• Imamo Dinamo
    3.6k

    Ako se ne varam Mišić je prošle sezone bio jedan od igrača koji su igrali gotovo sve utakmice punu minutažu (isključujem one utakmice di je imao žuti)
  • maki
    45
    Izmjenjuju se dobre i loše vijesti. Moram priznati kad sam jučer vidio sastav za utakmicu oblio me hladni znoj. Mislio sam da će Jakir to malo izmiješati i da će nam to donijeti pobjedu. Uhhh srećom bio sam totalno u krivu. Bravo za njega i dečke!!
    Danas loša vijest za Stojkovića. Želim mu od sveg srca potpuni oporavak.
    Ono što želim reći, da, loše vijesti su danas vezane za zdravstveno stanje u momčadi ali znate što. 100% vjerujem u Jakira i uvjeren sam da će naći rješenje kakvi god problemi nas zadese.
  • nwankwo646
    342
    Pod hitno se poneka utakmica mora odigrat bez Mišića i možda u nekom drugom rasporedu u sredini. Mišić je top al ne može stalno igrati. Generalno, ne znan ni je li tip igrača ko Mišić ikad igra u Jakirovicevim ekipama i njegovom tipu nogometa...
  • NORTE
    11.4k
    BBB službeno objavili.
    Sutra u 17:20 je nalaženje kod zapada i odlazak na trening na Hitrecu, pozivaju sve dinamovce da dođu podržati momčad pred Prag.
  • Georg Koch
    4.5k
    Meni ne izlazi iz glave koliko mi jebene nesrece imamo da to nema u pm! Pa sta je vise sta je vise. Ko onaj krimos hoda po sarajevu trazi babe vracare i jebe nam sve. Strasno, pa evo dajte klub sa ovolimo ozlijeda kriznih kao mi. Nasa ulozena 3m u pojacanje je toliko para za nase prilike da to nije istina. I odmah-paf. Strasno
  • Bruh
    946
    Stojković kad se vrati u top scorere i Kačavenda nakon operacije novi Messi... jedino što ostaje je optimizam dosta mi je više konstantnog plakanja oko pojačanja. Momci su pokazali do sad da mogu kad stisnu i to će se nastavit dok se ne dovedu novi bože moj nije kraj svijeta.
  • Mlađi referent
    12.3k
    Kaj mislite koja je budućnost dinamove formacije ako se stvarno dovede Mierez (ili drugi napadač za tu cifru)

    Čisto sumnjam da za taj novac dolazi kao ispomoć s klupe, a još više sumnjam da može uzet glavnu riječ od Petka. Nekako je za očekivat onda dvojicu u špici. Mislite da idemo možda na 352, 442 ili nešto drugo?

    Ja bih u tom slučaju očekivao 4222. Jakir voli s dvije šestice igrat, a problemi s krilima su nam sad očiti, Vidović (ako dođe) gravitira prema centru, Baturina također, dakle ne bi trebali imat problema s rolom duple desetke. Naprijed mastermind Petko i Mierez koji je vjerojatno fizički spremniji od svih naših igrača pa ne bi trebalo biti problema s manjkom pomoći obrani, to mu i jest forte na kraju krajeva.
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    Za kraj večeri od mene

    Braćo dršte se

    U tamnici tvoji su vojnici
  • Mr Anderson
    7.9k

    Nekako sumnjam u tu priču s Mierezom sad kad je jasno da i Drmić i Bruno ostaju. U tom kontekstu treba gledati i nedavnu Jakirovu izjavu o Drmiću.
  • marcio amoroso
    36.4k
    Osvrnuo bih se na ponudu pića i jela sinoć na stadionu. Mi smo ispod tribine zapad došli oko pola sata prije tekme i bio je red od 50 ljudi za hranu i piće. Normalno da su mnogi odustali i nisu ništa potrošili, a htjeli su.

    Dečko koji je nosio pivo stepenicama između sektora 4 i 5 je doslovno trčao i naravno da nije stigao poslužiti sve koji su bili spremni potrošiti novac. Dečko koji je nosio kokice ih je rasprodao u roku odmah i također ih je prodao puno puno manje nego je mogao.

    Dati ću primjer mene i dede.
    Popili smo po jedno pivo i nismo pojeli ništa. Da nije bilo glupih gužvi popili bi bar po dva piva i pojeli po jedan hot dog. Potrošili smo sedam eura sinoć umjesto mogućih dvadesetak.

    Sa par štandova ili kioska bi klub sinoć zaradio par tisuća eura više.

    Također ću za primjer uzeti prodaju dresova. Jako puno ljudi je oduševljeno sa crnim dresovima i ne znam kakav je problem bio postaviti još jedan dodatni štand sa samo crnim dresovima. Uvjeren sam da bi ih se sa prethodnom najavom prodalo par stotina više.

    U ovom klubu nažalost rade ljudi koji nemaju doslovno nikakav osjećaj za ovaj klub. Ljudi koje boli ona stvar za ovaj klub i ljudi koji svojim neradom i svojom bolikurčinom uništavaju klub. Naravno da nisu svi, ali jeste velika većina.

    Žalosno je šta se radi ovom klubu na svim razinama, jednostavno žalosno.
  • Georg Koch
    4.5k
    a sta radi jebeni hajduk sa marketingom, promocijama, majicama, clanskim i sl.
    17 razina ispred nas, 17.
    Koji kurac se dogadja kod nas na svim stranama jel moguce da mi laici to vidimo, a toliko ih je na placi za nista!
    Strasno
  • marcio amoroso
    36.4k

    Iskreno me zaboli za njih.
    Kod nas ne rade laici nego ljudi koji nemaju osjećaj za klub i kojima je apsolutno svejedno hoće li klub na tekmi protiv rijeke zaraditi 6 ili 26 tisuća eura. To se njih očigledno ne tiče. Da ih se tiče ne bi se ponašali kako se ponašaju.
  • deda
    32.6k
    Marcio je povukao bitnu temu oko koje smo sinoć pričali. Sramotno je da nama ljudi sa utakmice odlaze gladni i žedni. O količini para koja se propušta bolje i ne govoriti. Jednostavno totalna bolikurčina ljudi u klubu tko god odlučuje o ovim stvarima.
  • masacusec
    3.5k
    Poražavajuća je činjenica da su u Dinamu zaposleni ljudi koje ili zaboli tuki za Dinamo ili, još gore, ne vole Dinamo...ali oni tu delaju, jer eto dobra je lova...
    Sustavno uništavanje i srozavanje kluba te usađivanje takvog mindseta kod zaposlenih ljudi produkt je dugogodišnjeg načina vođenja kluba te manjka brige o percepciji kluba kod građana.
  • deda
    32.6k
    Jučer 30 stupnjeva, ljubi umiru od vrućine, 6500 ih je na zapadu, oni ne mogu otvoriti još one dvije bajte s pićima. Nevjerojatno.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.