• Jurki
    11.7k
    Mamic nam može popusiti kurcinu i to je jedino što može sad. Kak vam se uvuce u glavu , to nije normalno.Ludovic IX

    Potpis.
    A ljudi ne zele shvatiti da je isto sranje bilo jucer, prije 4,5,6 mjeseci i isto sranje bu sutra.
    Dok ne dojde nova garnitura ljudi koji nisu duznici i sljedbenici lika i nedjela sotone u Bosni.
  • Ludovic IX
    7.3k
    Ja sam uvjeren da mamic pokušava ali da ne utječe na odluke uprave i da upravo zbog toga što uprava želi raditi upravo sve suprotno od onoga što mamicevi pijuni savjetuju, rade dosta krivih odluka.

    Da mamic ima ljude u dinamu, to je svima jasno i iako možda sad viču da oni veze sa mamicem nemaju , sutra bi rekli da su znali od prvog dana da bez mamica dinamo ne može.

    I nedo Bog da sud u strazbourgu ukine presude mamicima prije nego se statut donese. Klub mora imat alat koji više nikad neće dopustiti da jedan čovjek ili jedna obitelj vodi klub samo na svoju korist.
  • Fanboy
    2.6k
    Ne razumijem samo ovaj dio da Dinamo treba trenera kojem to nije najveće postignuće u životu ?! To što je netko nekad trenirao neke klasne klubove i onda silazi na rang Dinama je ekvivalent igraču koji je nekad davno igrao za velike klubove i onda je zbog godina i pada kvalitete došao na nižu razinu....Znači da ga je vrijeme pregazilo i rezultati nisu baš bili očekivani u onim najjačim klubovima.

    Dinamo treba mlade i ambiciozne trenere velike perspektive, baš kao što sa takvim igračima ( Olmo, Šutalo, Gvardiol, ..) napravio velike stvari. Na trenerskom tržištu se teško probiti u veće klubove, postoji velik broj stranih mladih trenera po akademijama, 2. španjolskoj ligi koji bi sigurno prihvatili poziv, samo je potreban dobar skauting.

    Dovoljno je vidjeti Garciu ili recimo Rosasa iz Šibenika koji su obojica radili sjajne stvari u daleko manjim klubovima koji su se borili za opstanak, a pokazali sjajnu igru. Velik broj trenera u ligama petica su tamo jer su igračke legende, ali trenerski posao im baš nije u krvi. Nije CV sve, već kako momčad stoji na terenu i koliko može izvući iz one momčadi koju vodi.
  • emilperska
    5.5k
    Nama bi KL pasala vise od EL u izgradnji ekipe, skupljanju koefa, a razlika u parama je za nas zanemariva. Moze se i u KL dobit sjebana grupa, ali sanse za to su 12,5 % doslovce
    Ali ajde ti nariktaj da ispadnes od Sparte, a da narod ne popizdi.
    Minus : Osobno nisam fan Jakira jer se konstantno muvao oko ZMa u Mostaru? Pitajte ljude iz Hercegovine koliko su bliski bili.. Mislite da nece biti poziva iz Tijuane prema Sergeju? U Mariboru je napravio raspad sistema, izgubio naslov, ispao od farmera i dobio vritnjak.
    Plus: Lik je trener graditelj navikao radit u svakakvim situacijama. U Zrinji (Zrinja kao primjer malog Dinama) je funkcionirao odlicno.

    Sta ako Jakir ispadne od Sparte i ne dobije Osijek i Rijeku. Iza kog ce se ova nesposobna uprava sakrit onda?
  • GZomanid
    685
    Ja sam uvjeren da mamic pokušava ali da ne utječe na odluke uprave...

    ...Da mamic ima ljude u dinamu, to je svima jasno...
    Ludovic IX


    Ovo dvoje ti je u suprotnosti, njegovi ljudi dižu ljude za odluke koje njemu idu u korist.
  • NORTE
    11.4k
    Sta ako Jakir ispadne od Sparte i ne dobije Osijek i Rijekuemilperska
    Promjena je bila nužna. Bišćan je krenuo s lošim rezultatima, a još veći problem su bili neprihvaćanje igrača iz rostera i suludo, bolno i vrlo skupo ispadanje s 4 neiskorištene zamjene.

    Potencijalno ispadanje od Sparte ne bi ni bilo tragedija, što si i sam obrazložio zašto.
    Hnl je definitivno prioritet jer titula klubu može donijeti finacijsku "nedodirljivost".
  • DiddyGuela
    2k
    Šimić Vas nije zvao. Ovo je hipotetsko pitanje... Što mislite, da je Zdravko Mamić u klubu, bi li on to napravio?

    Mislim da ne bi. Radili smo transfere na obje strane i uvijek se razgovaralo i zadovoljilo obje strane. Ovo mi je šokantno.

    Prenosi INDEX
  • vjeko1701
    8.1k
    Baš sramotan potez...iskreno. A nakon kaj je ovako otišao iz dva prethodna kluba, siguran sam da će odjednom prema nama biti puno korektiniji ukoliko se dogodi slična situacija. O samom klubu i ovakvom potezu dok se busamo nekim gospodstvom ne bi...
  • Jurki
    11.7k
    ukoliko se dogodi slična situacijavjeko1701

    Ak do toga dojde onda mozemo reci da je napravio posao iznad svih i najvecih ocekivanja. I nebi imal problem s tim da ode.
    Vjerojatnost za takav scenarij je gotovo pa nikakva.
  • Imamo Dinamo
    3.6k

    Meni se čini da novinari pišu svaki mogući scenarij pa će jedan, jebiga, proć
    Prije sat vremena je Šimić bio jedini protiv smjene a sad mu je okrenuo leđa
  • Jurki
    11.7k
    nek pisu nek gamad skuplja klikove. Prokleti bili.
  • Ludovic IX
    7.3k
    a što je trebalo. Nazvat miska i rec mu da :"čuj, uzimamo ti trenera. Nemoj se ljutiti. Reci u novine da je sve u redu. "

    Misko odgovara :" a što će armada reci?"

    D.s.:" reci im da ste dobili Jankovića za džabe. A ako budete dobri, dobijete i menala. "

    Kako god da je bilo, misko bi morao reci da je bilo nekorektnim jer se mora oprati pred armadom.

    Imaš klauzulu i to je to. Nemaju oni što njima objašnjavati. Da su krenuli , jakir bi tek prekosutra bio tu
  • vjeko1701
    8.1k
    I nek napravi, nek imamo za 3 dana ključnu utakmicu za bubam, polufinale EL a on odleprša u Union Berlin...velim, nije stvar realnosti da se to dogodi, stvar je karaktera.

    Uostalom kome ovo odgovara? Dinamu koji ima europsku utakmicu na 2 dana i derbi s Rijekom za vikend? Pa jbt, vjerojatno će na nas biti napaljeniji nego su ikada bili na Livaju. Jakireviću koji ima dva dana da pripremi Spartu? Pa jbt, ako bude gusto, ne bi se čudio da Rijeka s juniorima igra protiv Hajduka samo da nam ga uvali u šupak.

    Ne, ja bi ga dogovorio nakon zadnje utakmice prije reprezentativne pauze.
  • Ludovic IX
    7.3k
    Jakirovic je tamo imao klauzulu. Očito zbog toga jer je ciljao na više od rijeke. U dinamu ako će tražiti klauzulu, bit će barem milja ili dve.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.