• xavier
    11.1k


    Samo mamićevac.
  • sport
    2.3k
    Taj što ne želi doći na skupštinu bi onda trebao dati ostavku ako mu Dinamo nije na prvom mjestu.Kakve jebene strane,ima svoju glavu i ako nije u stanju pametno dizati ruku u interesu Dinama bolje da nije skupštinar.
  • Georg Koch
    3.7k
    Vise ih je napustilo
  • xavier
    11.1k


    Napustilo je više skupštinara, ali samo jedan povjerenik. No svi koji su je napustili su Zorićeva ekipa.
  • Georg Koch
    3.7k
    pardon, skupstinar.
    To sto si napisao je jasno.
    A i ovo sto sam ja napisao je jasno.
  • Endeavour
    419

    Pa gledajući tko je napustio predhodnu skupštinu to je odlična vijest a ne loša.
  • NitkoBitan
    12.3k
    Imam neki osjecaj da se sutra nista spektakularno nece dogodit. Vazno da se odrzi pozitivna atmosfera oko kluba, jasno da ce novinarski lesinari gurat negativu pogotovo pred derbi. Skupstina nakon te (odnosno donosenje Statuta) ce biti puno vaznija.
  • xavier
    11.1k


    Recimo to ovako. Ako bilo tko od ovih koji su napustili skupštinu zadnji put, sad ne dolazi, to je odlična vijest.

    Inače, lijepo da se čuješ s Mamićevim skupštinarima...
  • Georg Koch
    3.7k
    haha, a zakljucak ti je top.
    Mozda sam rodbinski odnedavno povezan, sinoc bio na rodjendanu i natezao pricu na to. I dobro je nategao ;) Da bi danas cuo svasta, sa te mamiceve strane koja laje i na svoju stranu. I to ne malo :)
  • xavier
    11.1k


    Pa u prvom postu si zamijenio skupštinara i povjerenika i ton je bio kao da govoriš nešto što je loše, a sad ispada da Mamićev skupštinar ne dolazi sutra...pa gdje ćeš bolje?
  • Jurki
    8.8k
    Sutra koji skupstinar ne dojde na skupstinu dati mu momentalno šut kartu iz skupstine i clanstva.
    Jer je to namjerno opstruiranje rada kluba.
  • Georg Koch
    3.7k
    po njegovoj prici, obe strane svasta rade i da ih ne mal broj s obje strane nece doci. A mumija da cavrlja sa zoricem na dnevnoj bazi. Sta ima istine, sta nema Bog zna. I sta ce se do sutra izdogadjati samo Bog zna haha.
    Znam da su goluza i deveric sigurno presli na "nasu" stranu. Kao i da krznar sigurno nece doci.
    Po toj prici ofc.
  • Mr Anderson
    5.4k
    Jeli čitao danas netko članak gdje se nekakvi biciklisti bune radi rušenja velodroma u Kranjči i prijete da će zaustaviti radove ako im se ne napravi drugi velodrom. Ne kužim otkud su sad ti mikimausi ispali. Nisam ni znao da se velodorom u Kranjči uopće koristi za bilo što.
  • xavier
    11.1k
    i da ih ne mal broj s obje strane nece dociGeorg Koch

    Priče su jedno, a stvarno stanje obično nešto sasvim drugo. Zašto skupštinari s obje strane ne bi došli?
  • Georg Koch
    3.7k
    mislis da ih nece biti sto nece doci?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.