• Mr Anderson
    7.9k
    Nije ništa dano u najam nego je Dinamo osnovao tvrtku Plavi korner koja se bavi tim poslom. I nisu je dali Antolićevom bratu nego je on direktor te tvrtke. Zašto ne postave više štandova za cugu, ne znam. Može svatko poslati mail na klub i tražiti pojašnjenje.
  • emilperska
    5.5k
    Osijek je majka svih majki. 2 pobjede tamo u 5 godina, a sad nam igra sam pobjeda ili mozemo naslov busom za Split poslat.
    Osijek mora igrati najjaci sastav, Spartu neka nas sreca konacno pomazi pa da s kemijanjima u postavi prezivimo.
    Makar iskreno sumnjam da ce ikakvih kemijanna bit. Ide Jakir s ovom Rijeka postavom +/- Marin pa dokle ide.
  • Mr Anderson
    7.9k

    Ovo je i meni prvo palo na pamet da nema više štandova jer je danas teško naći ljude za rad. Svaki ugostitelj će ti to reći. Pretpostavljam da tu na stadionu na šankovima radi dosta klinaca preko student servisa. Ali nije svatko za to, pogotovo kad ima puno lakših poslova.
  • NORTE
    11.4k
    Hoće li danas uopće biti održan trening na terenu u slučaju veće kiše?
    Ili onda treniraju u teretani i dvoranama?
  • Ivdzo11
    4.2k
    Germanijak doznaje: Kačavenda bi mogao debitirati u Osijeku, a onda ide na operaciju! Neće ga biti mjesecima
  • bbb medimurje
    3.2k
    onda bolje da niti ne debitira
  • Mali Zeus
    12.7k
    Di je logika, kojeg vraga bi igrao tu jednu tekmu.
  • Droljo
    8k
    Da upiše nastup :grin:
  • Ludovic IX
    7.3k
    možda bolje ne.. kad se ozenis, ako nisi konzumirao brak, možeš poništiti brak.. možda vrijedi i za nogometne transfere
  • Keyser Soze
    10k
    Germanijak javlja da Vidović sutra potpisuje.
    Edit: slučajno kriva tema
  • NORTE
    11.4k
    Ako nam Petković i Vidović budu u kadru koje pozicije bi još trebali pojačati?
  • Papastrumf
    12.2k

    Fali definitivno još jedno krilo, vezni i stoper/desni bek.
  • Georg Koch
    4.5k
    +napadac ako Drma ne Uskrsne slucajno...
  • NitkoBitan
    17.1k
    napadac ako Drma ne Uskrsne slucajno...mm8

    Izgledno je da Drmic ostat. Znaci imamo Petkovica, Drmica, Emrelija i jos Vidovic moze uskocit kao spica. Po meni dovoljno. Jbg nemamo profil agresivnog rastrcanog napadaca ali sta je tu je.
  • Georg Koch
    4.5k
    sve to stoji, ali imamo samo Petkovica.
    Drme nema godinu dana(realno) e sad hoce li ga Profa dic do te mjere da bude stari Drmic, Boze daj.
    Emreli nije spica(iako je protiv Istre kad je to igrao ubio, cak ko da mu vise odgovara spica nego krilo)
    Vidovic stvarno nije napadac.
    Al eto, sta je tu je, vjerojatno ce ostati na tome, nek ostane ali da se pojacaju druge pozicije(nuzno prvoklasno krilo, top stoper, za rotaciju veznjak i bek)
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.