• NORTE
    11.4k
    Dinamo preko društvenih mreža spomenuo dolazak na današnji trening.
    To bi moglo zainteresirat dodatan broj ljudi.
    Kepec
    Koliko vidim na fejsu samo Reel bez opisa, osim termina.
    Trening je u 18:00, svi na Hitrec!
  • seljak86
    2.6k
    Mislim da bu ovo najmasovnije okupljanje na treningu u povijesti grupe
  • scooniepenn
    3.3k

    Dečka si ni krivog ni dužnog proglasio tupim. Možeš malo pojasniti?
  • Georg Koch
    4.5k
    Kakvo je vrijeme u ZG-u?
    Za nas iz Hercegovine, koji cekamo videe sa treninga :)
  • kinfa95
    489
    mjestimično s djelomičnim
  • Orc123
    7.9k
    Cak je i Morales komentirao objavu, stavio plava 2 srca. Ocito decko nije zaboravio Dinamo! Meni jedan od najdrazih stranaca, a steta da ga sjebao potres jer je u prve dvije sezone bio odlican i to je kasnije i pokazao u daljnjoj karijeri. Lijepo da nije zaboravio Zagreb i Dinamo!
  • Ali
    2.1k
    Ne kužim naše u klubu. Ok, HNS nas je sjebao jer su zabranili da u drugoj ligi igraju 2. momčadi. I kaj smo poduzeli ništa. Raspršili smo izlazne juniore po sloveniji i slično po jednog-dva-tri smo rasporedili, nitko ne brine o njima, drzimo ih na plaći pod ugovorom i molimo se Bogu da netko pošalje ponudu da ih frknemo za 150.000€ ...

    Zakaj nitko ne ode u Sesvete i iskrca lovu i kaže dečki od sutra ste vi naš "Liferung"
    Pravilnik kaže:

    "Pravilnikom se uređuju ugovori koje zaključuju nogometni klubovi prvog stupnja natjecanja s klubovima drugog i trećeg stupnja natjecanja, pravo nastupa igrača temeljem tih ugovora kao i druga pitanja koja proizlaze iz ugovora o suradnji.

    Klubovi prvog stupnja mogu imati zaključen samo jedan ugovor o suradnji u određenom stupnju natjecanja što znači da su maksimalno moguće dvije suradnje, dok ugovorni klub može imati ugovor o suradnji samo s jednim klubom.


    Najkasnije osam dana prije početka prvenstva ugovorni klub treba povjereniku natjecanja prijaviti igrače i to njih najviše 10 (U-21 igrače, od čega samo dva mogu biti starija od 21 godine). U-21 igrač je onaj mladi igrač koji 1.7. tekuće natjecateljske godine nije stariji od 21. godine.

    Igrači će prije predaje liste dati pisanu suglasnost za nastup u ugovornom klubu, a sportsku iskaznicu će imati samo od matičnog kluba. Pravo nastupa za ugovorni klub, uz sportsku iskaznicu radi utvrđivanja identiteta, utvrđuje se objavljenom listom mladih igrača."

    Evo moj prijedlog za 10 dvojnih registracija:
    Rukavina, Brkljača, Vrbančić, Košćević, Duvnjak, Perković, Lukanić, Krdzalic, Šaranić, Barišić.

    Imaš respektabilnu ekipu za drugi rang natjecanja, formiraš svoj trenerski team i imaš u rezervi za slucaj povrede nekog od prvih 25 u Dinamu. Radiš po programu trenera prve momcadi u ovom slucaju Jakirovica. Tu su blizu dobijes redoviti reporz o napredku. Netko iz stozera Jakira ih moze svaki vikend gledati uzivo. A dečki nemaju osjecaj da ih je netko zaboravio. Kakav napredak ce naprimjer imati Brkljaca u nekom jebenom Kidricevu koje se svake sezone bori za opstanak u slo ligi? I to kao jedini dinamovac tamo.

    Cijeli taj paket u odnosu na danas moze kostati nekih novih max 0,5m€.

    Siguran sam da bi i Sesvete objerucke prihvatile tako nesto. Ambicija za najvisi rank nemaju jer nemaju sredstava..
  • sport
    3.3k
    Maloprije pročitao na FB Zone poziv navijačima iz Slavonije na utakmicu protiv Osijeka i tamo se opisuje kako su hajdukovci organizirani pogotovo preko svojih ogranaka i povjerenika.I onda mi na pamet padne misao zašto mi imamo konstantno malo navijača na utakmicama u Zagrebu.Pa moj povjerenik ove sezone još nije bio na utakmici u Maksimiru,što dalje reći i očekivati.
  • Georg Koch
    4.5k
    Govor tijela/radnje igraca danas na treningu, i na treningu pred AEK.
    Samo ovo pogledas, vidis sta je Profa u 7 dana uradio od atmosfere i igraca...
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    Jel se skupio dobar broj ljudi na treningu? Ima netko sliku ? Nisam stigao radi posla
  • Rakovica1986
    632
    ma dobro istina, nespretno sam se izrazio, ali stvarno mi je čudno da jedan Japanac ne zna engleski kad znamo da su 15 godina ispred svih uvijek. Nema šta, knjigu u ruke i uči Takuro...
  • zagr
    505
    mislim da je clube bregge još uvijek najmasovniji trening
  • Infinity
    16.4k
    Bilo je preko 1000 ljudi
  • dzggzd
    171
    24 sata pise oko 2000
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.