


    Što je najtužnije od svega, gledajući ga kako se svaku tekmu bori, sad mi je i žao što nisu doveli Miereza....
  • zagr
    505
    kaj službena stranica se više ni ne usudi stavit informaciju o kartama za loksu
  • criticus
    1.7k
    Al naša Vlatkica pravi vođa i kapetan broda. Pobjegla s utakmice dok brod tone. Ne postavljaju mediji jel to za izravnu ostavku. Nek te još malo... postavit ćemo mi uskoro.
  • Krizy
    38.7k
    Dinamo ima krila koja su u 392 HNL utakmice zabila samo 47 golova.

    Nemamo ni blizu klasu na krilima kakvu smo imali zadnjih 10 godina.

    HNL utakmice i golovi.

    Trenutna krila - 392/47
    Oršić - 222/79
    Soudani - 132/69
    Fernandes - 102/38

    Eventualno bi Vidović mogao biti taj.
  • NORTE
    9.9k
    Vidović je odličan.
    Tim gore po Jakira, ima dobre igrače, ali ništa od njih nije stvorio.
  • Krizy
    38.7k
    Vidović je odličan ali pitanje je hoće li po statistici biti igrač tipa Oršić, Soudani ili Fernandes na poziciji krila.
    Trebao bi biti igračina na poziciji ofenzivnog veznog, iako je super i na krilu.
  • Jurki
    9.7k
    Vidovic nije krilo. Nego cista desetka.
    Zadnja dva postena krila su nam bila Orsic lijevo i Hajrovic/Kadzior desno.
    sve poslije toga krpanje.
  • DZGIS
    1.1k


    Nisam siguran, ali mi se čak učinilo da sam vidio i vijenac od Torcide
  • cibona
    1.9k
    Tko je od javnih licnosti bio na sprovodu, je li itko dosao, zna li netko?
  • Kujtim Shalla
    2.5k
    a dok se miha smijao nakon poraza ako je istina momentalno potjera u juniore, a ova ide sa tekme na 0-1, kako bi je zvekno ma makar i triper i klemidiju pokupio
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.