• Nino Bule
    11.9k
    Pa onima koji podrzavaju barisica je u cilju doci, ako ne dolaze onda su moguce preletili na drugu stranu pa ruse kvorum s mamicevcima
  • Georg Koch
    3.9k
    da, znam, jasno je.
  • xavier
    11.3k


    Sutra ćemo biti pametniji. Ima skupštinara koji ne znaju hoće li doći ili neće. Samo kažem da ne vjerujem da neće doći i s jedne i s druge strane.

    Najvjerojatnije će velika većina doći pa će jedna strana opet otići kad ispipavanje pokaže da nemaju dovoljno ruku.
  • Georg Koch
    3.9k
    ja iskreno mislim da se tu jos ne zna sta se sve dogadja, jer velika vecina njih ce dati sve za fotelju.
  • Dudu9
    543
    Pa cilj ne dolaska je i da se srusi kvorum sa time nema izbora NO i izvrsnog odbora predsjednika
  • Pop corn
    5.8k
    Znam da su goluza i deveric sigurno presli na "nasu" stranu.Georg Koch

    E sad je pitanje koja je tebi "nasa" strana?
  • Georg Koch
    3.9k
    jel moguce da ti je toliko dosadno i trollas satim glupostima?
    Ako ti je to pitanje, procitaj moje kom.od maloprije do sada vezano za tu temu, lijepo je vidljivo ;)
  • Pop corn
    5.8k
    jel moguce da ti je toliko dosadno i trollas satim glupostima?
    Ako ti je to pitanje, procitaj moje kom.od maloprije do sada vezano za tu temu, lijepo je vidljivo ;)
    Georg Koch

    ne trolam majstore. pitam jer znam kako su baš ta dvojica glasali u ožujku. i zato sam, malo je reći zbunjen...
  • Cosey
    456
    Goluža mi je jasan, ali Deverić je kao legenda. Doduše i Šurbek je bio legenda...
  • Mali Zeus
    10.4k
    Kaj vele insideri, tko dolazi na skupštinu?
  • Droljo
    5.8k
    Čeka se miro da kaže jel ide ili ne...
  • austrijanac
    2.8k
    Goluža glasa kako mu Zoki kaže.

    Mozda eventualni otkaz u PPDu probudi neki inat u tom beskicmenjaku pa glasa kontra.
  • jedan u nizu
    6.7k

    o tome se govori vec neko vrijeme.
    Da koristi se velodrom i to je jedan od rijetkih u ovom dijelu Europe, a i u cijeloj Europi opcenito.
    Jos su se prije bunili da je u losem stanju, da treba obnoviti asfalt i to.
    Napraviti velodrom nije velika investicija, jedini problem je lokacija.
    Iz grada su vec rekli dace naci rijesenje, moguce negdje na jarunu, ali i negdje drugdje nadaju se, i rekli su da ce dobiti svoj velodrom.

    Inace velodrom je sjajna spika, tako mala investicija, a tako puno znaci za razvoj nekog sporta. Vecina ljudi ovdsje podrzava sport i prati druge sportove, pa ne kuzim zasto bi biciklizam bio sikaniran. Velodrom treba, samo na drugoj lokaciji.

    I mislim da je njima veci cilj da dobiju novi negdje na drugoj lokaciji, sa novim asfaltom, sigurniji, a ne ovaj stari trosni, koji moraju dijeliti sa par nogometnih klubova i gdje imaju ograniceno vrijeme za koristenje. Najnormalniji pritisak da ih ipak ne zaborave, podrzavam to.
  • austrijanac
    2.8k
    Ono što me najviše muči, kad pogledaš imena s jedne i druge strane, da ćemo mi navijači najgore proć.
  • Mlađi referent
    11.3k
    S koliko manje hajke i priče je dočekana ova skupština danas nego prije pola godine.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.