• Zagi
    7.7k
    .Klauzula je tam bila upravo da ga Miško nebi mogao zajebavat kad dođe trenutak kojeg čeka dugo vremena.
    Dobro je to Miško znao.

    Trenutak došao, Jakir sjeo u auto i potpisao kroz dva sata.
  • vjeko1701
    8.1k
    E pa ja bi u klubu ipak nekog ko sa klauzolom ili ne, neće nikad odlučiti napustiti klub 2 dana pred možda i najbitniju utakmicu sezone, bez da uopće ikome u klubu išta veli. Jbt, barem budi muško pa ljudima reci oči u oči prije nego im ga uvališ u *upak.
  • NORTE
    11.4k
    a što je trebalo. Nazvat miska i rec mu da :"čuj, uzimamo ti trenera. Nemoj se ljutitiLudovic IX
    Mislim da je ipak bilo onako kako je insajder Facke napisao.


    ne bi se čudio da Rijeka s juniorima igra protiv Hajdukavjeko1701
    Ne poznaješ baš Rijeku izgleda, a sve da i bude tako pobijedit ćemo ih sve.
  • Jurki
    11.7k
    nije stvar realnosti da se to dogodi, stvar je karakteravjeko1701

    Naravno, da to nije napravljeno ako je tocno kaj Misko veli bas ispravno i gospodski al jebiga nek Jakir zivi s tim. Sigurno da se moglo to na ljepsi nacin izvesti Sad je tak i tak gotovo i nema nazad.
  • vjeko1701
    8.1k
    Ne poznaješ baš Rijeku izgleda, a sve da i bude tako pobijedit ćemo ih sve.NORTE

    Znam ljude ko Mišković a oni ovakve stvari kad tad naplate.
  • Common Sense
    798
    Priča se u klubu da je bilo dosta poziva prema Međugorju danas, i to od predsjednice uprave koja je tražila savjete koga angažirati.
  • Jurki
    11.7k
    a evo nam jos jednoga insajdera.
    Znas mozda kolko igraca bumo dopeljali?
  • Ludovic IX
    7.3k
    tko priča u klubu. Stavi kitu na panj i reci onda tko to priča.
  • NitkoBitan
    17.3k
    Nakon kaj su okrenuli leda Zdravku i znajuci da njegov povratak znaci njihov odlazak bas bi ga zvali za savjet oko trenera.

    Jedno hladenje za gospodina "insajdera" molim
  • Neki tip
    21.3k
    Zašto je klauzula bila tolika kolika jest mislim da je prilično jasno i ako je išta istina u Miškovoj izjavi, onda mislim da je upravo to.

    Klauzula je vrijedila u oba smjera.

    Ako Jakir dobije otkaz - 100 000 eura mu pripada.

    Ako ode - odšteta je 100 000 eura.

    Da je 500k, Mišku baš i ne bi odgovaralo..
  • Rex Ramae
    2.8k
    Pa ti si danas napisao da je Peras u pregovorima s Tomićem, toliko o tome koliko samo ona odlučuje ili pak koliko si ti upućen u situaciju u klubu.
  • Common Sense
    798
    Nisam nikakav insajder, samo prenosim što mi je prijatelj (zaposlenik kluba) javio. U klubu radi 280-290 ljudi + razni stalni vanjski suradnici.
  • Jurki
    11.7k
    što mi je prijatelj (zaposlenik kluba) javioCommon Sense

    Ako i postoji, onda bi taj tvoj prijatelj trebao dobiti momentalnu šut kartu iz Kluba.

    Edit: pitaj ga dal je cuo za nacelo cuvanja poslovne i sluzbene tajne?
  • Common Sense
    798
    Bilo je više kandidata. Na kraju su se usuglasili oko Jakira...
  • Ludovic IX
    7.3k
    ili ti je prijatelj jako visoko pa sudjeluje u tome ili tamo i čistacice vode transfer politiku i prije neg se neko dovede, pita se svakog u klubu što misli o tome i da li mozda treba mamića zvat.

    kako god bilo, ako je biscan i dobio pedalu koju je ovdje prizivalo 90% foruma (i to još jučer), opet ima problema u brzini dovodjena čovjeka kojeg je i ovdje zazivalo pa negdje oko 60-70% foruma.

    daj, zajebite sve i pokusajte nagovorit i tetku da dođe u četvrtak na tekmu. bit će kak ce bit. jakir ce unest definitivno novu energiju u momcad i nadam se da će i to bit dovoljno da u cetvrtak odemo sa stadiona sretni.

    a sto se tiče rijeke , fuck off. i previse su oni dobili u zadnjih 5-6 sezona od nas da bi sad nesto plakali nad njihovom sudbinom.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.