• xavier
    11.4k


    Nije baš najjasnije što želiš reći, ali u svakom slučaju ćemo veoma brzo znati s obzirom da, kako stvari stoje, Zorićeva/Mamićeva ekipa danas ne dolazi.
  • Georg Koch
    3.9k
    ja sam samo prenio sto mi je receno. Od toga se napravila fama, ali ajde, nek se dogadja nesto ;)
    A nama se ostaje nadati da ce ih ipak par preletjeti ovamo i ipak doci.
  • xavier
    11.4k
    A nama se ostaje nadati da ce ih ipak par preletjeti ovamo i ipak doci.Georg Koch

    Kako znaš da ih već nemamo dovoljno?
  • Georg Koch
    3.9k
    mislim, ne znam. Mozes mi ti reci?
  • xavier
    11.4k


    Ne znam ni ja.
  • Mrvica
    3.6k

    Nez jel do mene, al ne vidim sliku :scream:
  • NitkoBitan
    13.5k
    Koji je kapacitet te tribine od Gate13? Po meni jedna od boljih ultras tribina konstrukcijom.
  • Fanboy
    2.3k
    Kasno sam naletio na tv-u, na Z1 Bujica je emitirala emisiju o zatvorenim navijačima u Grčkoj, gost je bio odvjetnik Karačić te branitelj Vukovara Markuš, obojica inače navijači Dinama...

    Bez obzira na ideološki spektar kojem emisija pripada, ovo je valjda prva emisija uopće posvećena navijačima Dinama koji su tamo po pritvorima, što se uopće dogodilo i da se navijače prikaže u drugačijem pogledu od huligana i kriminalaca kako ih prikazuju msm mediji te domaća politika...
  • IceMan
    1.6k

    Bilo je i kad je bio Hasanbegović pred par tjedana isto u Bujici.
    Imali su i majice “sjever uz odsutne”.
  • Mrvica
    3.6k
    Koliko sam primjetio Bujanec je imao nekoliko objava u kojima brani Boyse
  • NitkoBitan
    13.5k
    Imace na snimkama koje prikazuju koreografiju posvecenu BBBima se moze cut zvizdanje. Navijaci su poceli zvizdat igracima AEKa jer su isti odbili izac na teren dok se transparent (free the boys) ne ukloni.
  • NORTE
    9.8k
    prva emisija uopće posvećena navijačima Dinama koji su tamo po pritvorimaFanboy
    Zatvorima.
    102 Hrvata u grčkim zatvorima već 50 dana i bez ijednog uhićenog grčkog koljača - nijedno Otvoreno.
  • M94
    604
    Pa jbt, ne kuzim sta su se slizali s tim krmkom toliko, bez obzira sta ih brani, ne radi on to bzveze nebojte se. Ako nema neke koristi ne bi ni radio.
    Pa taj je prvi kenjao po navijacima, sto BBB sto Torcidi itd.
    BBB su jedno vrijeme bili Sdp-ovci koji ruse domoljuba Mamica i davao im svakakve epitete.
    Fuj. Bujanec je pusac Mamiceve kite od davnina, stvrano mi nije jasno ovo.
  • Nino Bule
    12k

    Ovo je bujancu stoti put da je promjenio košulju, djeli neke stavove i ciljeve pa su mu je grupa sad draga, dok je bio hdz vojnik redovno je radio intervjue s mamicem, dovodio placenike u emisiju, itd
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.