• Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    Mislim da nema veze sa dinamom, to su ljudi uhljebi. Mozes ga staviti da radi u hep,postu ili na salter u policiju. Neprofesionalci koje opcenito boli kurac za bilo sto u zivotu. Ali ce prvi iskomentirati kako je skupo kada odu na more.
    Puna ih je drzava i nista me ne cudi
  • Svi na Sjever
    2.2k
    E onda znate kako je na sjeveru skakat i pjevat 90 minuta i uredno svaki puta uci dehidriran u drugo poluvrijeme kad je pun sjever.

    Mozes doci do cuge al onda propuštaš bar 15 min drugog poluvremena.
  • Georg Koch
    4.5k
    nema te sta bolit ne boli, dajem primjer njih koji to rade 17x bolje, cak 2 razlicite galaksije smo u tome. I ne kazem da u nas rade laici, nego da laici vide xy stvari koje nisu na razini kluba gdje mi kao jesmo.
  • Crle
    515
    Što je najbolje po prodaji ulaznica već možeš znati da li ti treba 2 ili 4 štanda.
  • Facke
    3.6k
    Decki pa nemas se na nasem stadionu gde poscati. Evo bil sam na AEKu na zapadu gore. Stel sam iti pisat i cekale me 10 ToiToia..posrana i poscana. Za jesti sad nije bil problem. Cekali sme da tekma pocne pa sme se do standa spustili.
  • deda
    32.6k
    Zanimljivo bi bilo čuti koliko prihodujemo od ugostiteljstva na utakmici kao jučer. Koliko god da je propuštamo bar još 50% više. I sad ću bubat. Ako je to 100 keka. Mi smo na tekmama sa Spartom, Aekom, Rijekom i 2 tovarske tekme u tom slučaju propustili bar 250 keka. Nek jevpola čisto, a svi koji se bave s ugostiteljstvim znaju da je više to je 125 keka čiste love.
  • Crle
    515
    Što nije pandur Antolić u nekom interviewu rekao kako su se oni u upravi učili raditi taj posao? Ta izjava i je cijela slika situacije tamo da dobar dio tih ljudi uooće nisu stručnjaci u tome što rade.

    Marketing godinama nismo ni imali.
  • Keyser Soze
    10k
    Ja sam danas vidio nekoliko stranaca s dinamovim crnim dresovima i polo majicama u gradu, sinoć je dosta turista bilo na tekmi i sigurno bi nešto kupili, al jebiga očito naši nemaju osjećaj za to i zaboli ih za tu zaradu jer je u njihovim mislima to mizerna cifra bila 5 ili 25 tisuća eura. Isto mislim da je problem da je fan shop ispod zapada jako mali i ponuda je tamo nikakva, trg i arena su druga priča.
  • NitkoBitan
    17.1k
    Što nije pandur Antolić u nekom interviewu rekao kako su se oni u upravi učili raditi taj posao?Crle

    Zna Antolic. Koliko znam njegov brat drzi "Plavi korner" koji ima ugostiteljsku ponudu na sjeveru.
  • Hrc-Vg
    346
    Pa sve vezamo za hranu i piće je dano u najam…S obzirom da su u klubu retardirani, vjerovatno za fiksni iznos nevezan za prodaju pa ih baš briga…Boli njiih ona stvar za gledatelje, pa na sjeveru je već 20 godina 3 cm pišaline u wc-u čim počne tekma. Odvratno
  • Jaro
    7.3k
    kaj nisu osnovali firmu bas za to i dali je Antolicevon bratu
  • Mali Zeus
    12.7k
    ↪marcio amoroso nema te sta bolit ne boli, dajem primjer njih koji to rade 17x bolje, cak 2 razlicite galaksije smo u tome. I ne kazem da u nas rade laici, nego da laici vide xy stvari koje nisu na razini kluba gdje mi kao jesmo.mm8

    E sad 2 galaksije, bolji su u marketingu i sličnom, al što se tiče naših društvenih mreža, marketinga, ponude u shopu to se sve diglo, ima još mjesta za napredak puno, ali je ako ništa puno bolje nego prije, a prije je bilo stravično.

    Deda i marcio ovod govore o potpuno drugoj stvari, ponudi na stadionu koja je užas i produkt čiste lijenosti. Kako je već rečeno problem je kaj je shop na stadionu mala izbica, a shopovi u jurišićevoj i areni su uvijek puno. Znači da stranci kad dođu u zg idu i žele kupiti dinamove stvari i klub to mora iskoristiti.
  • K3p
    168

    Jesu, i to je ipak neki pokazatelj da su počeli razmišljati.
    Isto tako ako se ne varam postoji kanal preko kojeg je "isposlovana" alkoholna piva na sjeveru, preko istog kanala treba nastavit raditi na novim stvarima. Ako se ne varam na sjeveru postoje 3 rupe u kojima su dva restorana i 1 shop. Da bi povećali broj restorana treba izbaciti shop ili štancat pive i neka ih raznosi više prodavača po platou gore. Gdje dolazimo do još jednog problema da općenito manjka uslužne radne snage u ugostiteljskim objektima, a sad da puste sirotog nepalca da raznosi pive, vratio bi se i bez pivi i bez para. Mislim da se i oni uhodavaju i vjerujem da će biti bolje na idućim :smile:
  • Hrc-Vg
    346
    Frend je prije par godina radio na zapadu za nekog bezveze lika, tak da nisam siguran.
  • dumitrumitu
    1.3k
    Mene je iznenadilo da na stadionu Olimpije u Ljubljani to nije bolje riješeno. Ima jako malo štandova sa pićem i čeka se više nego kod nas.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.