• Mr Anderson
    8k

    A kaj sad to znači ko ga je htio u klubu. Onda kad ga je htio nije ga se uzelo. Sad ga se uzelo jer ga se moglo uzeti. Ili slobodnog Tomića. Nemaš baš puno opcija u ovako kratkom vremenu. Onaj je htio i Bjelicu, htio je i Milaniča. Ako se procijenilo da je Jakir dobro rješenje glupo bi bilo odustati od njega samo zato jer ga je onaj htio prije godinu dana.
  • Mr Anderson
    8k
    Osim toga, očito je po Miškovim izjavama da Mamić nema nikakve veze s ovim "otimanjem" trenera.
  • Cosey
    509
    Da znam nešto precizno, ne bih to sigurno pisao na forum.Zambatine škude

    Nisam to ni očekivao niti to treba pisati. Hvala na odgovoru. Da smo svi manje ili više paranoični, to stoji.
  • DZGIS
    1.2k


    Kad vidim da on spominje Boga i svoje postove završava sa 'Bog vas blagoslovio' žao mi bude što sam se pričestio, krizmao i krstio
  • OsamŠest
    3.4k
    @Kaktus Car , kolega, ti si jedan od onih koji me na SNetu u zadnje dvije godine prozivao za potpisivanje Marca Pašalića, uz obrazloženje da igrač iz treće njemačke lige nema kaj tražit u Dinamu.

    Nisam htio u dubioze, iako sam mogao. Samo sam ti napisao da će vrijeme pokazati. I pokazuje..

    Isto to ću ti reći za Sergeja. Biščan je imao moju punu podršku, a imat će ju i Jakirović.

    Na Maksimirskoj 128 će se igrat najbolji nogomet u Hrvatskoj.
  • NORTE
    11.4k
    Ček, tu netko fakat misli da bbb neće ići na ta gostovanja?Hrc-Vg
    Prvo sam i ja to pomislio, ali mislim da se to neće dogoditi, a to zaključujem i nakon razgovora s jednim članom grupe.
    Možda ja griješim, ali to bi bio svjesni pucanj u vlastitu nogu.
    Grupa uz trenutne probleme ima i odgovornost prema klubu i sebi samoj.
    Trenutno je najbitniji povratak svih odsutnih, sjever i podrška klubu na gostovanjima u Hrvatskoj.
  • Krulek
    450
    Ljudi dragi, da li se vi čujete, " naš i njihov". Jesu li dinamovci i " mamićevci " i "šimićevci" ili ćemo se dijeliti na nekakve frakcije kao naši korumpirani političari. Jasno mi je da postoje različita mišljenja, ali da li ste navijali za Dinamo i za vrijeme " glave i kriminalca " kako ga nazivate i sad za vrijeme " oslobođenja" za koje neki govore da nije gotovo. Vjerujem da ste i u ta vremena bili za naš Dinamo svim srcem. Sve u svemu igrači i rezultati koje ostvari aktualni trener su najvažniji kako za vrijeme Bjelice tako i ze vrijeme Zorana Mamića i Čačića ma tko od nas imao ili nemao simpatije za bilo koga od njih.
  • Klenx
    5.6k
    Sergeja je htio i dogovorio osobno Šimić.

    Prestanite histerizirat i srat o Mamiću više.
  • San Lorenzo
    15.6k

    Otkud to?
    Nije li bila informacija da je Šimić jedini digao ruku za ostanak Bišćana?
  • Klenx
    5.6k
    Kako često vole bacati informacije na Zoni

    “Insajderska”
  • Facke
    3.6k
    Imam i ja jednu "insajdersku"


    Dogandaja danasnjeg dana

    Vlatka: Jakir oceme te za trenera sad bumo mi to se resili
    Jakir: More Vlatkica more , ja sam spremen , odma stizem
    Vlatka: El bume Miskecu rekli koj?
    Jakir: Ma jok , ajde da mi potpiseme taj ugovor


    Simic: Igor moram ti neke reci
    Biscan: A koj , su me morti Daltoni s Hercegovine meknuli s trenerske stolice?
    Simic: Jesu nemrem nis oni dalje vladaju klubem i ja sam same strumpf vu te price
    Biscan: Je je a koj ti je Vlatkica za uzvrat dala ?

    :razz:
  • Neki tip
    21.3k
    Dugo trebalo? Neka, sav trud se isplatio.
  • Ludovic IX
    7.3k
    Daj počnimo već jednom i ovdje puhat u isti rog, ista jedra..

    Kakav mamic ima veze s ovime. Prvi bi simic otišao da ima i 1% u ovome danas.

    1001 post danas i svi nešto imaju za reći ali skoro pa ništa pozitivno. Igramo za tri dana tekmu za europsku ligu. Imamo novog trenera. To je jedino bitno.

    Mamic nam može popusiti kurcinu i to je jedino što može sad. Kak vam se uvuce u glavu , to nije normalno.
  • Nino Bule
    13.7k
    Evo vice karin kaze da je simiceva zelja bio, i jutros se ovdje pisalo da je perasica u pregovorima s tomicem bila tako da mi to cak i ne zvuci ko sf da je simic nazvao jakira.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.